Spisak otkupnih mesta i cena

Ja sam samo rekao svoje misljenje iz licnog iskustva, ne da mi je neko pricao. Cuo sam da su najlepse plaze u Turskoj i Egiptu ali opet ne bih isao tamo, biram kome dajem svoj novac
 
Jesmo promašili, zaneli smo se, ispraviće to moderatori a po potrebi mi dodeliti i kaznene poene jer sam spomenuo politiku.

Egipat je prava stvar, imam jaku želju da ronim tamo. To je jedna od najboljih, meni dostupnih lokacija, takođe i Tajland, Mozambik i egzotične destinacije. To je sve već sedam nivoa iznad Hrvatske Grčke itd.

Pare ostavljam svom umu, njega nadograđujem i psihički odmaram, a ne onima gde letujem, tako ja gledam na to. U Tursku ne bih išao iz ranije navedenih razloga, ne sviđa mi se podmorje, a da idem da bih krkao i pio u all inclusive me takođe ne zanima.
 
Kolege , dajte malo cene viljamovke ,ako neko ima informacija, kako je isla ove godine , prva klasa, industrija ..

Ja za sutra pakujem nesto po 45din.
 
A da se odmorimo od odmora i vratimo temi :)
Ako ovako nastavite, urednik nikad nece otici na odmor. A i ovako ne ide... :D

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Burlat 220-250 din.na otkupu za Ruse. Sitniji po 120din. na ulici sto otkupljuju.Ma da tesko sa radnicima nema ih nesto.Ko ima malo tesko nadje radnike ili sam bere sa ukucanima.Dnevnica 2500 din.
 
kod nas je katastrofa najbolja tresnja je maksimum 150 din a ima je za 80 din,ništa se ne prodaje ,jutros je pola trešanja sa pijace vraceno kući
 
Juce 200 din. danas nema otkupa za hladnjacare.Jedva da li po 100 din u Udovice na veliko(eksta kvalitet) inace bilo i po 60-80 din.
 
Šta se to dešava? Zatvore otkupna mesta da bi obalili cene? Kod nas krenuo danas otkup u Miakovcima
 
Ne znam samo ne radi hladnjaca za otkup zatvorene.Kolika je cena na otkupu @vasovac.Ma uvek posle Spasovdana bude lose za tresnju sa cenom.
 
Nazad
Vrh