Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Nema samo imamo jednu poljoapoteku"Cardak" i oni drze monopol u celom gradu i nabavljaju sta im volja nece da se bakcu sa vise vrsta manila pa "ko voli nek izvoli"!Iako springer zadovoljava sve kriterijume ima i boljih ali nedostupne za nas morao bi da idem u Srbobran kod Rodica on ima malo veci izbor,a i on je sa cenama papren pa sam opet na istome!
У оноликом Врбасу једна пољоапотека,а код мене на 250 кућа имамо их 5....Зашто не наручиш на палету негде где је повољније са њиховом доставом,да се не бакћеш безвезе.
 
1800 kod nas čantavirac
Klupče špage 1240 makedonska a springer 1450 a drvoplast 1300 može se naći sve tip 500 ja sam radio sa makedonskom (makital)gruba jeste ali sam zadovoljan nisam imao nikakve zajebancije s njome a klupko je dobro namotano i važe nešto preko 5 kg a presovanje po 23-25 din a komuša ja ne presujem ali je prošle god jedan tu kod mene presovao za 35.
Taj Makedonski,mislim da se zove Konec,i jajo je dobar,ali ovaj Ruski KV fleks je zezno sve,jedino Rusko da valja :osmeh:
 
Jujujujuuuuu uff pa od ovoga slog da te strefi sve dok ne naidjoh na titinu sliku:udri:

- - - - - - - - - -

У оноликом Врбасу једна пољоапотека,а код мене на 250 кућа имамо их 5....Зашто не наручиш на палету негде где је повољније са њиховом доставом,да се не бакћеш безвезе.
Eto tako je to jedna poljoapoteka,a pola Vrbasa se bavi poljoprivredom!:sta:Nisam ni razmisljao o tome da narucim paletu ali za dogodine ce tako i biti!
 
Jujujujuuuuu uff pa od ovoga slog da te strefi sve dok ne naidjoh na titinu sliku:udri:

- - - - - - - - - -


Eto tako je to jedna poljoapoteka,a pola Vrbasa se bavi poljoprivredom!:sta:Nisam ni razmisljao o tome da narucim paletu ali za dogodine ce tako i biti!
Сигурно ћеш добити рабат на количину и бесплатну доставу...Ми бар тако радимо сваке године.
 
Kod nas je skidanje jecma, psenice, zob 150e-1ha, skidanje kukuruza u klipu 150e-1ha. A sto se tice presanja sijena i slame cijena jedne kocke je 0.25e. Dva klupka tip 500 kostaju 21.5e. U prosjeku kod napravim 1000 kocki potrosim oko 27l loz ulja( cijena u sezoni presanja bila 1l loz ulja-0,92e, sad je cijena pala na 0.72e).. :ppozdrav:
 
Kod nas je skidanje jecma, psenice, zob 150e-1ha, skidanje kukuruza u klipu 150e-1ha. A sto se tice presanja sijena i slame cijena jedne kocke je 0.25e. Dva klupka tip 500 kostaju 21.5e. U prosjeku kod napravim 1000 kocki potrosim oko 27l loz ulja( cijena u sezoni presanja bila 1l loz ulja-0,92e, sad je cijena pala na 0.72e).. :ppozdrav:

150е ха пшенице да се скине...Овде скидају за дупло мање паре.15 марака дулум,тј 75 е ха...Балирање 3 за марку.
 
150е ха пшенице да се скине...Овде скидају за дупло мање паре.15 марака дулум,тј 75 е ха...Балирање 3 за марку.

Kod vas u Semberiji su cjene uglavnom kao u Srbiji, a i teren je povoljniji, vece su parcele...

Kod mene su cijene usluga identicne kao sto je napisao @Same.
 
Kod mene Tanjiranje vučenom tanjiračom 1 prohod 3000 rsd, 2 prohoda 4000 rsd. Oranje je porsle godine išlo za 6000 din/kj a tako će biti i ove...
 
Tražio sam temu pod nazivom "Kako naplaćujete usluge" pa nisam našao pa moderatori ako odobre da se otvoti i takva tema možda čujemo i neki koristan način.
 
Nazad
Vrh