Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Са ове стране арачког канала си, тако да.....мој лепи мали буцкасти вроњевчан бући бући

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Onda Aco salji jednog kombajnera kod nas u selo. Po 3500din/ha imace 24h posla, prvi cu i po rosi dati da se radi.

Nisam vas dobro razumeo.Mislio sam na špartanje.Cena kombajniranja je u Mačvi 600 kila pšenice, a sa sečkom,a malo ima takvih kombajna,je 700 kilograma po ha.A može i 100 €.Ja dobijem prikolicu od kombajnera za poslugu a moj ferguson vuče.
 
Sad kako ide ne isplati se ni kupovati kombajn osim ako ga vec nemas... mpra se za ratu nagrebat, i dok se otplati moce opet drugi kupiti...
 
али људи коме ви и падите услугу та земља је код нас пресла у руке великих дал куповином или закупом Ја сам некад чекао по пет дана на комбајн па га вијаш он обећа сутрапа га нема ти трчиш код њега а он ради код себе код другог А сад данас га назовеш он сутра дође у толко и толко конкуренција а малих је све мање једноставно људи немогу да исфинсирају и ја се у јесен упитам дал је боље дљти у аренду треба нафта комбајн вештак деца у школу кажу бесплатна .Огрев зимница за пет година услуге обраде неће требати У сваком селу ће пар јачих све држати
 
Pascekisa nekad je zetva trajala i vise od mesec dana ,bilo je malo kombajna a danas se zavrsi za 7 dana i obavezno neko nekom skine musteriju i otud Robretova nervoza ,ja ga znam odavno a i ceo forum tako da necu dalje komentarisati:ppozdrav:
 
Ja radim za 5000 po jutru, prevoz 1000 po jutru. Non stop 2 dana unapred rezervisan, od toga više od pola sa prevozom... Moje još nisam počeo...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ili se naviknes da radis za crvenu po jutru cisto ili prodas kombajn. Kod nas 5000din sa prevozom po kj.
 
Nazad
Vrh