Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

To je iz cenovnika mašinskih usluga u poljoprivredi 2017. Zadružni savez Vojvodine

- - - - - - - - - -

Navodnjavanje se ne radi uslužno

- - - - - - - - - -

Kod njih su cene uvek izražene u litrama goriva (računa se vrednost) + novčana naknada,tako se dobija cena usluge + PDV
 
Potreban mi je covek sa traktorom da mi obradi njivu 1.5h ,nalazi se iznad Male Ivance, granici se sa Vrcinom i Begaljicom,deo atara se zove Lipa.Znaci neko iz tog kraja.Tek sam kupio zemlju pa ne poznajem ljude u tom kraju.Ako ima neko odatle nek se javi.

Kontakt na 061/2528-938
 
Mozes li napisati cene za baliranje i siliranje ako ti nije problem.......

Baliranje male bale 37din/kom ; baliranje rolbalerkom : bale do 250kg 452din/kom , bale do 400kg 677din/kom ; baliranje bigbalerkom 699din/kom ; siliranje kukuruza samohodnim kombajnom 38l/ha + 10.000din/ha ; sa kondicionerom + 10% ; siliranje lucerke i krmiva sam. kombajnom 35l/ha + 8500din/ha ; siliranje kabaste stočne hrane u folijama 537din/t
 
Da li planirate ove godine da spustite cenu vršaja kukuruza? Kod nas je cena do sad bila 100 evra po hektaru, ali mislim da je to za ovu godinu malo skupo. Sta mislite?
Ja, (ako uopšte i budem imao posla, jer kod nas je situacija bas losa ) mislim da moze da se spusti cena, jer ni potrošnja nece biti velika.
 
5000din po kj sa prevozom. Placam uslugu ali to je cena, ako je bas frka neka i pre kise onda bude 6000din/kj ali onda je i prinos 7t+ po kj. Po hektaru bi to bilo oko 9000-10500din/ha sa prevozom.
 
Nazad
Vrh