Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Već duže vreme 2000 po jutru pa tako i ove godine... A kažu da je špartanje uvek išlo jedna dnevnica kopanja, tako da 2000 nije uopšte puno...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Onda Aco salji jednog kombajnera kod nas u selo. Po 3500din/ha imace 24h posla, prvi cu i po rosi dati da se radi.
 
Kako koji besan kombajn stigne u selo tako će i cena usluge vršaja pšenice brzo doći do te cifre.

To je tacno ,medjutim vlasnici istih skacu sebi u stomak jer se sve kvari a delovi skupiiiiiii a majstori jos skuplji no to je njihovo pravo i njihov izbor.Ja se drzim starog pravila 10l nafte i 180kg psenice po jutru na blok pa ko dodje dobro dosao ,ja se vozam na kombajnu vise od 30 g i za mene je zetva nesto posebno
 
To je tacno ,medjutim vlasnici istih skacu sebi u stomak jer se sve kvari a delovi skupiiiiiii a majstori jos skuplji no to je njihovo pravo i njihov izbor.Ja se drzim starog pravila 10l nafte i 180kg psenice po jutru na blok pa ko dodje dobro dosao ,ja se vozam na kombajnu vise od 30 g i za mene je zetva nesto posebno

Ako te neko pita,uvek je bilo 200kg,a ne 180,to ste vi vranjevcani sami sebi SVIMA skocili u stomak.
 
Ako te neko pita,uvek je bilo 200kg,a ne 180,to ste vi vranjevcani sami sebi SVIMA skocili u stomak.

Da bilo je za padobrance i preletace jel ali za stalne musterije {to su oni kojima vrses vise od 15 g }tih 20 kg je popust za lojalnost i neka vrsta postovanja za ukazano poverenje ako me razumes ,nerazumem cemu te podele na vranjevcane i ostale sticem utisak kao da bi trebalo da se stidim zato sto sam iz Vranjeva :sta:
 
Koliko naplacujete prevoz tereta traktorom,na primer po selu ili od sela do sela ne bitno sta se vozi(rus,djubre,drva,pesak,zito) po kilometru ili djuture?
 
Da bilo je za padobrance i preletace jel ali za stalne musterije {to su oni kojima vrses vise od 15 g }tih 20 kg je popust za lojalnost i neka vrsta postovanja za ukazano poverenje ako me razumes ,nerazumem cemu te podele na vranjevcane i ostale sticem utisak kao da bi trebalo da se stidim zato sto sam iz Vranjeva :sta:
Daj molim te kakvo poverenje,tu cenu ste vi formirali,kada su poceli da stizu veci kombajni,pa se bara smanjivala,a krokodili su se kotili.A vi vranjevcani vecito niz onu stvar.
 
Da bilo je za padobrance i preletace jel ali za stalne musterije {to su oni kojima vrses vise od 15 g }tih 20 kg je popust za lojalnost i neka vrsta postovanja za ukazano poverenje ako me razumes ,nerazumem cemu te podele na vranjevcane i ostale sticem utisak kao da bi trebalo da se stidim zato sto sam iz Vranjeva :sta:
Trebali ste ostati na dzakarosima izgleda. :osmeh:
 
Nazad
Vrh