Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Kod mene počeli da šalju na kućne adrese za obnovu,ja išo da uzmem obrasce za registraciju danas i nisu hteli da mi daju kažu mi da sve odradim i odem kod njih i odmah popunim na licu mesta i predam odmah :sta: neznam u čemu im je fora ili zajebavaju sirotinju....

- - - - - - - - - -

ako je neko pogrešio u popunjavanju obrazaca evo ovde možete preuzeti obrazce
http://www.trezor.gov.rs/index.php?section=news&category_id=30


Skinuo sam obrasce sa ovog linka ali u donjem levom uglu ima broj " 4827013.0062.11.doc/1 pa 4827013.0062.11.doc/2 i sve tako do 4827013.0062.11.doc/10" da li su ovo neki serijski brojevi ili je kod svih isto?
 
Hihihihi...
Voditelj: Izgleda da ce se vas brak zavrsiti?
Zena: Ooo da... :osmeh:
E,cudan smo narod brate mili...
 
A zašto se razvode?:sta:Piše da "bračni drugovi sa istim prebavilištem" treba da ustupe gazdinstvo jedan drugom.Zar nije jednostavnije jednom bračnom drugu preseliti se na drugu adresu?Još ako je sa čipom lična karta,neće ni puno koštati.To je po meni najbezbolnije.:ppozdrav:
 
Nije tu narod čudan,nego vlast koji svake godine nam stavi neke nove prepreke.Te PIO treba pa netreba,te ista adresa,te bračni drugovi,te računi od ovog datuma,pa od onog važe,te ovo te ono...Po meni više ima gazdinstava preko 100 ha na radnike prijavljeno nego da muž i žena zajedno imaju preko 100 ha.I šta su sad s ovim dobili?Jedno veliko ništa.Otvoriće se gazdinstvo na kurtu i murtu ponovo.:ppozdrav:
 
I šta su sad s ovim dobili?Jedno veliko ništa.Otvoriće se gazdinstvo na kurtu i murtu ponovo.:ppozdrav:

Па поновна наплата свих живих и неживих такси на папире за регистрацију .. плус закидање ког процента оних који не стигну , плус оправдавање постојања безумне администрације итд итд... има логике ..
 
Ja živim kod tasta i na istoj smo adresi ako registrujem domaćinstvo na sebe automatski me skidaju sa biroa rada a nemamo svoje zemlje ili zakup ili su nam ustupili odnosno dali da radimo komšije i prijatelji rođaci nije ni bitno.
Sada mene zanima tast je penzioner tašta radi ako tast registruje domaćinstvo na njegovo ime a mene i ženu upiše kao članove tog domaćinstva da li će me i tada skinuti sa biroa rada?
Još mi nije jasno ono da li je domaćinstvo komercijalno ili nekomercijalno?
 
i ja danas završio obnovu da nisam morao u katastar bilo bi gotovo za 15 min ali me katastar zaklao pa je cela ujdurma trajala celih 2h
 
Posle nedelju dana raspadanja od gripa, danas sam počeo da prikupljam informacije o obnovi gazdinstva. Pročitao sam šta se pisalo, i vidim da nije napravljen ni jedan korak da se posao učini jednostavnim.

U Apatinu se obrazci izgleda dele u MZ, pošto su mi rekli da trebam tamo otići.
 
Kad radis obnovu upisujes dopunu, zato i sluzi obnova.
Obnova sluzi da bi se nesto staro obnovilo, a dopuna da se nesto dopuni, zar ne? Do sada je dopouna mogla naknadno da se radi nevezano za obnovu registracije. A izgleda da sada moraju istovremeno da se rade. Drugim recima kada skupim sve papire odem i uradim obe. Trebam da potpisem neke ugovore o zakupu, a vlasnnici nisu trenutno ovde. A dok to skupim brzo ce kraj meseca i guzve i nervoza na salterima.
 
Nazad
Vrh