Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Onda je u nekim opstinama novi operat problem pa morate da vadite nove listove.Ja sam jutros sve obavio za 2-3 minuta i nisu mi trazili nove posedovne listove
 
Ja imam gazdinstvo u sistemu PDV a supruga gazdinstvo na drugoj adresi dal moram da ih spojim!
Bio danas kod direktora trezora i nije znao sta da mi kaze
 
Poslednja izmena:
Ja imam gazdinstvo u sistemu PDV a supruga gazdinstvo na drugoj adresi dal moram da ih spojim!
Raspitaj se u trezoru najbolje,mislim da ces morati da spojis gazdinstvo ukoliko si u braku! Sistem PDV i druga adresa mislim da nemaju velike veze...Najbolje zovi sutra i pitaj,i napisi ovde sta su ti rekli,posto mnoge ce zanimati!
 
Svake godine novi rebusi,ovo je da covek poludi pogotovo sto velika vecina poljoprivrednika nije ni dobila obrasce za obnovu registracije a danas je 06.03.2013.
 
ljudi kako se snalazite sa popunjavanjem obrazaca ja prvi put popunjavam pa mi liči kao pismeni iz japanskog :sta:
 
Izfotokopiraj par primeraka za svaki slucaj ako pogresis.Ako si kojim slucajem vec zeznuo dacu ti ja prazan pa izfotokopiraj.
 
Ako imate parcelu tj. katastarski broj za brisanje a ugovor o zakupu nije istekao ,mora se praviti overeni ugovor o raskidu što nepiše u pravilniku za obnovu registracije. Dali je tako i na drugim mestima ili samo u zr. ? Do sada je bilo dovoljno da se u obrascu upiše brisati.
 
Ako imate parcelu tj. katastarski broj za brisanje a ugovor o zakupu nije istekao ,mora se praviti overeni ugovor o raskidu što nepiše u pravilniku za obnovu registracije. Dali je tako i na drugim mestima ili samo u zr. ? Do sada je bilo dovoljno da se u obrascu upiše brisati.

Mora da se pise ugovor o raskidu ugovora.
Naravno overen u opstini ili sudu.
 
Nazad
Vrh