Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Sta vam je, pa jedan cigan vredi kao petoro nase dece.
Propast, katasrifa ::lose::
 
Pozdrav svima!Imam problem pa da cujem sta mi predlazete.Trebam da obnovim gazdinstvo pa neznam sta da radim da li da izbrisem roditelje ili da ih ostavim u gazdinstvu,posto oni neplacaju penziono ,a imaju zaostali dug pa se bojim da ne izadje u uredbi da svi clanovi moraju da izmire pio da bi ostvario subvenciju sta vi kazete?Hvala na pomoci!
 
Kada prijavim gazdinstvo bez placanja PIO da li moram da uplacujem zdravstveno osiguranje posto se vodim na zavodu za zaposljavanje?
 
Jel trebaju fotokopije lične karte svih članova kad se obnavlja registracija ili ne pošto vidim tamo u onom obrazcu 8 da nešto piše ,nek napiše neko ko je obnovio da li je potrebno još nešto ja sam ispunio obrazce o parcelama koje sam dodao i šta će biti posejano i spremio ugovore sa ZK ,pa me interesuje jel treba još nešto da se nevraćam dva puta.
 
markokurjega je napisao(la):
Jel trebaju fotokopije lične karte svih članova kad se obnavlja registracija ili ne pošto vidim tamo u onom obrazcu 8 da nešto piše ,nek napiše neko ko je obnovio da li je potrebno još nešto ja sam ispunio obrazce o parcelama koje sam dodao i šta će biti posejano i spremio ugovore sa ZK ,pa me interesuje jel treba još nešto da se nevraćam dva puta.
U ponedeljak obnovio registraciju :ppozdrav:
Nadam se da si i spremio i izvode iz katastra za svaki novi ugovor koji pravis ...jer kod nas to u
Zrenjaninu traze da bi moga da nove parcele uvedes...a sto se tice fotokopija licnih karata nije na odmet da ih imas...da nebi bilo FTJP ::namigivanje::
 
Lord Ogy je napisao(la):
markokurjega je napisao(la):
Jel trebaju fotokopije lične karte svih članova kad se obnavlja registracija ili ne pošto vidim tamo u onom obrazcu 8 da nešto piše ,nek napiše neko ko je obnovio da li je potrebno još nešto ja sam ispunio obrazce o parcelama koje sam dodao i šta će biti posejano i spremio ugovore sa ZK ,pa me interesuje jel treba još nešto da se nevraćam dva puta.
U ponedeljak obnovio registraciju :ppozdrav:

Nadam se da si i spremio i izvode iz katastra za svaki novi ugovor koji pravis ...jer kod nas to u
Zrenjaninu traze da bi moga da nove parcele uvedes...a sto se tice fotokopija licnih karata nije na odmet da ih imas...da nebi bilo FTJP ::namigivanje::
Pa napisao sam ugovori i izvod iz ZK to sam sve spremio ali za kopije nisam siguran znam da sam ih predavao prve godine kad sam registrovao prvi put ali neznam da li trebaju i sada.
 
srdjan žorž je napisao(la):
Ima li guzve kod ponovne registracije u vasem mestu?
Preko veze nema guzve nikada :D
ali inace ceka se mozda 20tak minuta u redu...ali kazu mi sluzbenici da tek sada ocekuju navalu jer nije ni trecina ljudi obnovila registaciju ....govorim za ZR
 
Suprugu registujem ove god. po prvi put kao clana gazdinstva u gazdinstvu gde sam ja nosioc, osim izjave da je saglasna da ja budem nosioc gaz. dali treba i overni ugovor o zakupu ili ne posto je ona clan istog domacinstva?
 
srdjan žorž je napisao(la):
Ima li guzve kod ponovne registracije u vasem mestu?
Ja ni jednom nisam primetio u opstini da je bilo guzve oko trezora.Ja sam to jutros obavio bio jedini.
Bas cudno nikad do sad nisam video tolko malo ljudi koji cekaju ili nema niko :sta:
 
Kod mene u Pa nije bilo guzve, sve sam zavrsio za 3 minuta. A u Bg (opstina Stari Grad), gde sam registrovao drugo gazdinstvo, tamo ima svega 5-6 gazdinstava, oni cak ni ne poznaju tu proceduru previse :haha:, kamo srece da mi je sve tamo, kada se setim guzvi prilikom predaje racuna u Pancevu :udri:
 
Peet je napisao(la):
Suprugu registujem ove god. po prvi put kao clana gazdinstva u gazdinstvu gde sam ja nosioc, osim izjave da je saglasna da ja budem nosioc gaz. dali treba i overni ugovor o zakupu ili ne posto je ona clan istog domacinstva?
Obrazac za upis člana, fotokopija L K, saglasnost.
Netreba overen ugovor o zakupu bez nadoknade, ali trebaju posedovni listovi za zemlju koju unosi u P G
 
Nazad
Vrh