Registracija poljoprivrednih gazdinstava

šandor je napisao(la):
Nešto sam ćuo da će država dati 200 € po hektaru posejane repe,mada ja sumnjam u to.
Zato treba da pazimo šta upisujemo za plan setve u registar, jer ako ne upišemo npr. repu ali smo posejali onda ako bude nešto od subvencije za repu nećemo da dobijemo.
 
Ćao momci,
vidim muče vas papiri. E,tu mogu da vam pomognem.NAJJAČE subvencije mogu se dobiti zA tzv. biofarming poljoprivredu. Ne znam trenutno sve detalje ali ću se raspitati jer je baš to zanimljivo. InAče jedino što imAm to je registrovano gazdinstvo, malo iskustva .Nedostaje mi
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235675089[/time]_________________________________________________
Ma nije vAžno štA mi nedostaje, već šta većini nedostaje, a to je administrator. Za vas bih mogla da budem to bez nadoknade.recimo već od 02.03. :osmeh:
 
Pitao sam juce! Izvodi trebaju SAMO ZA PARCELE KOJE NISU PRIJAVLJENE! One parcele koje su vec prijavljene i za koje si vec predao izvod kad si ih prijavljivao treba SAMO nov overen ugovor o zakupu!
 
Neće mi biti teško pa ću sutra ponovo otići u trezor da proverim.
Sve se nadam da si ti Mićo ipak u pravu, a da sam ja pogrešio.
:cao:
 
Ja sam nase pitao u Senti a kad sam zvao info liniju u Beogradu ni oni nisu tacno znali... J..e lud zbunjenog! Zato sam i isao u sentu da pitam tacno pa onda ako nesto nevalja da znam koga da :( ::traktor::
E sad dali su svi jednako tumacili uredbu to ja nemogu da znam!
 
Bio danas da se prijavim na poljoprivredni PIO i kaze zena sto radi tamo da se moram prijaviti od datuma registracije polj. gazdinstva, znaci avgusta 2004.
Sta bese sa onom pricom da je moguce se prijaviti od 1.01. 2008? :sta:
 
case ih je napisao(la):
Bio danas da se prijavim na poljoprivredni PIO i kaze zena sto radi tamo da se moram prijaviti od datuma registracije polj. gazdinstva, znaci avgusta 2004.
Sta bese sa onom pricom da je moguce se prijaviti od 1.01. 2008? :sta:
Ja sam se prijavio bez problema od 01.01.2008 a imam registrovano gazdinstvo od 01.02. 2007 :sta:
 
@šandor

Ja sam isto ušao u PIO od 01.01.2008 i platio za isto.Studirao sam do 2004 i od 2004 pa do 2008 imam dug od oko 100.000 din i još su mi odbili za vojsku.
 
šandor je napisao(la):
Kako imaš dug za 2004-2008 kad nisi bio prijavljen? :sta:
Nazalost tako je!
Pio fond mora imati neki osnov po kom ce te zaduziti, a to je u slucaju poljoprivrednika ili momenat od kada imate zemlju, ili od kada ste registrovali gazdinstvo, ili od kada imate diplomu.
Ja nisam u PIO fondu, al opet su mi trazili da platim od 2004, tj od kad sam se registrovao.To sam pokusao da uradim sa diplomom sr skole, medjutim odustao sam jer su mi rekli da kada budem doneo diplomu fakulteta, brisace mi i staz i propasce mi pare...
Zato cu sacekati dok ne diplomiram.U tom slucaju ce se staz voditi od dana kad sam diplomirao.ALI....opet necu moci da ostvarim pravo na subvencije te godine, vec sledece!!!!
Lud svet i ludo vreme!!!!!! :zli: :zli:
 
Da bio je rok mislim do 01.02. ko uplati za 2008. njemu se oprašta dug od ranijih godina . :cao:
 
Sad tek ništa ne razumem, kako su onda mene zadužili samo za 2008 godinu mada imam registrovano gazdinstvo od 2007. Iispisali su mi ček od 39.791 din koji sam platio. I šta sad ..... :sta:
 
A ja sam platio 45.789 din.Kažu da kod vas u Debeljači su u haosu i da ćete kasnije dobiti zaduženja.
 
Nazad
Vrh