Registracija poljoprivrednih gazdinstava

gde moye da se skine obrazac za potvrdu o aktivnom statusu ,pa da ga popunim i posaljem sa papirima za registraciju. dajte neki link:osmeh:
 
Ispred trezora oko 30-tak ljudi.Od juce preteklo njih 14.Eto koja je jad i beda kad se stoji u takvim redovima za pisljive 2000rsd.
Nisam uspeo da se raspitam pa cu pitati ovde.Imam ugovor o zakupu koji mi istice 31.12.2016.Kad taj ugovor da obnavljam ili da radim neki anex ili sta?
Verovatno si vec regulisao to po pitanju tog ugovora. Ako nisi onda mozda ce ti nesto znaciti.
Ako taj ugovor istice 31 Decembra ove god. to znaci da ces moci ostvariti podsticaje za ovu god. ali moras da napravis ANEX ugovora pre isteka vazeceg roka, odnosno do 31. Dec.
Da bi mogao ostvariti podsticaje za 2017 god.
 
Nisam nista regulisao po tom pitanju.
Moram li taj anex sad predati prilikom registracije ili moze i kasnije kao dopuna?
 
Ja sam prosle god. te anexe ugovora odradio za vreme obnove reg. Medjutim cim se moze od 1 Jula dodati nove parcele na kojima se mogu ostvariti subv. u 2017, ne vidim zasto ne bi mogao napraviti i anexe ugovora o zakupu.
Ipak pitaj da budes siguran!
 
Da li neko ima ugovor o raskidu zakupa zemlje ? Ne mogu da nadjem nista na internetu , pa ako neko moze da mi posalje svoj ugovor o raskidu , treba mi za brisanje parcela.. Hvala :ppozdrav:
 
Do kada traje obnova, i da li se moze posle obnove nakadno dodati jos neka parcela u gazdinstvo?
Covek je radio zemlju u zakupu od neke zene, i istekao ugovor valjda u januaru, on obnovio registraciju bez ovih parcela od te zene, da li mogu sad nakadno da se ubace, zajedno sa aneksom ugovora o zakupu ili ne mogu? Ima lufta do 20ha
 
Iskustvo s registracije - 85% ljudi je pogrešno ispunilo papire tj onaj prvi papir sa kulturama od prošle godine nije ponela ili ispunila već su sve pisali na prilog broj 3.
Slučajno sam čitao onaj predgovor što je došao s papirima pa sam to skontao na vreme.
Opet, omanuo sam što sam odneo overenu kopiju zakupa zemlje umesto originala pa sam i ja išao dva puta :-D


Moći će da se dodaju parcele, ali tek u leto, ako sam dobro razumeo
Poslаto sа Lenovo P1ma40 uz pomoć Tаpаtokа
 
Poslednja izmena:
Gazdinstvo nije obnavljano par godina pa je i kartica euro banke postala nevažeća. Pre mesec i po dana urađena je obnova i predata foto kopija kartice od tekućeg računa. Da li je to pogrešno, odnosno da li je neophodan namenski račun i ako jeste u kojim bankama se može otvoriti .?
 
U svakoj banci možeš da otvoriš namenski račun. Ako je račun ugašen onda će se pare posle par sati od uplate vratiti uplatiocu sa obrazloženjem da je račun ugašen.
 
Hvala nesko. Upravo to se i desilo, pozvali su me i rekli da je novac vraćen zbog ugasenog računa. Ja sam posle toga priložio fotokopiju mog tekućeg računa i oni su je uzeli. Zanima me da li će se opet desiti slična stvar ako je neophodno da račun bude namenski .?
 
Nazad
Vrh