Literatura

B

brundalo

Guest
Ima li neko predodzbu gdje bi se mogla nabavit literatura o uzgoju ljekovitog bilja?
Pozdrav :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Bilo bi dobro kada bi rekao koja te vrsta interesuje lekovitoga bilja.

Ima nekoliko knjiga kao što su Zlatna knjiga lekovitog bilja ili Lečenje biljem. Međutim one su uopštene i nema baš mnogo upustava za konkretnu biljku. Kod tebe na Silbi se lože lepo uzgajati Lavanda.
 
Ma nije za mene nego za jenu gospodju koja se interesira za te stvari....
inace sta se tice ljekovitog bilja ovdi u mene ima samoniklog koliko oces samo nisu kolicine. Tribalo bi prvo ovo sve dobro ocistit i onda mozda pokusat ali ciscenje bi doslo oko 20000eura po hektaru :zli:
 
Jel ima neko literatu o gajenju kantariona, znači ne o lekovitim svojstvima nego baš o gajenju, literatura je potrebna za izradu jednog seminarskog rada. Hvala.
 
ja sam puno toga nasao na neto ali o kantarionu sam stvarno jako malo toga nasao. ljudi toga nema. i ot sto moze da se nadje se kosi sa praksom! sta da vam kazem
 
@ Bilbliotekar
@ mile lozac

imate li mozda
- "ISPLATIVOST GAJENJA LEKOVITOG I AROMATIČNOG BILJA"
*Prirucnik*

Miloš Dinić

Hvala unapred
 
jel zna neko gde mogu da nabavim knjigu "lecenje biljem" po Vasi Pelagicu, ako moze da se skine sa neta negde...hvala...
 
Pozz, imam sledece knjige ako nekome treba javite se.
Gelencir Nikola - Prirodno lijecnje biljem
Ajurvedske biljke i njihova primena
Dragan Vičanović - Bio_poljoprivreda
EmilKersek-Ljekovito_bilje_u_vinu_i_rakiji
LUBOMIR OPLETAL & JAN VOLAK - Bilje za zdravlje
Lukas, Ricard - Tajne kineskih travara, Kineski recepti - nase trave (2. izdanje)
Maria Treben - Zdravlje iz Bozje apoteke
MiroslavBanic-Rakije,whisky i likeri
DR. A.Vogel - Narodni lijecnik
prirodni lijekovi za koje oni ne žele da vi znate
Prirucnik za sakupljanje lekovitih biljaka
vasa pelagic - lecenje lekovitim biljem
 
A da postaviš negde na Google drive, Dropbox ili neki sličan online prostor? Lakše nama a i ti nećeš slati 100 puta :)
 
Nazad
Vrh