Nikad ovako !

Zavisi kolika je opklada. ( ili u sta ste se kladili )

Mada , zene su po prirodi svojeglave i ne bi me chudilo da dobije opkladu pa taman ona bila i simbolicna .

p.s kladim se u 3 sardine ( kvota 1:3 ) da ces izgubiti opkladu :osmeh:
 
Poslednja izmena:
2u89e93.jpg
[/IMG]
To je isti vozac koji me vozio iz Mladenovca pre godinu ipo dana,secam se toga kako sam prosao,nemam komentar,sve je aute pretico gde je ogranicenje bilo 50 km/h on je terao blizu 100km/h a motor autobusa je toliko bucan bio,da sam morao da se premestim na drugo mesto dalje od motora,i kamiondjije isto tako rade
 
Prije neko jutro idem na posao i ima tu jedan pravac, neka 3km. Idem ja tako 80km/h, 6 ujutru, nigde žive duše. Ladno me pretiče šleper. Zanimalo me kolikio brzo ide pa se zaletim za njim. Ravno 130 vozio lik.
 
Samo kad smo poceli da snimamo jedni druge,kontrola svega i svacega,jeb.. kamere.Nek on gleda svoja posla bre,ima autobus tahograf nije njegovo da brine o tome koliko drugi voze,sem toga,u tom momentu dok je snimao autobus imao je duplo vece sanse da izazove udes nego taj autobus.
I gde vi zivite uopste lol ?,pa ko jos postuje ogranicenje brzine jbt ,kakvi bre 80km/h ,pa svi voze 90 ,aj teraj 80 i kazi mi majke ti koliko ce te vozila obici u narednih 5 kilometara samo ?.Ako ima negde policije ,javimo jedni drugima na vreme i usporimo,kad prodjemo policiju ,dizemo na 90-100 zavisi kako ko,i sta vozi.
Sem toga,mozete se vi drzati nzm kakvih sve pravila u voznji ,postovati sve i svasta,ali bajo moj ako ti nemas iskustva ,ti si duplo veca pretnja za sebe i druge na putu ma kolko god se to tebi svidelo ili ne.Iskusan vozac i pijan moze voziti bolje od neiskusnih treznih,ko uopste i gine na putevima najvise ?,mladi koji vole da se prave vazni pored drugih,neiskusni takodje,juce polozio,tata mu kupio auto , i on misli sad je on neko jbt ....
I sta ako je ogranicenje 90 ,kamion ne sme voziti 90 :haha: ?,auuu.......u Americi po auto putevima kamioni drze u kilometar tacno 120 na sat ,nema tu spustanja brzine.
 
Svaki vozač za volanom je potencijalni ubica.Mene jako iritira to što su dali imunitet bahatima a mene u naselju gde je ograničenje 50km/h upeca radar sa 52km/h i naplati kaznu.
 
Ovo je snimak iz Grcke od pre dve godine kada je neki bata sa PORSCHE om leteo NEZNA SE POUZDANO KOLIKO ali ne moze ni kamera da zabelezi ni registraciju ni model automobila cak ni na usporenom snimku
 
Rubrika "Traktori", a tema "Nikad ovako". I član napiše kako je išao da kupi sladoled u LIDL, veoma i interesantno je zanimljivo. :bravo::bravo::bravo:

Sve što je nevezano za temu će biti obrisano uskoro, jer vidim da će mi trebati malo više vremena za tu aktivnost.
 
Kako se sezona radova polako zagreva, počelo je i sa nezgodama

JEZIVA NESREĆA KOD APATINA Stao između dva traktora, točkovi mu prignječili glavu!
- blic.rs

Stravična nesreća dogodila se juče u mestu Sonta kraj Apatina, kada je u svom dvorištu poginuo meštanin Stipan Miloš (69) nakon što mu je prijatelj traktorom prignječio glavu.



Nesrećni muškarac je na dan pogibije pozvao prijatelja Đuru Oršoša (57) iz Sonte da svojim traktorom, uz pomoć sajle, povuku njegov traktor kako bi upalio, prenosi "Radio Dunav".


Navodeći ga da krene u rikverc kako bi zakačio sajlu za šlepanje, Stipan se u trenu našao između dva vozila, a njegova glava među točkovima oba traktora. Prizor je bio stravičan, a pomoći nije bilo.




Iako su lekari dali sve od sebe, nesrećni čovek je ubrzo zbog teških povreda glave preminuo u vozilu Hitne pomoći na putu do apatinskog Doma zdravlja.

... LINK
 
2r6mhr7.png
[/IMG]
Neznam zasto ali neki idiot kad je krao drva u drzavnom delu ,ostavio drva metarska na putu gde prolaze kamioni i ostala vozila,ovako nesto tek prvi put vidim..
 
Nazad
Vrh