Nikad ovako !

ZA MIKSERA IZ KACA U pravu si 100 procentno ali mi je mnogo zanimljivo kada na javnim mestima A SNIMIM NA PRVU PO IZRAZU LICA obozavatelje naprdne sekte i samo gledaju dok paradiram i ne trepcu ALI DA IM VIDIS IZRAZ LICA E TO JE TEK HARD CORE a kada pocnem da im postavljam pitanja ali ne cekam oni da odgovore nego JA I ODGOVARAM e to da vidis te UNEZVERENE FACE tako da veruj mi MIKSERE kada vidis kako je nas iscrpljeni narod potrosen psihicki A I OVAJ SEKTAS IH JE DOKOSURIO to je smeh do suza a tek posle mnogo smeha i ja shvatim COVECE OVO NIJE SMESNO NASA NACIJA JE MNOFO POSRNULA OVO JE ZA BRIGU VRAG JE ODNEO SALU:sta:
 
Za mornara...
Priča meni moj ćale, kako je deda jedan dan došao kući i počeo redom sve po spisku za Tita. Pa ovakvi su pa onakvi su... Tu ga moj ćale prekine i kaže, ne vredi ovde to da pričaš, na trg kod spomenika pa iz sveg glasa pa udri redom...

I meni je muka od ove vlasti, ali brate ovo je poljoprivredni forum pretera ga...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
E svaka ti je na mestu. Dozlogrdilo sa spamovanjem foruma politikom.
 
ZA MIKSERA IZ KACA U pravu si 100 procentno ali mi je mnogo zanimljivo kada na javnim mestima A SNIMIM NA PRVU PO IZRAZU LICA obozavatelje naprdne sekte i samo gledaju dok paradiram i ne trepcu ALI DA IM VIDIS IZRAZ LICA E TO JE TEK HARD CORE a kada pocnem da im postavljam pitanja ali ne cekam oni da odgovore nego JA I ODGOVARAM e to da vidis te UNEZVERENE FACE tako da veruj mi MIKSERE kada vidis kako je nas iscrpljeni narod potrosen psihicki A I OVAJ SEKTAS IH JE DOKOSURIO to je smeh do suza a tek posle mnogo smeha i ja shvatim COVECE OVO NIJE SMESNO NASA NACIJA JE MNOFO POSRNULA OVO JE ZA BRIGU VRAG JE ODNEO SALU:sta:
https://www.opsteobrazovanje.in.rs/srpski-jezik/pravopis/interpunkcija/
 
Ybbbj0a.jpg

:haha:
 
Smeta vam sto kritikuje acu velikog :osmeh:

Ma jok, ljudima smeta što ne razume da se u temama piše o onome za šta je tema namenjena. Dodatno iritira što ne poštuje pravopis, pa ljude smara i da čitaju.

Za politikante koji sve znaju imaju drugi forumi, zavisi od strane ima Srpski front, a za drugu frakciju forum B92, pa neka se tamo prebace.
 
70 tih i 80 tih godina najaca crna metalurgija je bila zastupljena u zemljama istocnog bloka Sovjetski Savez,Jugoslavija,Poljska,Cekoslovacka,Rumunija.Ta j razvitak crne metalurgije nije bio toliko unosan za nacionalne ekonomije ali je to bilo vrlo vazno zbog nacionalnog interesa tj nekih strateskih stvari.U nijednom momentu se ni najmanje nije stedelo na materijalu dali vojna ili civilna industrija ali RADILO SE DOMACINSKI
Na ovom video zapisu se vidi od kakvog je matrijala napravljen proizvod i kako je napravljena konstrukcija istog
Tada je politika drzave forsirala vise vojnu industriju a za civilne stvari se nije toliko poklabnjala paznja imali su oni inzinjere za najluksuznije stvari i uredjaje ali strategija je bila samo gurati u vojnu industriju.Ovaj prosecan auto izuzetno skromnih performansi je u stanju da izdrzi udarce nekoliko puta jace nego danasnji automobili moderne generacije .Vidi se da vozaci nisu bili ni ugruvani ni vezani a sami automobili nisu pretrpeli neka veca ostecenja NEVEROVATNO
 
Pita me zena a gde je poklon za profesore ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Treba to resiti. Zasto da se ljudi snebivaju koliki poklon /mito/ smeju da prime. Treba videti i sa policajcima na primer dve tri crvene jer su bili ljubazni. Pa ni vatrogasci se ne gade na pare, legalizovati i njima poklon sto su bili brzi pa izgorelo samo pola kuce i potrudili se pa dosli sa pola rezervoara jer je jedna guma na kamionu bila probusena. I tako dallje do vaspitacica, cistacica zasto bi svi oni bili gori od doktora.
 
Treba to resiti. Zasto da se ljudi snebivaju koliki poklon /mito/ smeju da prime. Treba videti i sa policajcima na primer dve tri crvene jer su bili ljubazni. Pa ni vatrogasci se ne gade na pare, legalizovati i njima poklon sto su bili brzi pa izgorelo samo pola kuce i potrudili se pa dosli sa pola rezervoara jer je jedna guma na kamionu bila probusena. I tako dallje do vaspitacica, cistacica zasto bi svi oni bili gori od doktora.

Coci064 bravo, zena je inace profesorica u srednjoj pa sam je przio kako njene kolege koji su doktori a ona je samo prof stranog jezika ne moze da dobije poklon. Nemani trecu platu, a doktorima plata u bolnici,plata u srednjoj i jos “poklon”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad videh gore vodu Evo sta je jutros na pruzi uradio bujicni potok u mestu Gruza na pola puta Kraljevo Kragujevac





Voda na vise mesta odnela po par kubika tucanika i sve lepo rasporedila coveku po obliznjoj njivi





 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh