Nikad ovako !

Imali smo mi u indjiji sličan slučaj...pokojnik je imao želju takvu...bio je pravi boem, slikar,bećar i hteo je uz muziku da ga isprate...
 
Ovo je cisti kretenizam.Ako je imao zelju da ga isprate sa nekom pesmom ok,al ovi napravili zurku u kapeli.Cisto Bogohuljenje.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Kod nas je jedan covek klasicni boem imao zelju na sahrani tamburase ali pravi oni vasarski ne neke kulturne i ceo repertoar becaraca koji su morali da sviraju od kapele do rake.Nije bilo ovoliko veslo ali masa ljudi je pevusila i vise je bilo smeha nego placa.Tako da ako je zelja onda neka je i ispune meni ovo nije bogohuljenje mnogo veceg bogohuljenja bude pa nikom nista.
 
Meni je moj cale rekao da na njegovoj sahrani zeli da mu umesto popa dovedem konobaricu u minicu bez gaca i da dok sluzi prisutne preskace preko groba. I sta sad ja trebam tu njemu da se protivim.:haha: Naravno ako Bog da to nece da bude skoro.
 
Nisam bio na sahranama sa muzikom sem bleh, ali lokalni boem izrazio zelju da mu se grob zalije rakijom i stvarno naslednici to uradili balon od 10l prosuli po grobu, hteo je doduse da ga i pop prska bosiokom umocenim u istu, ali toliko daleko nisu isli :osmeh:
 
ja sam pokojnom starcu pre 7 god. organizovao sahranu sa muzikom,ali bilo je prikladno sa tamburasima i tihim prikladnim pesmama od Jovana J. Zmaja
ovo su bre bili neki cigani bez imalo smernosti
 
Deo offtopica obrisan, a da se vratimo na temu, jer počinje sezona, a sa njom i neopreznost

Meštanin Suvog Dola poginuo kada se na njega prevrnuo traktor u vinogradu --- izvor rs.n1info.com

Meštanin Suvog Dola kraj Niša N.K. (57) nastradao je pošto se na njega prevrnuo traktor kojim je obrađivao vinograd.


Kako je agenciji Beta rekao komšija tragično nastradalog čoveka, on je juče oko 13 časova otišao u svoj vinograd koji se nalazi nedaleko od Suvog Dola kako bi ga okopao, međutim, par sati kasnije supruga ga je pronašla mrtvog ispod prevrnutog traktora.

... LINK
 
Za malo da nisam ostao bez imanja,moj rodjak i. upalio zbunje i posle toga uhvatio moj deo i sirilo ka sumi,j. ljude kad neznaju osnovne stvari da rade kako treba,2 ipo sata je gorelo i nije hteo da zove vatrogasce nego se pravio lud...
 
U Darosavi se nekome zapalila kuca i pomocna zgrada ,buhti crni dim pre 3 dana neko kad je palio nesto uhvatilo sumu i prosirilo se cak do deponije,taj sto je uradio je pobegao u njegovu kucu

- - - - - - - - - -

2cz7wvq.jpg
[/IMG]
24d2by8.jpg
[/IMG]
Nedaj boze nikom ovo da se desi kao meni sto se desilo,za malo da nisam ostao bez pomocne zgrade
 
Њему је његово имање вероватно битније и важније од вашег,вама би очигледно нешто остало а њему ништа....По томе се разликујете.
 
Ostetilo mi sljive,dosla je i policija,moj rodjak je dobio kaznu,ovo je vec treci put odkad moj rodjak ovo radi ,prosle godine je zapalio groblje...
Moja pomocna zgrada je jedva prezivela ovo,da je to otislo,zapalio bi rodjaku kucu
 
Nazad
Vrh