Nikad ovako !

Kad je susa brdo prvo strada kad je kisa prva ravnica strada. pa sta je s tih ostalih 3000a jel se to uspjelo ista pobrati il je bas sve ovako? tek muke cekaju kad se ovo trebadne orat al izgleda je prvo pobrat pa ce se kasnije razmisljat o oranju :)
 
Kad je susa brdo prvo strada kad je kisa prva ravnica strada. pa sta je s tih ostalih 3000a jel se to uspjelo ista pobrati il je bas sve ovako? tek muke cekaju kad se ovo trebadne orat al izgleda je prvo pobrat pa ce se kasnije razmisljat o oranju :)
Banat je to druze, podzemne vode su najvise zasluzne ali zato nema ispod 10t/h roda....tabla od 100jutara rodi 75vagona,Borko se ne hvali ali eto da ga malo reklamiramo..
 
Banat je to druze, podzemne vode su najvise zasluzne ali zato nema ispod 10t/h roda....tabla od 100jutara rodi 75vagona,Borko se ne hvali ali eto da ga malo reklamiramo..

Jeste da smo i mi u Banatu ali nas atar je raj naspram ovog sto videh na snimcima. Zato svaka cast i vredi svaki vagon kad vidim kako se mucite sada.
 
Ne znam gde bi bilo na dobrom mestu, pa da postavim ovde.
Njiva blizu Segedina 08. 09. 2014.





Ista ta njiva 14. 12. 2014.







 
Ovo je stvarno za ovu temu!

Eksperti koji su obecali rast ekonomije i stabilizaciju! Ni reci u medijima o padu dinara iz dana u dan!!!

http://www.021.rs/Info/Srbija/Dinar-ponovo-obara-rekord-3.html

Dinar ponovo obara rekord Dinar će sutra nastaviti slabljenje prema evru za 0,1 odsto i zvanični srednji kurs biće 122,6321 dinara za evro, što je nova najslabija vrednost domaće valute. dinar_novcanice_brojanje Narodna banka Srbije danas je prodala 10 miliona evra da bi ublažila dnevnu promenu deviznog kursa. Evro će koštati 18 para više nego danas, kada je kurs 122,4547 dinara za evro. Dinar će biti slabiji prema evru za 6,5 odsto nego na početku ove godine, za 6,2 odsto slabiji nego pre godinu dana, a za 2,1 odsto slabiji nego pre mesec dana. Dinar je ove godine bio najjači 1. januara, kada je jedan evro koštao 114,6421 dinara.
 
Strašno je koju medijsku kontrolu imaju.Kao svima je lepo,skok eura ne utiče na ništa......ma strašno je ljudi.Stvarno postaje gore nego za vreme Slobe.
Pravicemo mi Slobu od blata on bar nije rasprodao drzavu ko ove lopovcine,a bili smo u izolaciji pa je sve radilo i stopa ne zaposlenosti je u odnosu na ovo sada bila smesna!
 
Ne ulazim u politiku ali kako mogu reći da rast kursa ne utiče na život?Pa ko ima kredit indeksiran u evrima,repromaterijal zadužen u evro klauzuli,ko se bavi uvozom robe......pa sve do zakupa državnog zemljišta koji se pretvara u Evro taj valjda zna koliko gubi svakim danom i novim rastom kursa.
Čini mi se da se situacija sadašnjoj vlasti ipak malo otrgla kontroli što se nas tiče.Stranim investitorima ovo ide na ruku jel će ubrzo plate koje su ih do sad koštale 300 evra /mesečno koštati samo 250Evra.
Po meni ovo nije dobro.
 
Sami smo sebe doveli tu gdje jesmo tj NAROD! Tako da je meni ovo sve OK. Cekajte kad budemo radili samo za koru ljeba. necemo ni vodu moc priustit onda ce bit veselo.
 
Nazad
Vrh