Nikad ovako !

[video]/www.kurir.rs/vesti/politika/3074357/premijerka-i-lepa-doktorka-kao-sav-obican-svet-brnabiceva-sa-devojkom-milicom-dosla-na-piknik-beogradske-filharmonije-a-kada-vidite-sta-su-nosile-sa-sobom-odusevicete-se-foto[/video] Odusevio sam se i doktorka je prelepa prava aristokratska nota ,drzanje ,stdljiva i nenametljiva samo postoji mala bojazan dali je iskrena prema Anci tj da li joj je prava priljateljica a ja mislim barem prema ovim fotografijama da je iskrena jer i cim je ona izasla diskretno iz senke i stupila na javnu scenu mislim da joj je stalo do Anci .Filharmonija,uzbudjenje drhtaji tela stidljivi pogledi slucajni dodir i drago mi je zato sto je ovo jedan KRALJEVSKI PAR a plasio sam se po malo da slucajno tu ne uleti neka starleta iz nekog rialitija koja bi se sluzila raznim srestvima da dodje do premijerke a ovako je sve i kulturnije i suptilnije jer opet ne bih mogao da zamislim da MIMI ORO ili MACA DISKRECIJA ILI ona sto se vika FERARI dodju do nje a u stanju su sve da urade a ovako znam da ce doktorka biti diskretna i cedna i valjana i da ova veza ide u jednom pravom smeru Velika podrska i najlepse zelje za njih od obozavaoca iz Posavsko Podunavskog regiona
Skartove treba odma skloniti.
 
[video]/www.kurir.rs/vesti/politika/3074357/premijerka-i-lepa-doktorka-kao-sav-obican-svet-brnabiceva-sa-devojkom-milicom-dosla-na-piknik-beogradske-filharmonije-a-kada-vidite-sta-su-nosile-sa-sobom-odusevicete-se-foto[/video] Odusevio sam se i doktorka je prelepa prava aristokratska nota ,drzanje ,stdljiva i nenametljiva samo postoji mala bojazan dali je iskrena prema Anci tj da li joj je prava priljateljica a ja mislim barem prema ovim fotografijama da je iskrena jer i cim je ona izasla diskretno iz senke i stupila na javnu scenu mislim da joj je stalo do Anci .Filharmonija,uzbudjenje drhtaji tela stidljivi pogledi slucajni dodir i drago mi je zato sto je ovo jedan KRALJEVSKI PAR a plasio sam se po malo da slucajno tu ne uleti neka starleta iz nekog rialitija koja bi se sluzila raznim srestvima da dodje do premijerke a ovako je sve i kulturnije i suptilnije jer opet ne bih mogao da zamislim da MIMI ORO ili MACA DISKRECIJA ILI ona sto se vika FERARI dodju do nje a u stanju su sve da urade a ovako znam da ce doktorka biti diskretna i cedna i valjana i da ova veza ide u jednom pravom smeru Velika podrska i najlepse zelje za njih od obozavaoca iz Posavsko Podunavskog regiona


lepo si to primetio i baš se radujem da ti vidiš i zapažaš šta drugima promiče, to je to i najvažnija su osećanja da nam predsednica bude samosvesna i nadahnuta da može da valjano obalja posao koji je veoma važan, važno je da ona gura napred i da joj to ne smeta za posao nego da može i dalje da raste, da se razvija i da cveta a ovi što je zovu fikus da se stide jer ne znaju de je fikus iz porodice dudova a da može da bude elastika i da može da bude i carica pa kad se sve to poveže... joj....
 
mornar;......................................................... ILI ona sto se vika FERARI ....

Zasto prozivate Atinu?

atinanasl.jpg
 
ZA MILOICU iz kraljeva ATINA FERARI izgleda mnogo lepo i osim lepote poseduje i sarm i seksipil i masu drugih kvaliteta negovana,umiljata ,provokativna ali ovo nase dete je samo ucilo i samo skola biblioteka skola i nije nigde izlazila samo nauka nije imala vremena za ljubav a nije mnogo ni izlazila iz aviona se vidi da zraci postenjem cedno domacinsko dete i u takvim situacijama je opasno kada bi se zaljubila u MIMI ORO jer bi onda sve upropastila i sve bi bacila pod noge a prava je sreca da je zivot hteo da se sretne sa doktorkom koja je isto stisana nedaje nikakve bombasticne izjave po novinama diskretna sto je najbitnije prvenstveno zbog prirode posla kojim se premijerka bavi jer i sam nas narod mnogo ocekuje od premijerke u buducnosti .Mislim gledajuci ove fotografije da Srbija ne treba da se plasi za svoju buducnost ,mesta za paniku nema UVATILA JE DOBAR KURS I SAMO DA NASTAVI U OVAKVOM RASPOLOZENJU mozda ne bas odma ali vec za par godina cemo brati zlatne plodove i OSETICE SE DUBOKO ono doduse OSECA SE I SADA KAKO JE USLO BLAGO STANJE A UCI CE JOS VISE SAMO TREBA DA BUDEMO STRPLJIVI
 
Poslednja izmena:
Na sledecem video zapisu je jedan izuzetno kvalitetan momak Milan Radonjic decko koga tranzicija nije mazila i koji je posle mnogo teskih godina odlucio da pomogne svom napacenom narodu .Ziveci u Srbiji on je dobro upoznat sa mentalitetom i nacinom razmisljanja NASEG NARODA KOME NESEBICNO POMAZE U SVAKOM TRENUTKU .Blio je pokusaja raznih stranaka da ga zavrbuju bilo kako jer su videli koliko pozitivno utice na nas narod svojom pojavom,savetom i podrskom,ali ostao je cist pred sobom neukaljanog obraza i ostavsi da pomaze svom napacenom nebeskom narodu na lepsi i nesvakidasnji nacin
 
Kada se "pametan" elektricar popne na krov pomocne zgrade da popravi zicu, pa uz put slomije crep iznad sena i ne prijavi da je to uradio, a onda padne za 15 dana 140 litara kise...





 
AJOOOOOJ, ovo je strašno. To dokaži da je on to slomio a on će ti dokazati da nije... Ništa, ajmo Jovo nanovo sušiti i balirati sjeno
 
Nazad
Vrh