Nikad ovako !

Sto se tice posete Ruskog predsednika nas narod je uvek bio privrzen velikoj Rusiji priljateljskoj zemlji sa kojom ce uvek biti savrseni odnosi kao i sa mnogim drugim komsijskim zemljama a ono sto je mnogo ali mnogo znacajnije za nas u ovom momentu je to da smo najeftinija radna snaga u Evropi zatim zemlja sa najvecim brojem abortusa i sa ogromnim mortalitetom pa sa ogromnom i svakog dana sve vecom migracijom stanovnistva kao i sa porastom bolesnih ljudi kao i narkomana i alkoholicara .To su cinjenice i rezultati i statistika a po meni je to mnogo bitnije i bolnije od nekih nebitnih informacija koje svakodnevno pune rubrike po po novinama i skrecu paznju narodu sa realnosti i sindroma praznog dzepa ,camotinje ,velikih haraca i brutalnog plackanja naseg naroda sto od vlasti sto od banaka .Mislim da BI EKONOMIJA SRBIJE I BUDUCNOST NJENIH STANOVNIKA I EKONOMSKI RAZVOJ MORALI DA POSTANU JEDINA TEMA KOJA JE BITNA ali nazalost o svemu se prica samo niko ne pominje sindrom praznog dzepa i zivog blata a TREBALO BI ITEKAKO BI TREBALO jedna cetvrtina naroda bezi glavom bez obzira jedna cetvrtina je depresivna razvaljena i ubijena u pojam totalno dok treca cetvrtina sa budzeta trpi torturu i pritisak sekte da ne bi izgubili posao prate instrukcije i setaju pod prisilom po celoj Srbiji po raznoraznim mitinzima i podrskama a zadnja cewtvrtina si mazohisti koji su zaslepljeni kao u sekti i upijaju sve sto im guru kaze tesko im je pate do iznemoglosti ali im je mentalni sklop takav da ne razaznaju ONI OSECAJU BOL ,BEDU I NEMASTINU ali i dalje veruju svom guruu da ce im pomoci i izbaviti ih .Haracenje gradjana Srbije se nastavlja u nedogled i to je ono sto je bitno a moral naseg naroda je na veoma niskom nivou jer narod je omalovazen ponizen u svakom smislu jer da nije nebi nas predsednik ovako suvereno vladao nicim izazvan i nicim zasluzan NEKA NAM JE SRECNA 2019 GODINA I MNOGO ZDRAVLJA I LJUBAVI SVIMA a pare ce pokupiti dusebriznici drzavni aparati strane banke razni zelenasi razne agencije a vrhovni vodja ce i dalje LEPO I UMILJATO PRICATI I PRICATI I GRCATI I PLAKATI A DUNAV TECE A MLADI ODLAZE A DRZAVA PONIRE A DRZAVA UMIRE
 
Poslednja izmena:
I stvarno je prelep gest nase vlade ovaj svecani docek dostojan nasim vekovnim priljateljima i velicanstvenom predsedniku Putinu ali u samom Putinovom ponasanju se primecuje doza opreznosti i uzdrzanosti jer i on sam zna da su ljudi koji su ga OBRLATILI UJEDNO I SPONZORI BILA I HILARI KLINTON znaci sponzorisali su OZLOGLASENOG BILA zatim on Putin zna vrlo dobro da je nasa premijerka ANA BRNABIC POSLATA DIREKTNO IZ AMERIKE znaci nije je izabrao narod vec je poslata iz Amerike a zna on i mnogo vise o nasim predstavnicima verovatno i vise nego sto i oni sami znaju o sebi a oni mogu da foliraju samo svoj napaceni i i istroseni narod a covek mora da obilazi i da kontrolise sta nasi rade na zapadu sta potpisuju sta se dogovaraju sta muljaju a to je ono sto sam pomenuo prosle godine da smo mi prostitutka koja ima nekoliko makroa tj prostitutka koja bi da sedi na vise stolica a to danas ne pije vodu i morace nasi predstavnici da se odluce kojim putem krenuti tj izabrati jednog makroa a ostale odstraniti .Putin je osetio i doziveo nesto nezaboravno grandiozan docek euforija u narodu ali bojim se da nasim predstavnicima ne veruje previse a nama jedini ekonomski pravac ostaje prema Rusiji sve ostalo je tamni vilajet i bunar

- - - - - - - - - -

 
Samo da pitam, jel stvarno onaj prefarbani špediter sa motorom od kosilice, crvenim najlonom i dva plava plastična bureta, koga nazivaju "samohodni birač višanja", košta 50.000,00 okupatorskih?
 
Ja sam gledao i ne verujem,mogli su na fotosopu da naprave barem da lici na berac za visnje,ovo je ismevanje naroda... Sramota ako to kosta 50.000e
 
Samo da pitam, jel stvarno onaj prefarbani špediter sa motorom od kosilice, crvenim najlonom i dva plava plastična bureta, koga nazivaju "samohodni birač višanja", košta 50.000,00 okupatorskih?

Treba pažljivo pogledat i poslušat video prilog pa onda donosit zaključke. Stroj uopće ne košta 50000 eura već manje (cijena se spominje na početku). Matematika je nemilosrdna i zakon velikih brojeva ide u prilog strojne berbe. Sve je lijepo objašnjeno u videu, ukupna površina voćnjaka, potreban broj ljudi i dana za ručnu berbu, dnevni učinak stroja i broj potrebnih ljudi za rad sa strojem. Kvaliteta ploda je puno bolja kod pravilne i pravovremene strojne berbe nego kod prosječne ručne berbe (pogotovo di se radnici plaćaju po kili ubrane robe). Uz samohodni model postoji vučena opcija Samobera koja je znatno jeftinija, a učinak je gotovo identičan. Sve ovo ne pišem na osnovu rekla-kazala već na osnovi par sezona rada sa Samoberima. Taj tresač je trenutno best buy opcija u ponudi tresača-berača za višnje. Jasno, podrazumijeva se da kupljeni stroj ima adekvatne površine za berbu, bilo vlastite ili udružene površine (strojni prsten) ili radit uslužnu berbu.
 
Evo ga vođa odgovara na pitanje kako je omogućena prodaja državne zemlje iako je na snazi zabrana.Zna tačno da je Đilas maznuo 500 miliona (ne može da dokaže ali zna sigurno) a o ovome baš i ne zna mnogo,kako kaže nije expert. E mamicu ti......

 
Najvaznija vest koja je danas saopstena je ta da sutrasnji prenos izmedju NADALA I NOVAKA DJOKOVICA NECE BITI PRENOSEN a razlog je taj sto tamo neki nisu imali sluha i da nam daju besplatno da gledamo nego je trebalo da se plati nesto a kako da se plati kada RTS NAPLACUJE PRETPLATU SA SAMO 2 MILIONA I 200 HILJADA BROJILA a to je samo 3 miliona eura a za tri miliona mogu samo da se gledaju reprize domacih serija od kojih je svaka emitovana preko 20 puta.Svakakve gluposti se prenose razne politicke parazite ,razni rialiti ali nazalost za velikane nema mesta .Odgovor nije sasvim uverljiv jer saopstenje RTSa da neki tamo na zapadu nemaju sluha drugom formulacijom znaci ZABOLE NAS ZA NAJUSPESNIJEG SPORTISTU BALKANA SVIH VREMENA a umesto njega cemo pratiti sta je Djuric izjavio u Kursumliji ili sta je Brnabicka odgovorila glumcu Trifunovicu ili razne druge nebuloze a kvalitetni i super talentovani u Srbiji nisu pozeljni zato i odlaze masovno jer drzava ne zeli da ulaze u vunderkindove i ne zeli da sponzorise prave stvari ali je sigurno da ce ga nazadni sektasi cekati za slikanje grljenje i prigodan govor psihica sa suzom u oku a inace sponzora BILA I HILARI KLINTON a RTS JE IZRAZIO ISKRENO ZALJENJE STO NECE BITI PRENOSA JAD BEDA I CEMER a za hiljade i hiljade autobusa po nebitnim mitinzima ima para i sluha ali za Noleta nema pa kog crnog sluha kada je ovaj narod sve sto je valjalo oterao degradirao srozao OVDE SE NE CENE PAMETNI ,SPOSOBNI I TALENTOVANI nego PODOBNI,POSLUSNI LICEMERNI I ONI SA OGRANICENIM MENTALNIM SKLOPOM ZATO NAM TAKO I IDE
 
Poslednja izmena:
155j4ah.jpg
[/IMG]
Evo sta rade huligani u parku,bacaju kante betonske u bazen,ovo je snimljeno u Arandjelovcu
 
NIKAD OVAKO Jutros za doruckom moj stari koji je vec u 9 deceniji ali je psihicki i fizicki u top formi nesto se zagleda u mrtvu tacku pa mi rece BRE KOLIKO JE STARO NASE SELO PA SE NIKADA OVO NIJE POPISIVALO PO SELIMA SVAKI AMBAR I TOR SVE POKRETNO I NEPOKRETNO NIJE MI JASNO STA IM JE TO ODJEDNOM a ja sta da mu kazem a da mu ne ugrozim zdravstveno stanje jer nekada nije pametno saopstavati istinu pa sam krenuo izokola PA BILO JE CALE U DOBA TURAKA A I 45 POSLE RATA I TO SE TADA NIJE ZVAO POREZ KAO DANAS nego HARAC,ZULUM ,PLJACKA ILI OTIMACINA a tada nije bilo HEPIENDA posle tih TORTURA ali ono sto je danas posebno interesantno vladar nailazi u Srpskom selu na euforiju odusevljenja i podrske da je to toliko izrazeno da se bojim da vladar ne poveca namete mozda mu se ucini da nisu dovoljno veliki.Gleda Starac Foco i nazire sta sam hteo da mu saopstim na finjaka pa mi rece ALI TO NIJE ISTO .Pa naravno da nije isto jer onda ti je izvodio zadnju kravu iz stale ali ako imas kravu a ako nemas ne dira te A danas ako nemas obracunava kamatu salje izvrsitelje pleni stvari baca te u duznicko ropstvo stvara halucinacije i nocne more i kada se pogleda kroz istoriju nemoze se primetiti na ovim nasim vekovnim prostorima neki napredak u ponasanju ,nacinu razmisljanja nacinu vladanja kao da se vrtimo u zacaranom krugu i nigde pomaka sa mrtve tacke ovo vladanje me podseca na doba Turaka sve isto samo su se glumci promenili
 
Nazad
Vrh