Nikad ovako !

Samo u srbiji ovo moze(namerno napisao malim slovima).
 
Bas me krenulo sa Suncokretom ove godine!!!!!!!!!!! Sve neke nezgode...


Evo sta mi se desilo prilikom predaje Suncokreta na otkupno mesto!!!!!!!!!!!!!!!! Propao sam kroz plocu na septickoj jami (pojma nisam imao da je tu jama)... Sva sreca pa sam bio sa Vladimircem on je laksi i ja sam presao sa njim preko ali je zato prikolica propala!!!!

090114123359.jpg


090114123415.jpg
 
PA na neki nacin dobro sto je prikolica propala,da mi je propao samo desni zadnji tocak na traktoru vrlo moguce bi bilo da bi utonuo na stranu do dna skorz jedno 3 metara u dubinu!!!!

Suncokret je lagan i uspeo sam nekako da izvucem prikolicu,jel je prednji desni tocak dokrajcio plocu ali ja nisam na vreme primetio i zadnji je samo upao,ali prikolica ostala sa 3 tocka na cvrstom a ovaj je nekako izasao preko ovog betona ukoso...

Ovo se desilo u Crljenac...
 
Ciro vidim da je pesak preko jame, sledeci put druze, izbegavaj takve povrsine, Bilo gde u bilo cije dvoriste ili plac, ja izbegavam takve situacije...!! Taj je trebao to da betonira a ne tako da ostavi.....Hvala bogu te si dobro prosao.
 
PA iskreno pesak me i prevario (reko otkud pesak na septickoj) mislio sam da je tu bilo neko blato ili pa neka rupa pa ajde nece to nikuda nije to neki teret,medjutim kad sam prosao samo propade prikolica.... Sva sreca pa sam izasao i nista nije bilo...
 
pa dobro ljudi kakve to ploče na septičkoj pravite,ja tuda ne bi tero ni bicikli.kod mene je 30 cm betona i dva reda mreže rebraste osmice 10 * 10 oko možeš terat antonova preko nje
 
Offtopic je obrisan, mada je mogao biti prebačen u Chat gde mu je mesto, ali je ovako bolje. Ima tema Chat više na forumu pa se zezati može tamo.
 
Nazad
Vrh