Nikad ovako !

Mogao je tako da napravi veliki pozar ,vidis da je okolo neka trava i vrzina...

- - - - - - - - - -

2ajq80z.jpg
[/IMG]
Nekoliko puta kod mene u toku ove godine bude ovako,ko im samo dao dozvolu
 
Ne verujem da ima 20t. To su stranice 80x60. U takvu prikolicu 13-14t maksimalno staje.

A buzdovani su na kvadrat. Takve dve prikolice kod nas dovuce do silosa Case JXU115, koji pitanje da li ima vise od 4.5t sopstvene mase. Pozdrav za vlasnike Kejsa znam da citaju forum:ppozdrav:
 
Ovo je zaista suvisno komentarisati. Svi mi smo zadnjih godina bili svedoci upravo oko ovih bespravno izgradjenih objekata i problema oko legalizacije. Ja sam cekao boga oca vremena za one papire i potvrde i uvek je bilo FT1P... Na kraju su izasli iz neke inspekcije da me njakaju oko 9 (DEVET) kvadrata nadstresnice iznad vrata od kuce koju sam postavio jer mi je vetar nabacivao sneg i kisu i onda su vratili ceo predmet na pocetak da se ucrta u papire i da izadje geometar i da platim jos 100e to ucrtavanje i ne znam jos koliko geometra i ponovo neke takse i ostale za'ebancije... A ovi ovde naprave sta hoces i nikome ne polazu racune... Pa komsija je morao da isece jedan deo krova, tj. pomeri jer je ne znam koliko SANTIMETARA bio blizi banderi od dozvoljenog! Tipa, ako je metar, njemu je krov bio na 90cm od bandere i te neke fore... No, kao sto rekoh, ovo je samo jedan u nizu debilizama koji gledamo i nije zaista nista novo... Dovoljno samo da pogledas te face i njuške pa da ti dodje da se samoubiješ kad vidis ko tebi vodi drzavu ::sramota::
 
Sta reci. Moja teorija je da svaka naredna vlast je sve od prethodne fazone pokupila, i to jos dogradila. Ne bi me cudilo da sada drzava izgubi spor od doticne i da joj plati na ime odstete jedno 2-3mil evra taman da objekat ispadne za dz.
 
Meni je zanimljivo da je tamo zabranjeno zidanje,izdato rešenje za rušenje,oni još i dalje grade i podnose žalbu da je tamo zabranjena gradnja.
Neko veliko mudo je tamo stavilo šapu,čim se to ne dira.
A tebi ako oće će da ruše iako je na tvome.
 
Ko god da je taj, alal mu cufta. Samo trpaj kad vidis da smo stoka i da mozes da radis sta hoces. Trebao je opiciti jedno 5000 m2 privatnu stazu, privatno sve. I onda tuziti drzavu za uzurpaciju placa itd itd, sto vise razmisljam ideje su beskonacne.:osmeh:
 
@Norbert, Auuu... Sta kog djavola!? Kao da se jezero istovarilo na vrh tog brega pa sletelo niz kukuruze... To je trebalo videti uzivo :kisa: Mogu misliti kako si ti tek gledao u neverici.
 
Nazad
Vrh