Nikad ovako !

Jednom kad sam bio na izletu ,pokvarila se rampa za voz,nije htela da se podigne i morali smo da cekamo da neko podigne rucno...
 
DANGER!!!
5af3d0367d424ffd84f9bd30ee4f3e3b.jpg
7b7e5428f15ecb68e5a12693d4b847ef.jpg
 
E sta su ti ljudi stoka je..bo im pas mater ba jel bas mora coveku preko njive majku li im hostaplersku ala bi im se naj.... majke da je moja njiva.
 
Ne razumem ove sto bacaju cele krevete.. Pa zar im nije lakse da rasture taj krevet, drvo iskoriste za ogrev, ostalo upale na stajnjaku i gotova stvar, umesto da ga tovare, voze, stovaraju i to u potok kreteni jedni? Gde je tu logika, i kako li razmisljaju nije mi jasno..
 
Ja imam stare krevete ali nisam bacao u potok nikad,dva kreveta sto su u raspadnom stanju stoje u garazi,imam vise garaza i dosta moze da stane u jednu,u Vrbici imam jos starih kreveta ali to sam upalio a ne kao moj komsija baci u potok...
 
[video=youtube_share;xflh7-Eu5r4]https://youtu.be/xflh7-Eu5r4[/video]
Evo gde odoše naše pare,ali nema vezi to su ''evropske vrednosti'',i evo momka za nekog sa ovog foruma ko je derpe,da ga vodi kući da ga pevac vija.
Šta mislite bil ovaj bežao od petla ko **greška.
 
Eto, lepo ja rekoh na pocetku ove stranice. Sto bi bio problem da se lepo upali na svojoj okucnici, i jos sacekas ove sto otkupljuju gvozdje da pokupe i ostatak, i jos nesto i zaradis na kraju. Nemam reci za ortodoksnu glupost da se kauc tovari, nosi negde i da baci u prirodu.

Slika pokazuje da su ostali samo dugmici :osmeh:
 
Nazad
Vrh