Nikad ovako !

Jeste Boki NB uletela je nehotice jedna nula vise a posle me mrzelo da ispravljam ali kako got da je JABUKA INDUSTRIJA JE 3 DINARA A 1 EURO JE 118 DINARA znaci za 1 euro se dobije 39 ,5 kg jabuka i mislim da tu nije potrebno bilo sta reci kao ni za malinu,visnju,breskvu i da ne nabrajam .Pre par godina a na pocetku tranzicije radnicka klasa u Srbiji je drhtala da ne postane tehnoloski visak drhtalo se za posao i to su bila neka teska vremena na pocetku a kasnije i tokom tranzicije i znamo kako se to vreme zavrsilo i kako su prosli politicari iz tog vremena .Medjutim sada se dogadja da NAROD SAM NAPUSTA I ODLAZI SAM DAJE OTKAZ I NAPUSTA TITANIK KOJI TONE i to ne napustaju zato sto su zeljni karijere,avanturizma i egzibicije ili sto su alavi na novac UGLAVNOM NAPUSTAJU STO SU PRIMORANI I NEMOGU DA SASTAVE KRAJ SA KRAJEM i da nebi totalno odlepili i ubunarili se do kraja seku i beze dok je vreme tj dok ne prodje zivot a kada zivot prodje ONDA PRVI KANAL PA SE ZINE IZBACI JEZIK NAPOLJE RAZROGACE OCI I POJACA DNEVNIK DO KRAJA A U DRUGOJ RUCI JE GUMENI CEKIC SA KOJIM SE ODALAMLJIVATI PO GLAVUDZI SVAKOG MOMENTA KADA TI SE PRISPAVA ZA VREME TRAJANJA DNEVNIKA.u slucaju da se neka informacija izvukla i da centralni nervni sistem nije primio zeljenu informaciju obavezno pogledati i drugi i treci dnevnik i dobro utvrditi gradivo a ko ne zeli ovako moze da se uclani u stranku i tamo ce GLAVA SAMA DA KLIMA UZ NEIZOSTAVAN KEZ objasnjavacemo sami sebi da nije sve u parama i da ima nesto i u ljubavi i drugarstvu
 
Nije zvuk sa predstave , ocigledno koliko je kristalan i jasan,ne cuju se aplauzi u pozadini niti bilo kakav zagor .

Ni ja ga ne volim ( a po najmanje branim ) , ali ovo je ipak montaza.
 
Zvuk je montaza,a snimak je "komedija" sam za sebe.Odnosno hor je zalepljen na original
 
Sinoć kasno sam bio na nekim teškim temama i obično se suzdržavam političkih tema naročito na poljo forumima jer znam slučajeve gdje su se zbog uvlačenja politike u njih oni jednostavno prorijedili i ugasili, pa su mi prsti sami poletjeli. Ne želim da se to desi i ovom forumu. Ali tko sam ja.
Ne želim polemiku u ali da odgovorim kolegi vezi mišljenja i ovo je moj zadnji post o ovim temama.

Da mislim, dakle postojim. Ali oni pametniji, obrazovaniji i skloni filozofiji bi rekli
Svatko od nas teži razmišljanju da vidi stvari kakve stvarno jesu, da je objektivan. Međutim, to nije slučaj. Mi vidimo svijet, ne kakav je, već kakvi smo mi ili kako nam je uvjetovano da ga vidimo.
- Stephen R. Covey
:

Oni manje obrazovani i nekulturni bi rekli da je mišljenje kao šupak. Svatko ga ima.

U današnje vrijeme je to tehnologijama razvijeno skoro do savršenstva i naravno zloupotreba.

Drugi dio objašnjenja bi se odnosio na to da ste samo u bliskoj povijesti imali "martovska" "oktobarska" i neka druga iskustva. I? Da ponovim, i?
Interes mase, naroda se može ostvariti samo onda ako je to "nekom" u interesu . Možda je to sad, ne znam. Možda. Ali na temelju dosadašnjih iskustava teško je gledati kad neko radi u interesu svoje štete.

Svako dobro i da nam kiša pada kad i koliko treba a isto tako i sunce sija.
 
Od svih kabarea koji su nas zadesili zadnjih cetiri godine a bilo je previse sprdacina i sve su prosle kao po ulju jedna tragedija koja je prosla a koje se iskreno stidi vecina stranke je finansiranje Bila Klintona jer to je se dogodilo jednostavno se dogodilo.Predsednik je bio u bunilu u transu i niko to nije trazio od njega jednostavno u njemu se javio poriv da nesto uradi i uradio je.Kada je video tj shvatio kakvu je katastrofu napravio izjavio je na konferenciji za stampu da je to uradio ZATO STO JE PAMETANi upitao novinara A STA DA JE POBEDIO OZLOGLASENI BIL .Ali Bil nije pobedio a nas narod kazem nas narod jer je Vucic finansirao narodnim parama nas narod je finansirao coveka koji nas je uneredio za sva vremena ozracio,porusio drzavu napravio stetu u milijardama eura i finansirati takvu osobu je ravno kao finansirati Adolfa Hitlera.Posto se videlo da je ishitrio u medijima se ovo brzo zataskalo niti je ko ovo potencirao niti pominjao jer to je trebalo sto pre zaboraviti .Medjutim prave patriote Srbije to ne zaboravljaju i ja pamtim svaku izjavu svaki potez koji napravi nas predsednik i ON CE MORATI DA SE PODSECA NA SVAKI NERAZUMLJIV POTEZ U NADI DA NE PRAVI VISE SLICNE I DA BI DOBRO RAZMISLIO PRE NEGO STO PONOVO URADI OVAKO NESTO.Nije smeo da finansira fasistu i fukaru koji nas je vratio u 19 vek a jos manje da izjavljuje DA JE PAMETAN jer nije pametno finansirati KRVAVU MERY KRVAVU HILARI I NJENOG PASTUVA BILA.Na sledecem video zapisu se vidi sprdacina na kojoj predsednik spasava dete ovo vredja inteligenciju kod skolovanih i pametnih ali kod ogranicenih je ovaj gest doziveo ovacije.Dali je ovo covek koji treba da vodi na medjunarodnoj sceni jednu ozbiljnu Evropsku drzavu i dali je zadatak prvog coveka da se bacaka po blatu,snegu i vodi izigravajuci spasioca DELUJE BOLESNO ALI PROLAZI
 
Poslednja izmena:
Pocela rezidba i kod nas, doduse ovo sam odradio komsiji.
Kaze moj drug da nikad ovako ne sme da se radi.
Nije mi jasno zasto! Meni ovo izgleda ko lutka, komsija prezadovoljan... :osmeh: :osmeh: :osmeh:
3a2ea1ac9c575ecc1818a6b8207dc714.jpg


Послато са Lenovo A7600 уз помоћ Тапатока
 
Imao moj drug neki bor ili jelku u dvoristu i vidim ja da mu se osusi. Pricamo i iscudjavamo se sto se iz cista mira osusi. Kad ti rece drug:"ne znam sta bi, a taman sam odseko vrh da ne ide u zice". Reko lepo si uradio.
 
[video]https://srbin.info/2019/02/11/jos-jedan-prodje-dan-evo-kako-tece-autobuska-kampanja-buducnost-srbije/[/video]
Jutros na PINK televiziji strucna lica govore o stepenu ozracenosti naroda o ogromnom i sve vecem broju obolelih od kancerogenih oboljenja gde smo prvi u Evropi a posle te emisije mi je bilo izuzetno tesko jer sam ja jedan od ljudi koji je sponzorisao Bila Klintona i ja i 80 posto obolelih sa onkologije je finansiralo Bila Klintona .Doduse to je zvanicno uradio Aca Vucic ali posto on nije to finansirao svojim parama to je uradio NARODNIM NOVCEM OD POREZA I ZULUMA I OD DRANJA KOZE PENZIONERIMA i samim tim da me je pljackao putem raznih nerealnih i izmisljenih nameta ja sam morao da platim da mi ne bi poslao izvrsitelje a taj novac je finansirao KRVAVU PORODICU KLINTON i jos je izjavio da je to uradio JER JE MNOGO PAMETAN.Ja se stidim sto je predsednik mojim novcem znojem zaradjenim finansirao onu FUKARU a najnovija informacija koja izaziva ozbiljne psihicke posledice na skolovane ljude koji su zaposljeni na budzetu je ta da je na poslednjem skupu u Pancevu u nedelju od svih ljudi iz ostalih gradova Srbije koji su pod ucenom i pritiskom krenuli za Pancevo da su ih u Pancevu OGRADILI BODLJIKAVOM ZICOM da se ne bi izgubili po kaficima ,pekarama po setalistima i koje kuda jer ljudi beze da ih ne bi snimila kamera neko se dosetio unutar ove OPAKE ORGANIZACIJE DA IH OGRADI KAO U LOGORU IAKO JE PRE OGRADJIVANJA BILO PREBROJAVANJE a ne bi me zacudilo i da se uvede vezivanje posetioca mitinga lisicama ruku za ruku da bi se odrzala stvar pod kontrolom i kako dolikuje .Zamislite zica i to u gradu koji je tik uz Beograd a televizija snima pa mozda kako je krenulo krene i vezivanje jer sada krece ozbiljna kampanja i treba da se prikaze javnosti kakvo je odusevljenje i kakva euforija.Citao sam i slusao o raznim sektama u svom zivotu ali ovako nesto NITI JE VIDJENO NITI JE ZAPISANO NITI CE BITI U BUDUCNOSTI deluje mnogo mnogo poremeceno ali prolazi
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh