Nikad ovako !

ZA ZOMBIJA 666 Druze Zombi verovatno si pricu o kazni od 100 000 eura cuo ispred prodavnice od onih alkosa pa druze da je prokrijumcario 100 tona kokaina ne bi dobio kaznu 650 000 eura ta prica ne pije vodu A NE PIJE NI PIVO to su mozda provukli kroz tabloide ljudi iz vladajuce stranke jer KADA MU POSLE 650 000 POMENES 100 ILI 200 EURA on je srecan sto je dobro prosao ne pomisljajuci ni jednog momenta da su mu ga brutalno zakrkali kriminalci sto vode drzavu a ne samo sto je srecan nego i sam aminuje u nekom spidu kao da je na sintetickim drogama da tako treba da tako mora da bude I SAMO BRUTALNOM PLJACKOM I UDARANJEM RAZVALJENOG NARODA PO DZEPU MOZE DA SE NAPRAVI OD NJEGA COVEK I PRAVI EVROPEJAC
 
ZA ZOMBIJA 666 Druze Zombi verovatno si pricu o kazni od 100 000 eura cuo ispred prodavnice od onih alkosa pa druze da je prokrijumcario 100 tona kokaina ne bi dobio kaznu 650 000 eura ta prica ne pije vodu A NE PIJE NI PIVO to su mozda provukli kroz tabloide ljudi iz vladajuce stranke jer KADA MU POSLE 650 000 POMENES 100 ILI 200 EURA on je srecan sto je dobro prosao ne pomisljajuci ni jednog momenta da su mu ga brutalno zakrkali kriminalci sto vode drzavu a ne samo sto je srecan nego i sam aminuje u nekom spidu kao da je na sintetickim drogama da tako treba da tako mora da bude I SAMO BRUTALNOM PLJACKOM I UDARANJEM RAZVALJENOG NARODA PO DZEPU MOZE DA SE NAPRAVI OD NJEGA COVEK I PRAVI EVROPEJAC

Postavio sam link , nemože sve biti lažno , u dosta zemalja u evropi je kazna proporcionalna prihodima.
 
ZA MOMU SARICA Momo iskreno mi kazi DA LI SMO MI NA PRAVOM PUTU I DALI JE ACA NASTAVIO TAMO GDE JE ZOKI DJINDJIC STAO i dali sa ovim rukovotstvom mozemo da ocekujemo nekakav napredak i nesto normalno ili je golgota nasa sudbina.Ja iako sam uvek bio optimista ALI CIM IM VIDIM ONE FACE KO SA POTERNICE A JOS KADA IM CUJEM IZLAGANJA izgubim ama bas svaku nadu A TI
 
ZA MOMU SARICA Momo iskreno mi kazi DA LI SMO MI NA PRAVOM PUTU I DALI JE ACA NASTAVIO TAMO GDE JE ZOKI DJINDJIC STAO i dali sa ovim rukovotstvom mozemo da ocekujemo nekakav napredak i nesto normalno ili je golgota nasa sudbina.Ja iako sam uvek bio optimista ALI CIM IM VIDIM ONE FACE KO SA POTERNICE A JOS KADA IM CUJEM IZLAGANJA izgubim ama bas svaku nadu A TI
ej,naporan si kao nas AV
 
znaci i ti si veoma cesto kum?
ja taman hteo da predlozim da ti budem kum ako se zenis :ppozdrav:
43df16fec0f2a71e8463a6894a9ece61.jpg
 
Ja se izvinjavam ali za koji ku..c proizvode aute da idu 300km na sat (a znate koliko je dozvoljena brzina) i posle divlja po običnom putu jer mu se diže adrenalin i može mu se, nek ide na trkalište pa nek se izaka, izdivlja a ovamo poštuj koliko toliko propise i ostale učesnike, za takve stvari kazna i doživotno oduzimanje dozvole i vozila, nije mi jasno zašto se to dozvoljava da se proizvode takva vozila kad se zna šta se sme u saobraćaju, odoh da ležem, saće svane.

U Njemačkoj za sada nije na autocestama ograničena brzina, osim na određenim dionicama, koje nisu sigurne za vožnju brzinom većom od ograničene znakom. Možda ima još takvih zemalja, pa rade za njih.
 
NIKAD OVAKO Jutros krenem u prodavnicu i sretnem jednog komsiju mlad decko posten koji je tek na pocetku zivota i stvaranja i on mi rece tuznim glason prepunim gorcine KOMSO TI ZNAS DA SAM JA BIO U SNS u I DA SAM GLASAO ZA ACU ALI MNOGO SAM SE RAZOCARAO MNOGO OVO JE SVE GORE I GORE OVAJ COVEK NEZNA STA RADI tu sam ga malo prekinuo recima ZNAM ZNAM VIDIM SVE a sta je sad odjednom sta se dogadja upitah ja .Kad on razrogaci oci prepune bola i rece mi TRAZI OD NAS CLANOVA DA PLACAMO CLANARINU 1000 DINARA e sad nisam ga pitao dali je to mesecno ili na godisnjem nivou pa mu zbunjeno odgovorih BOGAMI KOMSO OVO JE JEFTINIJE DA DAS KOVERTU NEKOM ZA ZAPOSLENJE I BEZBOLNIJE NEGO OVO LUDILO IGRE BEZ GRANICA e sad on najbolje zna sta bi moglo da se dogodi ako ne plati clanarinu e sad dali to ide za Acu ILI Andreja ALI MORA DA SE PLATI i komsa nastavlja ja sam verovao da cemo nesto da odradimo da se nesto dogadja ali covece JA NE MOGU VISE OVAKO ZAVRSICU U LUDNICI U DUGOVIMA SAM DO GUSE.Ja gledam sta da mu kazem dve trecine naroda je u bunaru a i on razmislja sta bi bilo kada bi se otrgnuo od sekte UPLASEN JE,BEZVOLJAN VIDI I OSECA PO LEDJIMA I PO SVOM DZEPU PONIRANJE.A Aca pravi FOND kao i Toma i Dragica to se vise nezna odakle se priliva i preliva ::novac::ALI PODRSKA NARODA JE NEBESKA I SVE JACA I JACA UZE NA KORIDI SE STEZE UKROTITELJ KROTI A POSRNULA ZIVOTINJA PADA UVIJA SE ISPUSTA NEKE NEARTIKULISANE KRIKE pitanje je samo IMA LI SPASA ZA OVU POSRNULU ZIVOTINJU
 
Poslednja izmena:
Za mornara...
Priča meni moj ćale, kako je deda jedan dan došao kući i počeo redom sve po spisku za Tita. Pa ovakvi su pa onakvi su... Tu ga moj ćale prekine i kaže, ne vredi ovde to da pričaš, na trg kod spomenika pa iz sveg glasa pa udri redom...

I meni je muka od ove vlasti, ali brate ovo je poljoprivredni forum pretera ga...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh