Nikad ovako !

Stvarno se izvinjavam , sad tek vidim kako može da se protumači šta sam napisao . Možda sam bio malo i popio sa društvom pa kad sam došo kući malo da pregledam internet... , a ,malo me i pogodilo pisanje nekih članova po vjerskim pitanjima , gromobrani i sl.. , a sve na Veliki petak kad ako ništa drugo netreba komentarisati svašta ... , nisam mislio baš tako kako sam napisao al činjenica je da u Srbiji ima manje religioznih nego ovamo , al to je svačija lična stvar. Još jednom izvinjenje.
 
Hajd' da i ja malo prokomentarisem, dok nije dosla metla. Bio sam malo u ratu, eto onako malo rekreativno par godinica, ali ne vidjeh ni jednog vojnika iz Srbije.Istina bila su cetiri komadantova drugara (valjda sa akademije) par dana, malo zvrjala okolo i odmaglili nazad.Sto se tice ''cevki iz Srbije'' sumnjam da su ih ljudi koji su njima manipulisali, naslijedili od djeda, sve je to bila imovina JNA, a doticnu Srbi iz RS nisu nikada napustili.
Jos bih dodao da se iz gornjih postova jasno vidi da je Srbija i dan danas jako crvena, a da je sve ono sto cini Srpsko bice i naciju izgleda negativno i ne pozeljno, ili kratko receno izgleda da je Broz jos ziv. Naravno pricam o vecini, cast izuzetcima.
 
Ja isto nisam vidio ni 1 čovjeka a ni oficira iz Srbije u ratu , a i logistika je odsječena negdje 93.-94. osim za pare . Kad se već o tome priča .
 
Svaki dalji komentar na temu rata,verskih i nacionalnih obelezja ce biti uklonjen,a clan sankcionisan.
1 maj je i nama moderatorima,tako da se necemo puno dvoumiti oko nacina sankcionisanja,nego ce ici direktno na godisnji ko nastavi ovo internet prepucavanje.
 
Sta mislite o napadu huligana na Vazuru?? Pustio sam vest u temi sport, ali nasilna je, pa moozda ovde moze koja rec o tome, ako se ne krsi koje prailo...
 
Ja mislim da je ovo deo namenjen pisanju o traktorima (mada iz određenog dela poslednjih poruka tako ne deluje), pa bi bilo najbolje o tome ko ima šta reći da napiše u temi o sportu.
 
Sta mislite o napadu huligana na Vazuru?? Pustio sam vest u temi sport, ali nasilna je, pa moozda ovde moze koja rec o tome, ako se ne krsi koje prailo...
Kao i u svakom nasem klubu borba za fotelju velike pare se okrecu u fudbalu,ko ce znati sta sve muljaju.Video sam deo snimka cetvorica na jednog bas su hrabri::lose::.
-----------------------
nastavljamo u temi sport pardon za:off_topic:
 
Kaze gazda straktora malo mu slabo vuce, k'o da gubi snagu.

3143r6v.jpg
[/IMG]
 
kukuruz ide ponovo sejanje nema sanse da ostane ovako

a od protivgradne odbrane ni jedna raketa nije ispaljena iako ih imaju vise komada na lageru
 
Bitno je da su se skoro snimali i hvalisali kako nabavljaju ,,vrhunsku tehnologiju za protivgradnu zastitu''. E, sad bi mi neko rekao: ,,Pa ne moze sve odjednom, mora ova mila nam i napacena domovina da se oporavlja korak po korak, lopovi i raspikuce su krali decenijama, ne mozete da ocekujete cudo preko noci'' Tako su pricali prethodnici, tako pricaju ovi, tako ce i buduci. A noci posle kojih docekujemo jutro je sve manje.
 
Nazad
Vrh