Nikad ovako !

изгледа овог свугде има, да рампа отворена а воз пролази......а овде је било црвено светло, али рампа подигнута ц ц ц ц ц

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Ovo se i meni jedared desilo, u traktoru IMT 578, sa kabinom, dvobrazni plug Leopard, ALI sam odmah primetio , čim je zatandrkalo, i brže-bolje podiži !!!
A zna se koliko je "pregledan" baš taj tip traktora sa kabinom (i bez nje)...
Komanda hidraulike se od silnog drmusanja sama spustila lagano dole....
Sjebao sam malko špic raonika prednje brazde...
Jedna stvar mi nije jasna kod ovog pacijenta:
KAKO ne čuje da tandrče ?!
Da li se uopšte osvrne iza sebe u saobraćaju, makar da baci pogled ponekad pozadi, ne mora plug da gleda, ALI neeeee, zvrndov tera li tera....
Pun gaaaaaasssss i najverovatnije POD GASOM !!!!!!
Za one koji ne znaju ovaj deo Srema, to je na samom izlasku iz Rume prema Vognju i Sremskoj Mitrovici, a malo pre raskrsnice prema Velikim Radincima i Stejanovcima....
 
Pa desilo se i meni na momenat da je plug "zašarao" po safaltu, ali na samo par metara, jer sam odmah primetio, a razlog, zapušen filter hidraulike, i kada sam dao gas on polako spustio :udri:
 
Ljudi, imate sad vremena... proverite, očistite i isprobajte hidraulike... što bi narodni pesnik reko Ori Mile al duboko... i samo po svojoj njivi... a i šta raditi po ovom zimskom vremenu.... :ppozdrav:
 
E baš fino,meni baš paše što fali ležeći, pogotovo kad idem sa teretom...ako je to ta ulica na koju ja mislim...
 
Baća to je ona ulica gde žive Tesla i Višić. :osmeh: Tako je meni kolega Branko objasnio jednom kada sam trebao da idem kod Tesle.To ti je kaže lako,kad kreneš kod Višića uz put ti je a ja nisam nikada bio kod njega pa mi nije bilo lako. :haha:
 
Umeju i pazovčani da zavuku drugarski,kad ih pitaš gde je kaže u ulici jana bote...ili zaboti Mihalja...:)))
 
Nazad
Vrh