Nikad ovako !

Ja juce izgleda sjeba nabe na prikolici....nabacim na prikolicu 17.5 tockove mjesto 16 i posto su mi bili veci pa dok ne rijesim blatobrane okrenem feluge naopacke i natovarim 3 tone kukuruza....Do kuce mi se tockovi razvratili.Ja u prvi mah pomislio da je do feluga al zavirim pod prikolicu i vidim da je najvjerovatnije do nabi.Nemam gdje sa kukuruzom trenutno i bit ce na prikolici tako da nemogu sa sigurnosti rec koji je vrag
 
На оном на ком и говоре......речник Роби треба, превод локалних дијалеката.....зато смо ми блиски са кинезима

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
kod nas se tak kaze...felna,nekad feluge ...ko nerazumije ko ga j..e.nemora ni komentarisat.Koliko vi samo imate u odnosu na nas razlicitih rijeci pa sta ima veze..:ppozdrav:
 
Nije fora...vidim da samo odredena grupa nezna sta sam napiso...odmah su se grupisali,....a dal bih ja trebao da bjezim od svog dijalekta..to sigurno necu uraditi rad nikog a kamoli njih par
 
Koja je to grupa?Ja sam provalio da su u pitanju felne i nesto za nabijanje,to NABI.Sta mislis kad bi on nesto napisao na madjarskom jer nece da menja svoj dijalekt?
 
Nazad
Vrh