Nikad ovako !

Sto puta sam rekao sebi nemoj raditi na svetac i džaba uvek istu grešku napravim,kompozicija kreće kući :haha:

2v91y1c.jpg

Uh a ja pomislih da oćete da vidite koji je jači:ppozdrav:
 
Zato sto je ovo i poucno_Ova dvojica su braca od tetke a ovaj levo obucava ovog desno kako se vozi camac u alkoholisanom stanju.Snimljeno u Krcedinu za prvi maj.
 
Kriv je što nije učvrstio motor. I kod mene je motor bio na hlađenju jednu noć u Uni. Od vibracija otpuste vijci i dok ide pravo to se ne primjeti ali kad treba skrenuti ostane samo rezervosr u čamcu. Odmah sam na dasci napravio rupe dubine oko 1cm na mjestima gdje dolaze vijci. Sad ako otpusti osjetim vibracije i nema da pobjegne. Viđao sam da ljudi vežu motor sajlom za čamac.
Šteta motora. Ne viđe koji je ali po zvuku rekao bi preko 10 konja. Voda mutna i brza. Neće ga više naći
 
Šta on traži u mercedesu u ponoć sa svojih 15 godina?! Ja sam sa 7 godina doterao 539 kući sa njive sa tatom u prikolici. I puno sam vozio do svoje 18 godine ali NIKAD bez oca na sedištu pored. Ovo jeste za žaljenje ali i za veliku osudu roditelja...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nemoj se ljutiti, ali ni slučajno nije u redu sa 7 godina voziti traktor. Ni po dvorištu.
Slažem se u potpunosti.Na žalost ovaj slučaj se završio tragično.Nikako sami za volanom ali možda roditelji nisu ni znali ali sad je sve to nebitno_Otišao je jedan mlad život uludo.Mnogi se hvale kako njihova deca znaju da voze.Ima vremena voziće.Možda ih i neće zanimati traktori.Zato,roditelji oprez sa decom.
 
Svaka cast Djula sincina je zasluzio svoje letovanje.

- - - - - - - - - -

A po cemu se vas posao razlikuje od drugih? Ljudi sa 20+ godina nauce da lete.

Dete je dete.Pa sve da se rodilo na traktoru.

Posao u poljoprivredi zahteva puno ljubavi i strpljenja a novac se cesto i nevidi ,dok recimo sofer nece voziti ako nije 'dobar" ,naravno nezelim da vredjam nijednu profesiju.Ljudi nazalost umiru i stari i mladi {umiru i nerodjena deca jer roditelji nece da ih rode} i da je bio pod staklenim zvonom nesto bi mu se desilo {nazalost },niko od smrti nije pobegao,jednim delom i jeste vi u pravu da bi roditelji trebali da stite svoju decu ali isto tako treba da ih spreme za samostalan zivot ,univerzalan recept ne postoji i svako se snalazi i bori kako ume i zna:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh