Nikad ovako !

Nazalost nije ovo glupost,ovo sami nisu smislili njih savetuje neko ko veoma dobro poznaje materiju.
 
[video]https://www.facebook.com/eksplozija2/videos/304623646916233/UzpfSTEwMDAwMTY4NjQ2NzUyNToxMTkxMzMzOTY3NzExNDYy/[/video] U petak je MITING ZA BUDUCNOST SRBIJE imace sta da se vidi i cuje a bice i podrska sa svih strana
 
Ne znam zašto ali provociraju opoziciju,kad smo svi videli da je bilo 10x više mase od zvaničnog izveštaja policije.Osećaju se sigurno jer su očekivali nerede kojih nije bilo.Rugala se ruga pa postala druga.Ili možda znaju sledeće korake opozicije jer sigurno imaju svoje doušnike među njima.Ipak je ovo Srbija.
 
Poruku je : mi smo daleko najjači i baš nas briga za kritike drugih , da smo sendvičari npr . , nemoramo nikom da se pravdamo , pogotovo fašistima i slično , .. ali nije tako , jer da ih opozicija uopšte ne zanima i da su sitni i bezznačajni zašto bi i organizovali kontramiting ,...
 
Sta je poruka ne znam ali znam da je u mojoj firmi a i u celom mestu opsta frka oko mitinga. Kao mobilizacija 1999.god. Svi na odredjeno MORAJU a i na stare radnike se pritiska, pa neko place neko se nervira a tri radnika idu dobrovoljno. Od par stotina dobrovoljno ce ici par desetina. Verujem da je tako u celoj Srbiji, i ne razumem sta ce mu znaciti milion ljudi prisilno dovedenih, kome ce sta dokazati, ovi sto mu veruju mogao je reci DOSLO DVA MILIONA a ovi ostali ionako znaju o cemu se radi. Tako da bez veze muci i ucenjuje ljude ali bar izaziva kontra efekat, sad se kunu i ovi sto su glasali da vise nece
 
Principi ove Vlasti imaju jako mnogo dodirnih tacaka sa metodama Vlasti jedne evropske zemlje tridesetih godina proslog veka.Mozda i zastrasujuce mnogo dodirnnih tacaka.Nista se tu ne radi slucajno.
 
I svabe su pravile takav pokret al su ujedinili svoje drzave a ovi nasi rasprodaju. Elem, radi li se sta od javnih radova po vasim mestima? Vidim rade se odjednom puevi, parkovi... Kanda je jedna pokrajina zalegla na naplatu
 
I svabe su pravile takav pokret al su ujedinili svoje drzave a ovi nasi rasprodaju. Elem, radi li se sta od javnih radova po vasim mestima? Vidim rade se odjednom puevi, parkovi... Kanda je jedna pokrajina zalegla na naplatu
Jeste radi se ,lokalni put sad ima još više zakrpa,normalno kad voziš po njima odskakuješ,neki lukač putevi iz novog sada je radio.
 
to je sve zbog zdravlja, alternativna metoda za razbijanje kamena, misli se na zdravlje vozaca, koliko smo samo po tom pitanju daleko otisli :haha:
 
Komšijin kukuruz pokupili divlje svinje
0a71777a7c90edb0e64f083e73b07016.jpg
 
Juce sam isao za Beograd,niko nesme da vozi preko 130km/h ,zbog toga na naplatnoj rampi,ali ta brzina je i vise nego dovoljna,juce kad sam prolazio pored sopota vidim kako dimi deponija,smrdi da crknem kad prosao tuda,za malo da nisam pao sa motora od tolikog smrada
 
Da bi prosječna brzina bila preko 130 treba dobro nagaziti. Staneš na pumpi ili da par minuta protegneš noge i brzo oboriš prosjek.

Veći je problem nulta tolerancija ograničenja brzine da te u Srbiji može kazniti za 1 km/h preko ograničenja, čak i na autoputu. U Hrvatskoj recimo je isto u naselju nulta tolerancija, ali na autoputu kazne idu tek na 10+ preko ograničenja. U praksi, one koji voze ispod 150 km/h presretači nikad ne zaustavljaju.

Kod nas u BiH opet, kaznene odredbe imaju tek od 10+ na svim putevima, a i da si u zoni 10-20 km/h preko ograničenja kazna je tek 20€. Platiš pola u roku 8 dana i drugu polovinu ti oproste. :osmeh:

Ko ide brže kazne su veće, ali to svakako prelazi u divljanje pa i treba da se udari po džepu.
 
Nazad
Vrh