Nikad ovako !

To su bas neki nemarni vatrogasci ,kod nas su sva vozila puna vode Cak ih palimo da napune vazduh da mozemo prije krenuti na intervenciju
 
U nasoj opstini je totalno rasulo, niko nista ne radi... znam i ja da po pravilu trebaju paliti vozila svaki dan ali nemarnost je jaca od toga. Druze nemam nameru raspravljati se sa tobom da li je bilo nesto u cisterni ili ne, ja rekoh, ko ne veruje i ne mora.
Bilo kako bilo ljudi na*ebali, sve u pocep izgorelo.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Tako je ali ja nisam javni prevoz, ne vozim niciju familiju osim sebe i svoje supruge.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kad vec spominjete DVD, mi imamo u selu drustvo,i funkcionisemo sasvim dobro,nazalost i sinoc je bilo intervencije(kolegi se upalio cardak sa kukuruzom),bili su i u ispomoc kad je gorela Carska bara,i kao ekipa idemo na takmicenja gde postizemo rezultate,ove godine smo bili na drzavnom takmicenju u Madjarskoj.

- - - - - - - - - -

Tako je ali ja nisam javni prevoz, ne vozim niciju familiju osim sebe i svoje supruge.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Aaa kolega vozis tdm-a?:bravo:Prava masina.
 
Danas u Smederevu bila nesreća u gradu.... samo sam video da je oboren motor.... detalje ćemo čitati sutra.
 
[video=youtube;k7ThYY3eFHs]]
to sam radio sa telehenderom puno puta,lakse je ljudima nego da lopataju :osmeh:
35992062_10209196544750702_8176518885676154880_o.jpg
 
Nazad
Vrh