Nikad ovako !

Pa bas zato sto ih nema.. treba milicija da ih nadje,da uzme otiske i resi slucaj,kazni krivca..
Samo ti to prijavi...
 
Јучерашње дотеривање до авлије
25873d8a4919f32068d999e01cc34bb2.jpg
90dc41a9925c6655ba65bdd997140fdc.jpg


Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
To se i meni desilo na konjarici kada sam natovario 2.5t robe. Malo zamor materijala, malo pretovar:riba:
 
Овде се прво отпустио точак и одлепршао у жито поред асфалта....а ово на слици је последица када је главчина дрљала.....наравно узвршена кикинђанка је била.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
E to je lepota ovog posla kod nas sirotinje. Kad natovariš prikolicu, a ono 40 metara robe, pukne stara guma, ili ležaj, ili 100 drugih sirotinjskih razloga. Kad odeš na pistu ili silos da istovariš, a ono uvezano pa nikad da razvezeš kako bi to malo iscurilo. Da otvoriš stranicu treba pola da istovariš preko ruke ili vedra. Milina. A drugi dođe sa kamionskom i 16 tona iskipuje za minut.
Istovarao sam više puta špeditere (konjarice) od 2,5 tone robe pa se iskilaviš pola sata da taj rod predaš. Kada sam prvi put pozajmio prikolicu kiperku, a tad već postao svoj gazda jer mi je otac umro, rekao sam da neću leba jeste, ali moram prikolicu kiperku kupiti.
O gumama neću ni komentarisati, jednom su mi namestili da zaradim na transportu kukuruza, ali da vozim u klipu iz drugog sela. Dve gume stare su pikle dok je došla kući prikolica. Pokojni otac i ja smo odmah otišli da kupimo dve nove. Doslovce je rekao ,,nećeš se patiti mlad dečko, a da se sramotiš".
da ne citiram člana lovac luka, šta je razlog svega toga.
 
Тренутно сад......ал данас боље нег јуче, сад само дудурикнула њихова оригинал гума из '79 :) ......под хитно има да падне циганчица :)
87c2b10cecb6350552eef2598f58c272.jpg


Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Неће на празнима ништа да се деси ;)

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ono sto je bas cudno je da je bukvalno na istom mestu proletos otpala glavcina na prikolici sto nosi cisternu jednom nasem sugradjaninu ,ko da je tu nesto zakopano pa ko zgazi:sjasi:
Mora da je zakopan crni mačor.
Kod mene covek sejao usluzno kukuruz i ne poseje dva reda u sred njive.Sretne ga vlasnik parcele u kafani i kaze kako mu nije posejao dva reda,a ovaj mu kaze neznam sta se desilo,mora da je tu zakopan crni mačor. I tako osta mu nadimak"Crni mačor".

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
[video]/www.kurir.rs/vesti/politika/3074357/premijerka-i-lepa-doktorka-kao-sav-obican-svet-brnabiceva-sa-devojkom-milicom-dosla-na-piknik-beogradske-filharmonije-a-kada-vidite-sta-su-nosile-sa-sobom-odusevicete-se-foto[/video] Odusevio sam se i doktorka je prelepa prava aristokratska nota ,drzanje ,stdljiva i nenametljiva samo postoji mala bojazan dali je iskrena prema Anci tj da li joj je prava priljateljica a ja mislim barem prema ovim fotografijama da je iskrena jer i cim je ona izasla diskretno iz senke i stupila na javnu scenu mislim da joj je stalo do Anci .Filharmonija,uzbudjenje drhtaji tela stidljivi pogledi slucajni dodir i drago mi je zato sto je ovo jedan KRALJEVSKI PAR a plasio sam se po malo da slucajno tu ne uleti neka starleta iz nekog rialitija koja bi se sluzila raznim srestvima da dodje do premijerke a ovako je sve i kulturnije i suptilnije jer opet ne bih mogao da zamislim da MIMI ORO ili MACA DISKRECIJA ILI ona sto se vika FERARI dodju do nje a u stanju su sve da urade a ovako znam da ce doktorka biti diskretna i cedna i valjana i da ova veza ide u jednom pravom smeru Velika podrska i najlepse zelje za njih od obozavaoca iz Posavsko Podunavskog regiona
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh