Nikad ovako !

Kako ćemo dalje braćo? E to je ono pitanje što nemamo odgovor ili dogovor za taj odgovor....
Даље нема. Почео крај. А што се тиче одговора он је познат (само заврти мало точак историје). Промене нема без револуције (неко ће рећи буна, неко устанак) а револуције нема без крви. Знаш ли неког ко би данас крварио?
 
Upravo tako. Ironija je da građanska klasa, koja je revolucijom došla na vlast, se sada pita: kako da se promeni sistem? Ali danas vlada sveopšti konformizam da takav poziv deluje naprosto suludo.
Ne mora biti krvava revolucija ali što kasnije dođe do promene u svetu, sve su šanse da će takva biti. Kapitalizam će stvari isterati na čistac: ili će biti borba za novi svet ili ga neće više biti. Sve veće socijalne razlike i sve manji uslovi za preživljavanje na planeti će ujediniti i crne i bele, i Ruse i Amerikance, i bezbožnike i ove što idu u crkvu.
 
rat ili bitka (revolucija ) vec traje dragi kolega i to polako i fino otima se zemlja ,resursi stvaraju krize sve radi kontrole nad narodima ma koje vere i bolje bili ,samo pogledaj našu bivšu jugoslaviju kako se podelio narod i dalje se deli a ista nas muka pritiska nedaju da se živi složno ma koje vere bio i uvek ce se naci poslušnici koji ce raditi sve naopakoda bi bili veliki u ocima onih koji stvaraju novi svet , novu veru i novu klasnu podelu moglo bi da se mnogo piše o ovme.
 
SFRJ je bila najlepsa i najaca drzava svih vremena na ovim prostorima ,najlepsa bajka koju smo mogli da dozivimo drzava bez sekti ,nevladinih organizacija,bez droge SAMOSTALNA nismo bili ni pod Americkom ni Ruskom ni Engleskom cizmom sa nenormalno jakom vojskom ,tekstilna,masinska,elektro industrija imali smo NUKLEARNU elektranu pravili smo i prodavali avione,tenkove,narod zadovoljan,nasmejan ,priljateljstva,druzenja familije se posecivale ,turizam cvetao,cena naseg pasosa je bila izmedju 15 i 17000 dolara svi su se ostvarili i skolovani i neskolovani a MARSALA treba postovati i ceniti mrtvog i diviti mu se kakav je to bio drzavnik i maher koji bonton maniri ceo svet mu se klanjao i ta drzava nije pukla nego je rasturena od strane Amerike i zapadno Evropskih drzava i kada jednu jaku kucu podelis na 6 delova postanu 6 bednika a danas ove bivse republike podsecaju na razvaljene prostitutke koje imaju vise makroa ,jedan u Americi jedan u Nemackoj jedan u Rusiji,i kod Tita nije mogao niko da gradi vojnu bazu ili da mu camuga iz Dubaia kupi pola Vojvodine nasi su bili i rudnici i livade i more i planine a sada nije nasa ni ona montazna klonjara na autobuskoj stanici sada smo vodeca zemlja u regionu po narkomanima,abortusima ,jeftinoj radnoj snazi ,po broju tumora po ceni ulicne prostitucije sada smo KOLONIJA ovog sljama sa zapada ali nam to jos nisu zvanicno saopstili ceka se pravi momenat
 
Nadjoh na fejsu, neko se baš najedio.
22491818_10209673978758691_356484745309638355_n.jpg
 
Najsavremenije drustvo koje je ikada stvoreno je pcelinje drustvo. Tu se nalazi oko 99 posto pcela i 1 posto trutova. Nase drustvo trenutno gotovo da i nema pcela imamo 1700 000 penzionera i 1700 000 radnika ali sto se tice radnika tu je bolnica,policija,vatrogasci,opstina,prosveta,kladionice,banke,taksisti,kafici a radnika u direktnoj proizvodnji daj boze da ima 500 000 a to znaci da taj jedan radnik mora da zaradi za sebe i jos 6 ljudi na grbaci a posto to nepije vodu onda se uzimaju krediti po veoma POVOLJNIM KAMATAMA ali ne da bi se pomogao ovaj mucenik da mu ne puknu ledja nego da krpimo puteve i nadvoznjake a onda ide prica da nam ceo region zavidi na uspehu i prosperitetu pa me cudi dali zavide ovom muceniku ili ovoj sestorici sto zive kao bubreg u loju
 
Дај све да распустимо, и ко задњи изађе немора да гаси светло. Сурова реалност.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nisam dete niti brzanjac ali eto u našem poslu postoji i rizik.Jednostavno tako.....dobro sam prošao.
wtsor8.jpg


2v0fody.jpg


- - - - - - - - - -

e64vti.jpg

2n7o5ec.jpg

2vvnodc.jpg
 
Kako ti se ovo dogodilo?Si povredjen?

Suženje puta sa 6 na 4m.Trava izrasla pa u ravni pokošena sa onom pokraj puta.Vozio sam oko 5-6km/h.Propao prednji levi točak i bacio me celog.Okrenuo sam se ceo krug pa još jednom do preko i onda me vratilo na kabinu.Malo sam ugruvan i rasecen na jedno mesto ali stvarno to nije ništa. Traktor i rasipam već sutra su bili u funkciji,a juče je i definitivno sve na traktoru kompletirano.
 
A kako bi drugacije namontirao nove led farove...

- - - - - - - - - -

Stvarno mi nije jasno da si se tako isprevrcao i da ni tebi ni traktoru skoro da nije nista...bas si imao srece...
 
Suženje puta sa 6 na 4m.Trava izrasla pa u ravni pokošena sa onom pokraj puta.Vozio sam oko 5-6km/h.Propao prednji levi točak i bacio me celog.Okrenuo sam se ceo krug pa još jednom do preko i onda me vratilo na kabinu.Malo sam ugruvan i rasecen na jedno mesto ali stvarno to nije ništa. Traktor i rasipam već sutra su bili u funkciji,a juče je i definitivno sve na traktoru kompletirano.
Sreca u nesreci. Moglo je gore.
 
Video sam na FB-u bitno da je glava cela na ramenima,a gvozdja ce biti eto i sam kazes da je vec sve kompletirano neka si ti ziv i zdrav!
 
Nazad
Vrh