Nikad ovako !

Ovaj prekaljeni ce da stigne kod nas, da se namesti i da se prodaje kao nov. Svaba gleda ovo kako gori i pece kobasice i pije pivo.
Sve osigurano, postena drzava. Ne ko neke u kojima se ljudi dave zbog nesposobnosti iste a oni dizu osiguranje...
 
Ja se izvinjavam, na fb je pisalo da je Amerika, ali sam preko broja telefona skontao da je u pitanju Madjarska.

Браћала ово је швапски борј фирме АграрЛанд из града Ихтершаусен, улица фелдштрасе 1, Немачка....

Монтоја горе сви комбајни, у америке ко луди горе џондике, па за њима кејсоње.

Терају се браћала, душу им ваде ови епворпејци па није ни чудо што се јадни упале....
 
20140727_130926.jpg
 
Kad mog kolegu pitaju za neki stroj "U kakvom je stanju?" On kratko odgovori: "Nekad je bio nov"

Tako i ova samara sa slike ;)


Imali smo dvije ganc nove samare (1990.g. i 1997.g.) I na starijoj su samo krpani rubnici reda radi a na novijoj su radjeni i prednji i zadnji nosaci amortizera, letva volana skupa s nosacem otpala sa skoljke, zadnji trap je pukao i odvalio se skup s nosacem... Vjerujem da se ova stara jos negdje vozika dok smo noviju dali spresati na otpad, da ja imam cistu savjest da se neko ne ubije s tim autom ;)
 
KO ili šta je drugi učesnik ?

Pa auto na punoj liniji pokusao da obidje traktor i usput pokupio rotore, a on slomio retrovizor i jos nesto na autu sto sam na brzinu video. Ja bio ispred cala sa sejacem i auto stane ispred mene, covek izadje, pogleda sta je polupao i pobegne:haha:, a tata morao popravljati spremac
P.S. Spremac je sirok 2.70m i caje je isao skoro do desne ivice puta, ali je to autu bilo malo:haha:
 
Nazad
Vrh