Nikad ovako !

...
Ne osećam se prozvanim jer ja imam 53 godime...
Извињавам се ,по Вашем писању помислио сам да сте тих година , тако да се мој пост не односи се на Вашу генерацију,којој и мој отац припада...А што се тиче способности тих наших деда и даље тврдим да особа од 70 и кусур година нема шта да тражи на или у било ком возилу,машини...
 
Па знам има их и овде,за почетак велика већина их и нема возачку дозволу,а и они што имају као и сви возачи треба после навршених 65 да иду на лекарски преглед за продужење исте,нису пољомашине мање опасне од аутомобила,чак шта више....
 
Blago tebi,ja kad sam mog dedu eliminisao iz poljoprivrednih radova nije poziveo 12 godina,posle dve tri ga opalio pretisak...prestao da radi a nastavio da jede ko mladic,masne slanine,ljutih kobasica,zacinjeno i zaprzeno..
 
Treba pisati sve i svašta , i pričati sve i svašta pa bio i dosadan samo da se ovakve stvari ne dešavaju . Za ovog dedu bolje i da se nije ni rodio nego što je ovo doživio , jadan i on i njegovi .
Što se tiče starijih u poljoprivredi imaju oni i te kako šta da rade i kad ostare : evo pored svih ovih nauka i ovog što mi ovde razglabamo već desetak godina , svake godine sjetim se sve više savjeta pokojng dede i sve više dolazi da su stari imali bolju "agrotehniku" i ekonomiju nego mi.
 
Treba pisati sve i svašta , i pričati sve i svašta pa bio i dosadan samo da se ovakve stvari ne dešavaju . Za ovog dedu bolje i da se nije ni rodio nego što je ovo doživio , jadan i on i njegovi .
Što se tiče starijih u poljoprivredi imaju oni i te kako šta da rade i kad ostare : evo pored svih ovih nauka i ovog što mi ovde razglabamo već desetak godina , svake godine sjetim se sve više savjeta pokojng dede i sve više dolazi da su stari imali bolju "agrotehniku" i ekonomiju nego mi.

MONTOYA
Ekonomiju sigurno a i više volje za rad



i mi bi danas imali i volju za rad i ekonomiju da je litar mleka litar nafte a i drugih stvari sto se tice cene i otkupa svega kao sto je bilo u vreme nasih dedova a u ovom vremenu sada volje sve manje
 
Tek iznikla raz......
28eab37b0c67867f18fdd3ac7c622faf.jpg
a3a4dcb91eda1b9aca3971ba220f9e55.jpg


Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока
 
Svaka cast Bobo, svaka cast. Uz"Tucsona" ova "Yamahica" je legla samo tako. Sad razmisljas kako treba, j...s traktore i kombajne. Cestitamo ja i Srki.
 
Koristim priliku da postavim jedno pitanje : zašto neki ljudi recimo pored stotina pasmina pasa hoće da imaju baš npr pitbula ? Iskren i realan odgovor.
 
Nazad
Vrh