Nikad ovako !

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=10&dd=20&nav_id=1316247
Ovako je sad. Ovo je i bolje nego kod nas. Kod nas klinci gledaju tuce sa susedne tribine,a u Engleskoj dete moze da iskusi tucu iz prvog lica. A i pre nekoliko godina sam gledao uzivo utrcava navijac i udara pesnicom u glavu golmana Dzoa Harta,cini mi se. Mrzi me sad da trazim video. A da ne spominjem da se jedan veliki engleski derbi(zaboravio sam koji. mislim da je Liverpul Everton) uvek odrzava ranije u vreme rucka da navijaci ne bi stigli da se mnogo napiju i naprave velika sranja.
 
Poslednja izmena:
Али нееее........наше судије и поред законски минималне казне дају још мање. Лично сам читао пресуду за крив.дело где је прописана минимална казна од годину дана, судија му пресудио 4 месеца са тим да је добио услов од 2 године провере да не почини исто такво , а лик осуђиван већ за такво или слично дело једно 5-6 пута.
А то је масовна појава код судија (слободно судијско уверење).

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Pa ubice i silovatelji izadju za kratko vreme,pa sta ocekivati za ove...tesko je to izkoreniti,njima je to u krvi,karakterna osobina...ako im ne das na tribine,potuci ce se na ulici...
 
Demokratija , sloboda prava i izražavanja, možeš da budeš peder, lezbejka ili lopov, i da te nije sramota, da budeš ubica i kriminalac da ti bude veći ugled , kurva i prevarant da budeš uzor ...znači pokvaren sistem vrednosti dovodi do ovog da običan čovek ne sme u kafanu ili restoran da ne bi došao u izazov da se ili obruka i osramoti ili da završi u zatvoru, te budale treba da budu utepane odmah u startu ili da budu sa ludačkim košuljama na sebi , ja garantujem da posle ovakvih dešavanja oni dobiju još više takvih ludaka nego pre toga, kao što se gledalo nekad filmovi pa se pokazivalo uživo tako će i sad nekim novim budalama pasti na pamet isto to ako ne i gore.....treba nam jedno čistilište gde će običan čovek moći da istrebi budalu i ludu a da ne ide u zatvor.....ovo ide samo nagore.!
 
Pa ubice i silovatelji izadju za kratko vreme,pa sta ocekivati za ove...tesko je to izkoreniti,njima je to u krvi,karakterna osobina...ako im ne das na tribine,potuci ce se na ulici...

Tako je , nesto je tu u genima , vaspitanju , takva nam je narav pa to ti je .

Redovno pratim NFL (ragbi - Americki fudbal ) , svi stadioni puni ko oko ( 80-90 000 gledalaca ) , i nigde ne vidim neke specijalne snage ,

kordone milicije , stitove , suzavac , pendreke i sl ?

Da zlo bude vece , na njihovim stadionima ne postoji podela na sever , jug . . . . . navijaci sede izmesani ???

Ljudi na utakmice dlaze porodicno , svako nosi obelezje svog tima , cak oblace u neke karakteristicne maske i zabavljaju se

medjusobno tokom utakmice .Navijaju za svoj klub , raduju se pobedi i ne tuku sa onima do sebe koji vole drugi klub ???

Mnogo je derbija , rezultatski napetih momenata ali netrpeljivosti i masovnih tuca jednostavno nema

( a nesto i ne vidjam organe reda koji bi to sprecili )

Slicno je i sa bezbolom ( nesto ne pratim taj sport ) a i u NBA

Jednostavno nesto u nasim glavama izgleda nije u redu .
 
Druže ti pričaš o zemlji Crtani Film .. ovo kod nas je druga filozofija svega I optereceni smo sukobima na svim nivoima pa I u porodici.. sve to se ispolji na javnom mestu pa to bude vidljivo I nama Ali to je svakodnevno ponasanje tih ljudi jer brane interese,svoje a I tuđe.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Već nekoliko godina sam u Davosu za vreme Šplenger kupa uvek ima navijača svakojakih ,svi zajedno jedu piju vesele se nikada ni jednu neprijatnu situaciju nisam video.
 
Ovo sada nema veze sa navijacima odmah prvo saopstenje je glasilo borba za prevlast na delu stadiona.Samo nisam razumeo da li se to odnosilo na mesta za sedenje?
 
Svakome u ovoj zemlji
od prvog do poslednjeg
od onog odozgore pa do onog poslednjeg dole
od onog najbogatijeg pa do onog najsiromašnijeg
od onog najpoštenijeg pa do onog nejvećeg lopova
od najveće kurve do najveće svetice
svima Vama i svima Nama odgovara ovo stanje u zemlji. Jer da ne odgovara pronašli bi način da to menjamo.

Svi vi koji se na jedan prozor zgražavajući derete kako nešto nije dobro na drugi prozor u isto vreme pokušavate da štrpnete od boljeg života pre svega Vašeg i Vaše porodice pa onda od komšija, sugrađana, države, teritorije pa sve do boljeg života Vaših i naših potomaka.

Sve to što se trenutno događa oko nas je naš život... nema veze sa istorijom, predacima i nasledstvom. To smo samo mi koji želimo da živimo tako da je normalno da se kraducka ko koliko može i kome je koliko dozvoljeno u isto vreme na sav glas vičući i reklamirati svoje poštenje....

Da pojasnim ni prema kome lično a vi i mi i naši i vaši sve je to isto... isti narod isti građani isti seljaci isti zemljoradnici isti mučenici....

drugarski pozdrav
 
Svakome u ovoj zemlji
od prvog do poslednjeg
od onog odozgore pa do onog poslednjeg dole
od onog najbogatijeg pa do onog najsiromašnijeg
od onog najpoštenijeg pa do onog nejvećeg lopova
od najveće kurve do najveće svetice
svima Vama i svima Nama odgovara ovo stanje u zemlji.
Jer da ne odgovara pronašli bi način da to menjamo
.

Bravo! Surova istina! :bravo:
 
Vuxsd. Svaka cast, sve receno kako i jeste. Kao moj komsija, grdi prcavog a glasa za njega, problem je u nama.
 
Sad me zove zena u naselju na parkingu bila cistka akumulatora, ukupno 17 komada. Ja sam se izvukao jer sam u
Kragujevcu ali zenina A klasa nije,koliko mi objasnila prko telefona zarebana hauba i polomljena lajsna i kad nisu nasli aku tu gde su trazili polomili oblogu motora.
 
Navikao sam se,jbg hteli smo da zivimo u Beogradu :osmeh: Mada ovo je prvo od kad smo se preselili u blokovima dok smo ziveli znali su i po dva puta godisnje.

Jednom su mi sluzbenu Superbu ostavili na klocnama,i namontiramo mi druge felne i gume kad ga uplaim a ono kao da tenk prolazi,zavucemo se ispod kad otisao i katalizator :osmeh:

Al zeni prvi auto,pa joj krivo :osmeh:
 
Sezona akumulatora krece. To je jedina stvar za koju se plasim da mi ne naprave stetu na kolima. Vozim redak auto pa ni sam ne bih mogao ni jedan deo nekome prodati.
Meni je u Beogradu spao kais sa alternatora, i rekoh ajd da ga ne iscrpljujem, parkiram na parkingu Sava centra gde je bila ogromna guzva. Dolazim sutra dan sa kaisem i imam sta i da vidim: razbijeno staklo, polomljene bravice i polomljeno sve (levo desno gore dole) da bi se izvukao cd. Napravili mi 5x vecu stetu nego sto cd vredi. I to se desilo samo sto je auto prenocio jednu noc.
 
Kad vec spominjete Beograd i ja sam u subotu bio sa Opelom. Parkiro sam u Tirsovoj i ja i sin isli peske do Knez Mihajlove a kad smo se vratili do kola vidim da je neko pokusao da otvori vrata i nije uspeo a ukrali su mi samo cep za gorivo.
 
Nazad
Vrh