Nikad ovako !

Meni su pričali da su uzimali trećinu od svega osim rakiju od bijele šljive. Ko prima platu neka usporedi bruto i neto primanja pa vidi koljiko uzimaju danas. Na to dodati porez koji uzimaju kasnije kao i razne takse pa vidjeti koliko stvarno uzima država. Vjerovatno sam neka davanja preskočio ali i ovo je previše.
 
Meni su pričali da su uzimali trećinu od svega osim rakiju od bijele šljive. Ko prima platu neka usporedi bruto i neto primanja pa vidi koljiko uzimaju danas. Na to dodati porez koji uzimaju kasnije kao i razne takse pa vidjeti koliko stvarno uzima država. Vjerovatno sam neka davanja preskočio ali i ovo je previše.


Jeste ali drzava je danas slozen sistem.Zdravstvo,skolstvo,vojska itd,infrastruktura....Socijalna davanja,penzije.....

To sto u Srbiji ne funkcionise drzava kakako treba,ne znaci da ce biti ukinuti svi ti nameti.To znaci da su gradjani Srbije duzni da stvore normalnu drzavu,ako to nisu u stanju,niko im nije kriv.Ako misle da je bolje bez bilo kakve drzave,eto im primer Kurda....
Imate pravo (i obavezu) da stvorite drzavu po svojoj meri.Ako to ne znate ili ne zelite,drugi ce je stvoriti po svojoj meri i vi cete biti duzni da se tome pokorite...To bi bilo to u grubim i kratkim ccrtama.:ppozdrav:
 
155j4ah.jpg
[/IMG]
Evo sta rade huligani u parku,bacaju kante betonske u bazen,ovo je snimljeno u Arandjelovcu

Gledam ovu sliku i sjetih se kako je tamo možda 2007. godine kada sam studirao u Tuzli ukradena bronzana statua sirene sa sličnog bazena. NA sred bazena je bilo kao ostrvce i na njemu ta sirena. Sve bi to bilo u redu da ta statua nije bila teška 3 tone i da se lokaciji gdje se nalazila ta statua nije moglo prići ama baš nikakvim vozilom niti je bilo tragova vozila, dizalice, nikakvog dizaličnog pribora. Kao da je jednostavno isparila. Vidjeli su se samo tragovi kako je polupan beton gdje je bila ankerovana. Ta misterija nikad nije riješena.
 
Kad spomenu te bronzane statue. Kod nas sa groblja pokupili sve što je bilo od bronze. Pokupili i biste narodnih heroja ali ajde de. Neko ih voli neko ne, ali pokupiti sa grobova obična čovjeka e to ne mogu oprostiti, Stalno razmišljam kako napraviti zamku da se uhvati lopov ili da se slijedi ukradena roba. Znam da on neće doći u skorije vrijeme ali doći će sigurno. Makar za neku godinu.
 
Najgore je sto i kad ga uhvate kazna za takvo nedelo bude smesna ,kad bi nekog javno obesili zbog kradje da vidis kako bi to prestali da rade
 
Neznam o kojih 10 posto pricamo pa ako pogledamo cenu goriva u Makedoniji ili Bugarskoj ili republici Srpskoj i kod nas to nije 10 posto jer Rus izbacuje gotov proizvod na sezdeset i nesto dinara a ovo do stosezdeset i nesto je drzava Srbija.Drugo mi smo verovatno jedina zamlja u svetu gde je jeftinije grejati se na struju,drva ili ugalj nego na gas postoje gasifikovani gradovi bez i jednog jedinog prikljucka a izgleda da je cena gasa podignuta jedno 400 do 500 posto .A sto se tice ove govedje susene prsute od 3200 dinara u maksi marketu ili kulena Topola od 1400 dinara ili kackavalja od 800 do 1200 dinara to je skuplje nego u Madjarskoj nekoliko puta a bogami skuplje od turistickih letovalista u Grckoj a ako na to dodamo da smo mala poljoprivredna zemlja i ako dodamo da mladi rade za 200 do 300 eura postavlja se pitanje zasto je to tako i zasto toliko skuplje od zemalja u okruzenju i da li imamo strucan kadar koji zna sta radi ili je ovo jedna tuturutu drzavica kao ona mango ostrva sa onim cudnim indijancima idemo dalje paradajz 270 dinara,banana 125 a pistace 100 grama 200 dinara a da bi priblizio Hrvatima i Bosancima za 100 grama pistaca u Srbiji moze da se kupi na zelenoj pijaci 100 kg jabuka pa se postavlja pitanje ko je uvezao pistace TJ DRUGIM RECIMA KO U EVROPI NE ZELI DA UZME JABUKU ZA DZABE POSTO NAM JE RECENO DA JE TO ZAKON PONUDE I POTRAZNJE A NAMA JE SVE RECENO I MI SMO KAO BUNARDZIJE U RUPI A NEKI CIKA ODOZGO NAM PRENOSI KAKVO JE STANJE GORE ,ZNACI TRENUTNO JE ZAPUSILO TOTALNO SA DOMACIM VOCEM I NE TRAZI GA NIKO U eVROPI ALI NASI UVOZNICI NEMILOSRDNO DRESE KESU I UVOZE I KAPOM I SAKOM TROPSKE PERVERZIJE
 
Poslednja izmena:
Neznam o kojih 10 posto pricamo pa ako pogledamo cenu goriva u Makedoniji ili Bugarskoj ili republici Srpskoj i kod nas to nije 10 posto jer Rus izbacuje gotov proizvod na sezdeset i nesto dinara a ovo do stosezdeset i nesto je drzava Srbija.Drugo mi smo verovatno jedina zamlja u svetu gde je jeftinije grejati se na struju,drva ili ugalj nego na gas postoje gasifikovani gradovi bez i jednog jedinog prikljucka a izgleda da je cena gasa podignuta jedno 400 do 500 posto .A sto se tice ove govedje susene prsute od 3200 dinara u maksi marketu ili kulena Topola od 1400 dinara ili kackavalja od 800 do 1200 dinara to je skuplje nego u Madjarskoj nekoliko puta a bogami skuplje od turistickih letovalista u Grckoj a ako na to dodamo da smo mala poljoprivredna zemlja i ako dodamo da mladi rade za 200 do 300 eura
jel nas ti svo vreme za.ebavas ili sta?Idi bre jedi to iz Madžarske i nejavljaj se neko vreme :ppozdrav:
 
Meni su pričali da su uzimali trećinu od svega osim rakiju od bijele šljive. Ko prima platu neka usporedi bruto i neto primanja pa vidi koljiko uzimaju danas. Na to dodati porez koji uzimaju kasnije kao i razne takse pa vidjeti koliko stvarno uzima država. Vjerovatno sam neka davanja preskočio ali i ovo je previše.

Danas uzimaju 38% od bruto primanja, plus PDV-om ti uzimaju jos 16.6% (PDV 20%, 20/120=16.6%) ukupno izadje 54.6%.
Za cenu goriva uzimaju oko 50%, znaci da kad od plate kupis litar goriva 88% tvog rada ide drzavi, a samo 12% od toga si potrosio na gorivo.
Za tu cenu dobijes drzavne bolnice koji ne funkcionisu, puteve u raspadu, i penzioni sistem koji je odavno bankrotirao, plus subvencije strancima da otvaraju jeftina radna mesta
 
Poslednja izmena:
[video]https://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-kampanju-najavljuje-i-na-instagramu/2ce4dj0[/video]ZELENASENJE je zvanicno zabranjeno zakonom u Srbiji a prosle godine sam se nasao u nekom finansijskom brlogu i nisam uplatio PIO fond par meseci i dodjem kod njih da vidim koliko se skupilo a ljudi rekose KAMATA 24 POSTO ni manje ni vise pa to se coveku vise isplati da podigne kredit od banke manja ce rata da mu bude a verujem da je i za struju PRZENJE KAO U NACISTICKIM LOGORIMA JER TU OSIM KAMATE IDE I PLACANJE GLEDANJA TELEVIZORA tj porez sto gledas predsednika na drzavnom kanalu a i ako ga ne gledas moras opet da platis inace ce izvrsitelji da rade a za pistolj je stiglo coveku 70 000 dinara sto se stojao posle oceve smrti u naftalinu i paucini i jadan covek je morao da uzme novac od banke da bi se spasao KLJU KLUKS KLANA I IZVRSITELJA a za taj novac je mogao da snima spotove po Tajlandu gde bi svi bili mnogo dobri i fini prema njemu nego najinteresantnije pitanje je zasto su toliko svi nezainteresovani za nase bagatelno voce nemogu da verujem da negde ima jeftinije da se kupi a opet nemogu da verujem da ove Evropske drzave vise ne konzumiraju voce a vidim da neki momci stalno objavljuju te koliko je tresnja u Studgartu te koliko je jagoda u Londonu te koliko je u Madridu pa koliko je u Bremenhafenu a mi smo toliko imali voca da neki veliki proizvodjaci nisu ni brali a vecina davala jabuku na 3 dinara jer je dostta skupa struja za hladnjacu nego sada tek prestoji pravi plan za buducnost Srbije i to ce presentovati detaljno predsednik Srbije pola tog plana verovatno vise od pola penzionera nece preziveti a i ovi sto ce preziveti verovatno nece doziveti jer npr ovaj dizbalans da za 1 kg dimljene prsute treba tona i nesto jabuka na rinfuzu valjda se nesto izvitoperilo ili 330 kg sljiva prve klase a pistace nesmem ni da pominjem i meni je ovaj plan za buducnost poslednja nada DOSTA JE BILO SLAJFOVANJA,BUNARENJA,DUBIOZI I NEBULOZI OSECAM DA JE OVO NEKO NOVO LUDILO A I SAM NAZIV KAZE PLANOVI ZA BUDUCNOST SRBIJE
 
Poslednja izmena:
ZELENASENJE je zvanicno zabranjeno zakonom u Srbiji a prosle godine sam se nasao u nekom finansijskom brlogu i nisam uplatio PIO fond par meseci i dodjem kod njih da vidim koliko se skupilo a ljudi rekose KAMATA 24 POSTO ni manje ni vise pa to se coveku vise isplati da podigne kredit od banke manja ce rata da mu bude a verujem da je i za struju PRZENJE KAO U NACISTICKIM LOGORIMA JER TU OSIM KAMATE IDE I PLACANJE GLEDANJA TELEVIZORA tj porez sto gledas predsednika na drzavnom kanalu a i ako ga ne gledas moras opet da platis inace ce izvrsitelji da rade a za pistolj je stiglo coveku 70 000 dinara sto se stojao posle oceve smrti u naftalinu i paucini i jadan covek je morao da uzme novac od banke da bi se spasao KLJU KLUKS KLANA I IZVRSITELJA a za taj novac je mogao da snima spotove po Tajlandu gde bi svi bili mnogo dobri i fini prema njemu nego najinteresantnije pitanje je zasto su toliko svi nezainteresovani za nase bagatelno voce nemogu da verujem da negde ima jeftinije da se kupi a opet nemogu da verujem da ove Evropske drzave vise ne konzumiraju voce a vidim da neki moci stalno objavljuju te koliko je tresnja u Studgartu te koliko je jagoda u Londonu te koliko je u Madridu pa koliko je u Bremenhafenu a mi smo toliko imali voca da neki veliki proizvodjaci nisu ni brali a vecina davala jabuku na 3 dinara jer je dostta skupa struja za hladnjacu nego sada tek prestoji pravi plan za buducnost
onaj koji nema za PIO nece mu ni banka odobriti kredit,zacarani krug koji mogu da isprate samo oni koji sve izmiruju :ppozdrav:
 
Ma nije bitan kredit moze se i bez kredita nego sam malo uplasen doziveo sam u Titovoj Jugi mnogo ljubavi i srece prelepih momenata i celokupnog blagostanja a u isto vreme sigurnosti i poslovne stabilnosti a sada kada smo na domak EVROPE opet me prozima neka neizvesnost neka bojazljivost da li cemo mi moci da se aklimatizujemo adekvatno ili cemo da budemo odbaceni sto bi nas totalno dezorijentisalo ,Ovaj plan za buducnost verovatno obuhvata sve segmente i sve aspekte a ja cu otici na paradu tj ne paradu nego na tu prezentaciju samo cu uzeti od stara majke ima neke tablete koje je koristila posle sloga da se stalno smeje da ne bi slucajno pala u depresiju i uzecu joj 2do 3 te tabletice da bi mogao da ispratim pazljivo i do kraja sa razumevanjem celokupni program a opet da ne bi slucajno klonuo duhom ali mislim da ce ova prezentacija sada biti pun pogodak
 
Danas uzimaju 38% od bruto primanja, plus PDV-om ti uzimaju jos 16.6% (PDV 20%, 20/120=16.6%) ukupno izadje 54.6%.
Za cenu goriva uzimaju oko 50%, znaci da kad od plate kupis litar goriva 88% tvog rada ide drzavi, a samo 12% od toga si potrosio na gorivo.
Za tu cenu dobijes drzavne bolnice koji ne funkcionisu, puteve u raspadu, i penzioni sistem koji je odavno bankrotirao, plus subvencije strancima da otvaraju jeftina radna mesta
Ja znam koliko uzimaju,a znam da ce uzimati sve vise i vise.Upravo iz razloga sto drzava ne funkcionise kako treba.To je sada kao masina koja guta repromaterijal i energente a proizvodi skart.U Srbiji je manje svake godine oko 60 000 ljudi.Zbirno umrli i iseljeni.U ekonomiji to je depresija.Smanjuje se obim prihoda i rashoda,dakle BDP u proporcionalno izgubljenom stanovnistvu.Taj gubitak se mora nadomestiti "na misice"da citava ekonomija ne bi otisla u recesiju.Kao sto se ogroman gubitak u trgovini sa Kosovom mora nadomestiti preko ledja gradjana,jer ce se u suprotnom usporiti makroekonomski indikatori sto dalje povlaci lancanu reakciju sve do smanjenih fiskalnih prihoda.....
Ali od kukanja vajde nema.Na mladjima svet ostaje (pretpostavljam da si mladji)pa gledajte sta cete....Penzoneri vas sigurno nece odvesti u bolju buducnost,kao ni Kinezi,Nemci,Arapi, itd.
 
PLAN ZA BUDUCNOST SRBIJE Prvo kada bude prezentacija ovog plana ne terati pod prislilom nekoliko hiljada ljudi sa budzeta da putuju i aplaudiraju da bi snimila televizija jer je to OGROMAN I NEPOTREBAN IZDATAK KOJI PLACA NAROD SRBIJE KOJI JE VEC FINANSIJSKI RAZVALJEN .Drugo ovo vredno radno a uglavnom mladje stanovnistvo koje u sve vecem broju napusta drzavu stimulisati i podsticati raznim subvencijama davati im zelju za zivotom a pre svega toga SKINUTI NIKAD VECE POREZE I HILJADE IZMISLJENIH NEBULOZA JER SE VISE UOPSTE NEZNA KO STA PLACA I DALI MOZE DA PLACA jer ako nemoze narod da plati a teras ga da uzme kredit da bi platio onda ce na ulicama vrlo brzo umesto jednog milona biti 5 miliona izbezumljenih i razvaljenih a sigurno da to ne bi bilo dobro ni za drzavu Srbiju ni za njeno rukovodstvo a ni za gradjane .Sto se tice poljoprivrede koja se spominje samo na papiru slobodna trgovina koja je postojala je zagusena i drzava bi morala da otpusi podhitno medjutim nisam siguran da je drzavnom rukovotstvu uopste stalo da nasa jedina grana u kojoj imamo potencijal zivne jer i kada bi sve utulilo do kraja oni bi nasli svoju matematiku na uvoz skupog voca i povrca i tu bi se krvnicki ogradjivali a ne verujem ni da ih dotice odliv ljudi koje kuda niti ovo totalno posrnuce nacije.Ja mislim da je jedini plan za buducnost OSTATI STO DUZE I RAZVALITI OVO VEC RAZVALJENO STO VISE I OPLJACKATI A NAROD OSIROMASITI TOLIKO da bi onako jadan i upropascen mogao pod prisilom da vodas po Srbiji po priredbama a na pola puta ulaze neki kao UDBASI svojevremeno i oni prebrojavaju ljude u autobusu kao u logoru jer ne veruju vodicu EEE te evidencije su bitne i to je buducnost Srbije i perspektiva NAREDITI MU DA KRENE I DA RAZMISLI AKO NE KRENE STA CE DA BUDE I DALI CE DA OSTAVI PORODICU BEZ LEBA.Sto se tice programa netreba mnogo tu filozofiranja samo DA SE IZVADI JER MNOGO JE DUBOKO ULETELO I RAZGLAVILO NAROD samo ga izvaditi dve trecine da narod moze da krene da trepce jer je narod razrogacio oci kao trudnica na porodjaju .Znaci skinuti namete jer ova godina krece bez vestackog dljubriva .nafta je kupljena na crno i sada se gleda maksimalno ustedeti na svemu na cemu ne bi smelo da se stedi jer ne ovakav nacin vodjenja i unistavanja probacu da redukujem sve zivo pa ako bude jos jednom tona i tista kila jabuka za kilo prsute onda bager pa u Sloveniju da se vozi sleper i da se spasava sta se moze spasiti
 
Poslednja izmena:
Ja znam koliko uzimaju,a znam da ce uzimati sve vise i vise.Upravo iz razloga sto drzava ne funkcionise kako treba.To je sada kao masina koja guta repromaterijal i energente a proizvodi skart.U Srbiji je manje svake godine oko 60 000 ljudi.Zbirno umrli i iseljeni.U ekonomiji to je depresija.Smanjuje se obim prihoda i rashoda,dakle BDP u proporcionalno izgubljenom stanovnistvu.Taj gubitak se mora nadomestiti "na misice"da citava ekonomija ne bi otisla u recesiju.Kao sto se ogroman gubitak u trgovini sa Kosovom mora nadomestiti preko ledja gradjana,jer ce se u suprotnom usporiti makroekonomski indikatori sto dalje povlaci lancanu reakciju sve do smanjenih fiskalnih prihoda.....
Ali od kukanja vajde nema.Na mladjima svet ostaje (pretpostavljam da si mladji)pa gledajte sta cete....Penzoneri vas sigurno nece odvesti u bolju buducnost,kao ni Kinezi,Nemci,Arapi, itd.

Jevto, odseli se oko 50 000 ljudi godisnje, a jos sto umre to je tek posebno. Samo u Nemacku se odseli vecina, sledeca je Austrija Norveska itd, bio je podatak od Eu zvanican, samo ne mogu sad da ga nadjem. Mladi nece nista uraditi, jer su nezainteresovani, to kazem kao mlad i krecem se medju njima, tako da ne bude sam sam mator covek koji sve kudi. Nikog politika ne zanima osim ako nema koristi. Svi bi da se odsele, nece niko da se potrudi, mada za koga da se potrudi? Za kojeg to politicara mozes reci da je posten od pocetka da nista nije muljao i da smes ruku u vatru da stavis za njega? Ja prvi ne bi ni za jednog. Svi mi mislimo sidje sadasnja vlast i kraj, od sutra gorivo 80 din dinar ojacao 50% hleb 20 din sve ce biti super. A industrija sto je kljuc za sve, nam je uzas. Ima fabrika po srb ali su plate bizarne. Primer za Ns ljudi rade za 30-ak hiljada dinara, a stan u Ns garsonjera je 150e pa sta njemu ostaje na kraju? Uslovi su uzasni, nemas nikakva prava, sindikat nista, radis pod pritiskom stalno, ne mozes u wc ako nije pauza, ljudi se onesvescuju itd itd ima puno primera. I sve ta fabrike imaju uslov ljudi sa osnovnom skolom da zaposle. Niko te ne pita da li imas neko znaje, znas nesto. Motaju se kablovi sastavljaju delovi, nema razvoja samo dodje deo ti povezes par zica i eto gotovo. Nema tu da se ljudi obrazuju, da se usavrse sem par inz koji rade, a to je bizarno spram hiljade ljudi koji rade poslove koji zaglupljuju. Mogu do sutra da pisem o tome.
 
Jevto, odseli se oko 50 000 ljudi godisnje, a jos sto umre to je tek posebno. Samo u Nemacku se odseli vecina, sledeca je Austrija Norveska itd, bio je podatak od Eu zvanican, samo ne mogu sad da ga nadjem. Mladi nece nista uraditi, jer su nezainteresovani, to kazem kao mlad i krecem se medju njima, tako da ne bude sam sam mator covek koji sve kudi. Nikog politika ne zanima osim ako nema koristi. Svi bi da se odsele, nece niko da se potrudi, mada za koga da se potrudi? Za kojeg to politicara mozes reci da je posten od pocetka da nista nije muljao i da smes ruku u vatru da stavis za njega? Ja prvi ne bi ni za jednog. Svi mi mislimo sidje sadasnja vlast i kraj, od sutra gorivo 80 din dinar ojacao 50% hleb 20 din sve ce biti super. A industrija sto je kljuc za sve, nam je uzas. Ima fabrika po srb ali su plate bizarne. Primer za Ns ljudi rade za 30-ak hiljada dinara, a stan u Ns garsonjera je 150e pa sta njemu ostaje na kraju? Uslovi su uzasni, nemas nikakva prava, sindikat nista, radis pod pritiskom stalno, ne mozes u wc ako nije pauza, ljudi se onesvescuju itd itd ima puno primera. I sve ta fabrike imaju uslov ljudi sa osnovnom skolom da zaposle. Niko te ne pita da li imas neko znaje, znas nesto. Motaju se kablovi sastavljaju delovi, nema razvoja samo dodje deo ti povezes par zica i eto gotovo. Nema tu da se ljudi obrazuju, da se usavrse sem par inz koji rade, a to je bizarno spram hiljade ljudi koji rade poslove koji zaglupljuju. Mogu do sutra da pisem o tome.

Bavite se politikom,da se politika ne bi bavila vama kao objektima.Bez obzira na nivo obrazovanja citajte lepu knjizevnost,strucnu literaturu,covek se uci dok je ziv,Siroki vidici otvaraju nove perspektive.Ne zaboravite da se utakmica igra do poslednjeg sekunda,ne smete nikome da verujete da je nesto gotovo i nepromenjivo.Moc ljudske volje je ogromna.Nama kontinentalnim narodima Nemci su primer,Proucavajte nemacke mislioce,nemacki smisao za organizaciju.

[FONT=&quot]Istorija ljudskog roda je ništa drugo do istorija ideja. Ideje, teorije i doktrine usmeravaju ljudsko delovanje. One određuju krajnje ljudske ciljeve, kao i izbor sredstava koje će koristiti za ostvarenje tih ciljeva. Neki dramatični događaji koji uzburkaju strasti i privuku pažnju površnih posmatrača – samo su završni čin ideoloških promena. Ne postoji tako nešto kao [/FONT][FONT=&quot]iznenadna promena društvenih odnosa[/FONT][FONT=&quot]. Ono što se pogrešno naziva [/FONT][FONT=&quot]istorijskom prekretnicom[/FONT][FONT=&quot] je u stvari samo stupanje na scenu snaga koje su već dugo vremena radile iza scene. Nove ideologije, koje su već odavno zamenile stare ideologije, tada sa sebe samo zbace svoj poslednji veo i postanu svima vidljive. Tada samo i one najneinteligentnije osobe postanu svesne nastale promene; promene koja se već dogodila ali je oni do tada nisu primetili.(Ludvig fon Mizes)
[/FONT]



Danas se u svetu dogadjaju te ideoloske promene o kojima Mizes govori.Da bi odgovorili na izazove koje vreme sprema,morate odbaciti besmisleno kukanje i "spremati se iza scene",onako kako to Nemci rade.
 
Sto se tice ovakvog vodjenja drzave to je postalo jos davno jasno da ovaj nas i ovo rukovodstvo ne odlucuju nista niti ih ko sta pita iz Evrope oni sluze dokle to Evropi odgovara i za sada samo IZVRSAVAJU NAREDJENJA SA ZAPADA .Ono zasta su oni zasluzni i ono cemu su oni doprineli je STO SU SA EKSTREMNO VISOKIM POREZIMA I PLJACKAMA OSIROMASILI SVOJ NAROD UBUNARILI GA PO BANKAMA I NATERALI DA SE BEZ IKAKVE POTREBE U DUGOVE i samim tim uneli u narod nemir,depresiju,nocne more ,svadje unuter porodica i raskol .Naterali su i svojim pritiskom na ljude sa budzeta odlazak mnogo skolovanih ljudi preko i to moralnih i pametnih ljudi koji nisu zeleli da se uclanjuju u stranku i da neko manipulise sa njima i otire pod .Meni je licno moja drugarica neuropsihijatar i verovatno najstrucniji neuropsihijatar u Podunavskom regionu rekla kakvo je psihicko stanje naseg predsednika i rekla mi je i latinski izraz za njegov problem psihe i taj problem narod nije prepoznao a posto se kaze KAKAV NAROD TAKAV I PREDSEDNIK JA OZBILJNO KATKAD POMISLIM KAO DA SE NALAZIM U LUDARI a ne u jednoj Evropskoj zemlji a i ja sam se iskreno nasao u cudu da jedan hrabar narod koji je mnogo puta u istoriji rekao ne fasizmu i haracu da taj isti narod finansira narodnim parama BILA I HILARI KLINTON LJUDE ZBOG KOJIH SMO NA PRVOM MESTU SA KANCEROGENIM OBOLJENJIMA NA SVETU znaci prvo je to narod podrzao a zatim je podrzao i BRUTALNU PLJACKU HARACIMA I ZULUMIMA .Ja bih prvi bio najsrecniji kada bi ovo rukovodstvo napravilo nesto korisno za svoju zemlju ali posto mnogo dobro poznajem njihove ozloglasene biografije boljim se da je ovo najgora garnitura u istoriji Srbije
 
Nazad
Vrh