Nikad ovako !

Scenario i rezija haosa , posle kojeg dolazi nasilno izazivanje sukoba , vodi Srbiju u ozbiljne probleme , mozda i gradjanski rat ( koji bi Amerikanci zeleli i iskoristili za otvorenu intervenciju


Znači kas sjaši Kurta ovo je Murta. Naravno uz još malo konzultacija.


xyMNAWs.jpg
 
Sada se ne prica ni o Jeremicu ni o DJilasu ni o SPS U ni SDS u ni o Vladi Georgijevu sada se prica o hiljadama skolovanih ljudi koji predstavljaju intelektualni krem Srbije a koje je nas predsednik bez radnog staza ogradio bodljikavom zicom a pre toga prebrojao kao logorasi koji idu na streljanje a tek ce da ih ogradjuje i prebrojava jer kampanja ZA BUDUCNOST TEK POCINJE i putujuci cirkus je krenuo A JA SAMO KOMENTARISEM DA JA FINANSIRAM OVAJ PUTUJUCI CIRKUS jer mi deru kozu sa ledja putem raznih haraca i nameta i od tih para se finansiraju ove sprdacine .Mene ne zanima niko drugi u ovoj zemlji osim vladajuce strukture jer njih pomno pratim i oni su ti koji su odgovorni za sve sta se dogadja u Srbiji a dogadja se svasta .Sto se tice glumca Sergeja Trifunovica niti me zanima niti mislim da se on nesto pita u ovoj zemlji mene zanima SPONZOR BILA I HILARI KLINTON I EKIPA KOJA GA OKRUZUJE A ZANIMA ME I AMERICKI COVEK ANA BRNABIC jer oni se pitaju i oni odlucuju i oni vode ovu zemlju a vidim po plateznoj moci gradjana da mnogo lose vode a pogledajte izraze lica ljudi koji su odvedeni na miting SNS A nema nasmejanih lica su sumorna,depresivna,nervozna ,razocarana,ponizena narod je ubijen u pojam slomljen degradiran a to sta ko drugi radi je totalno nebitno MENE ZANIMA KOJE krivac za ovo posrnuce srbije ,zasto je narod u cabru do guse po bankama,gde su te silne milijarde eura kredita koje su usle u Srbiju zasto je narod toliko siromasan a Sergej,Karleusa,Djilas,Ceda,Sloba,premijer Hrvatske ili predsednik Crne Gore ili sta je rekao Zajev to me sve ne zanima mene zanima ODLIV LJUDI IZ SRBIJE,LOSA TJ OCAJNA EKONOMSKA SITUACIJA U DRZAVI ,OBOLEO NAROD ,DRZAVA U KOJOJ APSOLUTNO NISTA NE FUNKCIONISE OSIM NAPLATE POREZA I NA SVE TO FENOMEN NARODA KOJI PODRZAVA ILI IZGLASAVA OVU TRAGEDIJU OVU MELODRAMU OVAJ GENOCID i ako se nastavi ovim tempom kakva ce biti posledice po drzavu i gradjanstvo ovakvim nastavkom vodjenja drzave.
 
Pocela rezidba i kod nas, doduse ovo sam odradio komsiji.
Kaze moj drug da nikad ovako ne sme da se radi.
Nije mi jasno zasto! Meni ovo izgleda ko lutka, komsija prezadovoljan... :osmeh: :osmeh: :osmeh:
3a2ea1ac9c575ecc1818a6b8207dc714.jpg


Verovatno vec ranije planirao da iskrci :haha:
 
Ma nije to MUK po meni muk je 2000 radnika PKCa koji rade kod Finskog investitora za 26000 zatim muk je 500 radnika Turskog Kajzena koji imaju od 25000 do 28 000 zatim ovi iz SEA FUDA FABRIKE SARDINE isto od 25 000 do 27 000 i svi oni rade PREKO AGENCIJE KOJA IM UZIMA POLA PARA a drze ih po tri ili 6 meseci na odredjeno vreme pa uzimaju druge radnike sa biroa sto je propraceno dobijanjem ABNORMALNIH SUBVENCIJA a svi ti mladi ljudi su prinudjeni da se grebu o penzionere od kojih pola prima neku camotinju i od te camotinje je predsednik skinuo kajmak i celokupna situacija je toliko jadna i stresna i zalosna a onda svim tim ucveljenim ljudima OBJASNJAVA NA TV U DA ONO STO ONI OSECAJU NIJE TO NEGO CE ON DA IM OBJASNI KAO DUSEVNIM BOLESNICIMA KAKVO JE PRAVO STANJE NA TERENU e to je MUK a bogami i ovo ogradjivanje bodljikavom zicom E TO JE VEC HARD CORE SA URINIRANJEM I PEGLANJEM PRACEN MAMUZANJEM U DIVLJEM GALOPU SIROM SUMADIJE I VOJVODINE.Dali glumca neko finansira neznam mozda ali on ne predstavlja nista ali KOGA NAS LIDER FINANSIRA BILA I DALI JE TO MUK I odakle ovde premijerka koja nezna Srpski niti ima ikakve dodirne tacke sa Srbijom i koje nju izglasao i postavio a nisu naprednjaci i kojim je parama juce finansirano stotine i stotine autobusa iz cele Srbije ko placa i sa kojim parama te bahanalije i iz kog fonda a to traje i traje i nikad da prestane a nasi mladi uce strane jezike razne i napustaju li napustaju a danas na radiju u Beogradu je zakazan sajam zaposljavanja Slovenackih firmi koje nameravaju da ZAVATE SIROKO jedan ogroman deo mladih vrednih i sposobnih ljudi i da ih odvede za Sloveniju dok ovaj nas OGRADJUJE BODLJIKAVOM ZICOM i NAREDJUJE.Pa ja neznam sad dali ja treba da budem srecan zbog svega ovoga i bezbrizan ili treba da budem zabrinut i uplasen zbog postojeceg stanja.Ovo je kao onaj Americki film kada su psihijatrijski bolesnici pobili doktore u ludari i obukli njihove mantile i preuzeli vodjenje dusevne bolnice
 
Poslednja izmena:
Gledajuci ovaj dokumentarac na kome se prikazuje postupak nasih vekovnih priljatelja koji su nas vekovima ugnjetavali a sada OZRACILI DA SE RASPADAMO I OBOLJEVAMO NAREDNIH HILJADU GODINA ALI NE SAMO NAS NEGO I CEO NAS KOMSILUK a posle ovog genocida nas premijer Zoran Djindjic je povukao optuznicu za ratnu ostetu i genocid koji su nam napravili a zatim spustio nasu zastavu na pola koplja kao znak zalosti sto su mudzahedini bombardovali 11 jula Amere a zatim izrucio sva vojna lica koja su u JNA branili svoju drzavu a zatim dobio zasluge i BULEVAR U CENTRU BEOGRADA ,A TI ISTI ZUTI PRILIKOM RASPADA STRANKE PRELAZE U sns gde PRVI COVEK NASE DRZAVE FINANSIRA NARODNIM PARAMA BILA I HILARI KLINTON.Mozda ce pola nacije reci HVALA TI VUCICU mozda i 2 trecine ali ja moju decu ucim i vaspitavam u tradicionalnom duhu i u duhu istine i pravde i ove ljude prikazujem deci kao NEGATIVCE I IZDAJNIKE KAO NISTAKE KOJI SU SROZALI SRBIJU NA NAJNIZE MOGUCE GRANE oduzeli ovoj drzavi dostojanstvo i sve lepo hrabro pametno i odvazno sto nas je krasilo kroz istoriju i covek koji je finansirao onu fukaru iz Amerike za mene ne moze da bude covek to na sve moze da lici samo ne na coveka ali nazalost narod ga voli a poceo je i da ih opasava bodljikavom zicom i slika fotoaparatom kada idu u toalet otire pod i sa penzionerima i sa nasim mladim talentima i sa poljoprivrednicima i na kraju ce proglasiti sam sebe za NARODNOG HEROJA I BICE PODRZAN I OD STRANKE I OD NARODA pa lepo sam rekao kao kada su dusevni bolesnici na psihijatriji pobili doktore i obukli njihove mantile i zauzeli njihova mesta
 
i1cshc.jpg
[/IMG]
10py248.jpg
[/IMG]
tako prodju neki nasi prevoznici koji misle lako da dovlace masine u Srbiju. Inace kamion je ostao na prelazu izmedju Svajcarske u Austriju
 
I sta je to puklo ?.Sasija kamiona ?..
Edit:Ja preveo na google da ne cekam ...no vidi se da je tu gde je puklo to vec vareno kao.Znaci ta prikolica ili nije za te terete ,ili je za otpad,jer to vise niko ne pokrpi.Jbg desava se.

''7. јануара 2019. године, запослени у ЕЦА-и прегледали су један српски камион на граничном прелазу Св.''
''Шасија поломљена и сломљена кочница''
''При томе су уочени значајни технички недостаци на возилу, тако да је полуприколица са ниским креветом оптерећена 30-тонским утоваривачем гусјеничара и нефункционалним кочницама имала непрекидно разбијену шасију.''
 
Poslednja izmena:
Kočnice ne rade na prikolici kako bi trebale, a ova prikolica je i prije pucala na istom mjestu, pa je neki majstor pokrpio.
 
[video]https://www.blic.rs/vesti/drustvo/slavisa-uhvatio-dunavskog-predatora-alas-iz-smedereva-kaze-da-nikad-ne-zna-sta-ce/0se9lzc[/video] 85 kila i 2,4 metra alal vera majstore
 
[video]https://www.blic.rs/vesti/drustvo/slavisa-uhvatio-dunavskog-predatora-alas-iz-smedereva-kaze-da-nikad-ne-zna-sta-ce/0se9lzc[/video] 85 kila i 2,4 metra alal vera majstore

Nisam siguran u cemu je majstorija , som usetao u mrezu i ovaj ga izvukao.

Da ga je namamio na varalicu ili bucku , zakacio i izvukao stapom e to bi onda bila druga prica , a ovako sa mrezom

moze sa eventualno reci da je imao srece .
 
Tako je Mile nego mi je interesantno jer u zadnje vreme je retkost videti ovakvu azdaju pre 30 godina je toga bilo dosta medjutim smanjio se riblji fond dosta a dok nisu sagradili hidroelektranu DJerdap imali smo i jegulje i jesetru i kavijar medjutim to je davno proslo vreme
 
Juce se malo izvlacila drva. I malo se zaglavljivalo u blatu..
Dosla rakovica da proba da mi pomogne, pa jedva izvuce sama sebe. I posle iz dva, tri pokusaja vuce napred - nazad, izvuce me CASE.

 
Pocela rezidba i kod nas, doduse ovo sam odradio komsiji.
Kaze moj drug da nikad ovako ne sme da se radi.

Nije mi jasno zasto! Meni ovo izgleda ko lutka, komsija prezadovoljan... :osmeh: :osmeh: :osmeh:
3a2ea1ac9c575ecc1818a6b8207dc714.jpg


Verovatno vec ranije planirao da iskrci :haha:

Ako si rezo za sto vise pelcera da ima komsija za iducu godinu, odlicno si orezo :D a ako i rodi po neka jabuka, to mu dodje onako bonus :D
 
Nazad
Vrh