Nikad ovako !

Samo najmanja moguća napomena , možda nije u vezi poljoprivrede , ali u vezi posta kolege mornara sa prilogom o nato bombardovanju rep- srpske 90ih godina . Necu nikakve zaključke da izvodim ali sam čovjek koji nemože da prećuti istinu i činjenice. Lično sam bio tu u zonama dejstva nato avijacije i tvrdim odgovorno što sam vidio svojim očima u našog regiji , a nevidim zašto onda nebi tako bilo i u Sarajevskoj regiji . Sve i jedno nato bombardovanje u Krajini i sj-zap Bosni je izvedeno na ciljeve pvo , i sredstva veze telekomunikacije takva da 50m dalje od cilja (radara npr ) nije bilo oštećenja . Drugo sve i jedno dejstvo je bilo našoj vojsci najavljeno dan ranije i mogli su se skloniti vojnici opsluga tog relea, npr i radara , ako je ostao stražar , moglo bi s čak reći da je na neki način žrtvovan .Ja neznam ni za jedan civilno cilj da sam vidio . To je bilo tako , kako god se nekome svidjalo ili ne.
 
Samo najmanja moguća napomena , možda nije u vezi poljoprivrede , ali u vezi posta kolege mornara sa prilogom o nato bombardovanju rep- srpske 90ih godina . Necu nikakve zaključke da izvodim ali sam čovjek koji nemože da prećuti istinu i činjenice. Lično sam bio tu u zonama dejstva nato avijacije i tvrdim odgovorno što sam vidio svojim očima u našog regiji , a nevidim zašto onda nebi tako bilo i u Sarajevskoj regiji . Sve i jedno nato bombardovanje u Krajini i sj-zap Bosni je izvedeno na ciljeve pvo , i sredstva veze telekomunikacije takva da 50m dalje od cilja (radara npr ) nije bilo oštećenja . Drugo sve i jedno dejstvo je bilo našoj vojsci najavljeno dan ranije i mogli su se skloniti vojnici opsluga tog relea, npr i radara , ako je ostao stražar , moglo bi s čak reći da je na neki način žrtvovan .Ja neznam ni za jedan civilno cilj da sam vidio . To je bilo tako , kako god se nekome svidjalo ili ne.
I na sve i jedno mesto su malo pofajtali osiromasenog uranijuma kao i kod nas mamicu im " Milosrdnu".
Ču'"Milosrdni Anđeo".

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
ZA PEETa Ma ne bi PETKIC ja sam ceo zivot bio BUNTOVNIK SA RAZLOGOM a inace ja sam zrtva komunistickog sistema a ti budi odvazan i priznaj da bi IZLJUBIO ONU DLAKAVU I ZAMASCENU BABU MADLEN OLBRAJT a ne samo da bi je izljubio nego se bojim da bi je RAZVALIO OD KUNDACENJA DA NEBI MOGLA DA HODA a priznaj da si i ti ZAPADNO ORIJENTISAN da ne kazem zaveden dok je TITO bio udba je to besumno resavala bez neke vece medijske pompe u kukuruz
 
Hajmo lepo svi u dijasporu da mirišimo te ruže.Ubi nas ova tehnologija-mobilna telefonija,internet.Nas matore ne mogu tako da obrlate ali omladina misli da se na zapadu malo radi a mnogo zaradi ali si džek tek kad dođeš u maticu zemlju a tamo si niko i ništa / čast izuzecima /.Baš zbog tih penzionera omladina može i da živi ovde a to neče mnogo da traje jer od mene što imam 26000 nema mnogo vajde ni za mene a kamoli nekom da pomognem.Mnogi neće ni da rade a ti najviše pričaju o dijaspori.Poručio bih omladini neka odu na taj zapad ali neka ostanu tamo pa posle će i nama poslati koji dinar pa će svima biti dobroali ne posle izvesnog vremena da se vrate jer se nisu snašli.Opet se izvinjavam onim koji će istrajati u svojim naumima
 
Онај ко је васпитан и одгојен како треба,снаћи се се и овде и тамо,а и знаће да би ово овде могао доста боље да унапреди уз помоћ капитала извана,а ко није џаба му где год био.Па како год ко то схватио.А ко мисли да је преко мед и млијеко нек оде мало па кад схвати да за неке обичне послове у Немачкој нпр плата 1300е а стан од 700 до 1000(стан а не ћумез у дивљачкој четврти) брзо ће да се врати назад.
 
I na sve i jedno mesto su malo pofajtali osiromasenog uranijuma kao i kod nas mamicu im " Milosrdnu".
Ču'"Milosrdni Anđeo".

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka

Mi Srbi nikada necemo shvatiti zasto su nas tukli,a mozda ce i opet.

"Milosrdni andjeo" je naziv akcije,sasvim adekvatan iz ugla SAD i NATO-a.Dakle,cilj je rat prikazati kao borbu dobra i zla.Borbu Imperije koja predstavlja progres i covekoljublje protiv "prljavih i zlih komunjara".

„Svi pregnantni
pojmovi modernog učenja o državi su sekularizovani teološki
pojmovi. Ne samo zbog svog istorijskog razvoja, zato što su iz teologije
preneti u učenje o državi, pa je npr. svemogući Bog postao svevlasni zakonodavac,
nego i zbog svoje sistematske strukture, čija su saznanja neophodna
za sociološko razmatranje ovih pojmova“


Srbija je jedina zemlja u Evropi u kojoj su pobedili komunisti posle pada Berlinskog zida.Savez komunista Srbije je jedini pobedio na demokratskim visestranackim izborima u celoj bivsoj komunistickoj Evropi.Srbi su postali prokazan narod.Ratko Mladic je 1991 nosio petokraku na celu,kao i Sljivancanin,koji je izjavio valjda povodom Vukovara da "brani zapadne granice Rusije"!?Rusije odnosno SSSR-a imperije koja je upravo izgubila hladni rat!Zar je to moglo proci nekaznjeno iz ugla Zapada!?Bez obzira sto to nikada nece reci,ljudi i lideri Zapada veruju da je srpski narod odgovoran za politiku koju je vodio Milosevic,jer je imao pun demokratski legitimitet dobijen na izborima.

- - - - - - - - - -

[FONT=&quot]- Mi bismo trebali da Srbiju osudimo na karantin, sve dok se virus koji ona nosi ne izbriše - David Gompert, stariji direktor za Evropu u Savetu za nacionalnu bezbednost u vreme administracije Džordža Buša starijeg, Časopis „Forin afers”, jul-avgust 1994.godine.

Što se Srba tiče… To je danas jedan bolestan narod - general Žak Kot, bivši komandant UNPROFOR-a u Bosni i Hercegovini, Vojni mesečnik Difens nacional, jun 1997. u Pariz.

[/FONT]

[FONT=&quot]Trebalo bi da bombardujete Srbe - rekao je Papa Jovan Pavle Drugi. Ove njegove reči bile su upućene predsedniku Klintonu tokom javnog pojavljivanja u Denveru.[/FONT]
[FONT=&quot]
- Srbi su narod bez zakona i bez vere. To je narod razbojnika i terorista - bila je izjava Žaka Širaka, tadašnjeg predsednika Francuske, za ručkom, juna 1995. povodom sastanka Šefova vlada država članica EU.[/FONT]

[FONT=&quot]
- Molim se da se vatra nebeska obruši na Srbe - rekao je Otac Pjer, poznati francuski sveštenik – humanitarac, po povratku iz Sarajeva i posete Markalama 2, na svojoj konferenciji za štampu.[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]


- - - - - - - - - -

[FONT=&quot]- Srbe treba baciti na kolena - bila je izjava Klausa Kinkela, nemačkog ministra inostranih poslova, data 27. maja 1992.godine.[/FONT]
[FONT=&quot]
- Srbi su zločinački dupeglavci - reče Ričard Holbruk 6.novembra 1995.godine u „Njujorker”-u, kao tadašnji Klintonov emisar u Jugoslaviji.[/FONT]

[FONT=&quot]
- Srbi su dvodimenzionalan narod sa težnjom ka prostakluku… Životinje koriste svoje resurse znatno sređenije nego ovi naopaki stvorovi, čija pripadnost ljudskoj rasi je u velikom zakašnjenju - ser Piter Justinov, glumac i ambasador UNESCO-a, "The European" 10. jun 1993.[/FONT]
 
Samo najmanja moguća napomena , možda nije u vezi poljoprivrede , ali u vezi posta kolege mornara sa prilogom o nato bombardovanju rep- srpske 90ih godina . Necu nikakve zaključke da izvodim ali sam čovjek koji nemože da prećuti istinu i činjenice. Lično sam bio tu u zonama dejstva nato avijacije i tvrdim odgovorno što sam vidio svojim očima u našog regiji , a nevidim zašto onda nebi tako bilo i u Sarajevskoj regiji . Sve i jedno nato bombardovanje u Krajini i sj-zap Bosni je izvedeno na ciljeve pvo , i sredstva veze telekomunikacije takva da 50m dalje od cilja (radara npr ) nije bilo oštećenja . Drugo sve i jedno dejstvo je bilo našoj vojsci najavljeno dan ranije i mogli su se skloniti vojnici opsluga tog relea, npr i radara , ako je ostao stražar , moglo bi s čak reći da je na neki način žrtvovan .Ja neznam ni za jedan civilno cilj da sam vidio . To je bilo tako , kako god se nekome svidjalo ili ne.

Spacani mozda znaju, 99 su raketasi iz Kragujevca bili locirani kod Skele u nekom ataru, pronašli ih i gadjali direktno u agregat nije proslo ni 30s od kad su ga upalil i direktno su pogodujeni, mi smo bili kao "obezbedenje" bateriji samo smo bili kilometar udaljeni zajedno sa baterijom strelaca, stigli smo na mesto posle nekih 10 min krater par metara sirok i metar dubok zemlja usitnjena kao pepeo, a okolo nista.Bukvalno direktan pogodak u kabinu i agregat slozio ih kao na vezbi tu se greska u pogodtku meri santimetrima.

I poginuo je samo vodnik koji je vojsku sklonio i rekao ja cu sam da vidim sta je i kako je, radar cak nije ni zracio samo je bio na osmatranja tj nije ni krenu harm ih nasao po odraz od agregata, a posada udaljena i cekala je komandu ako se ukaze prilika.
 
Prvo je prodata sva dedovina i ono sto su generacije i generacije sticale u bescenje pa su onda uzeti ogromni krediti sa zapada sa ogromnim kamatama [a ne zna se u sta je ulozeno] pa su otpusteni radnici i onda su date ogromne subvencije strancima i sada tamo radnici cvrkucu za 200 eura .Lepo prica lepo hoda skolovan u Nemackoj [a bili fakulteti i u Beogradu i u Sarajevu i u Zagrebu ] ali on se odlucio za skolovanje u Germaniji a sa cijim parama jer su studije dosta skupe na zapadu to su cifre nebeske i dodje covek i uhapsi predsednika drzave i isporuci ga ljudima sa perikama [izbombardovali nas sravnjali nas sa zemljom ozracili nas a onda nam jos i sude valjda sto su nas zlostavljali ] a onda nam poslali svoje ljude svoj kadar DA SIRE PO SRBIJI DOBAR IMIDZ O ZAPADU A DA NAM OBJASNE DA TREBA DA SE POKAJEMO STO NAS UGNJETAVAJU VEKOVIMA i nazalost uspeli su u tome nemoguce je postalo moguce.Sta je prava istina i dali cemo uspeti da se izvucemo iz kandzi zapada i da malo zaborave na nas da startuju neke druge banana drzave po svetu samo da nas malo zaobidju zaboravili smo sta je to UKUS SLOBODE
 
Samo najmanja moguća napomena , možda nije u vezi poljoprivrede , ali u vezi posta kolege mornara sa prilogom o nato bombardovanju rep- srpske 90ih godina . Necu nikakve zaključke da izvodim ali sam čovjek koji nemože da prećuti istinu i činjenice. Lično sam bio tu u zonama dejstva nato avijacije i tvrdim odgovorno što sam vidio svojim očima u našog regiji , a nevidim zašto onda nebi tako bilo i u Sarajevskoj regiji . Sve i jedno nato bombardovanje u Krajini i sj-zap Bosni je izvedeno na ciljeve pvo , i sredstva veze telekomunikacije takva da 50m dalje od cilja (radara npr ) nije bilo oštećenja . Drugo sve i jedno dejstvo je bilo našoj vojsci najavljeno dan ranije i mogli su se skloniti vojnici opsluga tog relea, npr i radara , ako je ostao stražar , moglo bi s čak reći da je na neki način žrtvovan .Ja neznam ni za jedan civilno cilj da sam vidio . To je bilo tako , kako god se nekome svidjalo ili ne.

Odkud onda bombe u jezeru Drenova koju narod Prnjavora koristi za kupanje....a i ja sam iso gledat jednu takvu u Vijacanima....Tacno je da su gadali mete na Ljubicu al su promasili poprilicno
 
Prvo je prodata sva dedovina i ono sto su generacije i generacije sticale u bescenje pa su onda uzeti ogromni krediti sa zapada sa ogromnim kamatama [a ne zna se u sta je ulozeno] pa su otpusteni radnici i onda su date ogromne subvencije strancima i sada tamo radnici cvrkucu za 200 eura .Lepo prica lepo hoda skolovan u Nemackoj [a bili fakulteti i u Beogradu i u Sarajevu i u Zagrebu ] ali on se odlucio za skolovanje u Germaniji a sa cijim parama jer su studije dosta skupe na zapadu to su cifre nebeske i dodje covek i uhapsi predsednika drzave i isporuci ga ljudima sa perikama [izbombardovali nas sravnjali nas sa zemljom ozracili nas a onda nam jos i sude valjda sto su nas zlostavljali ] a onda nam poslali svoje ljude svoj kadar DA SIRE PO SRBIJI DOBAR IMIDZ O ZAPADU A DA NAM OBJASNE DA TREBA DA SE POKAJEMO STO NAS UGNJETAVAJU VEKOVIMA i nazalost uspeli su u tome nemoguce je postalo moguce.Sta je prava istina

Pa dobro,ali je Srbija trebala 1991 da skine petokraku i otkaze poverenje Slobodanu Milosevicu.A tragedija je da je Djindjic ubijen,a ubijen je uz precutnu saglasnost sluzbi Zapada.

Srbi nisu voleli Djindjca,ali su voleli Milosevica,a vole i Vucica,koji rasprodaje ostatke zemlje dok mu krezubi penzioneri koji su je nekada gradili aplaudiraju.Gore nas te Sluzbe nisu mogle poniziti,da nam postave Slobovog potrcka za vodju koji misli da moze da nadmudri citav svet.A srlja iz greske u gresku....A ne zna da je tu dok ne odigra "poslednji tango"
 
Ne verujem. Mislim da se vatra zaustavila. Ali nije trebalo ni toliko da gori. Videću sutra.

"Ja neznam ni za jedan civilno cilj da sam vidio ." A voz u Grdeličkoj klisuri?
И то је војни циљ..Провала године.Питај Шиђане са форума како је било кад су им ти прецизаши погодили задругу у селу 30 ак километара од Шида,на самом обронку села.
 
Ne mogu ni da zamislim da postoji Jevrej u svetu koji voli i kome je uzor Nemacka a da nipodastava svoju rodnu grudu a imali su 8 miliona mrtvih .A 1968 GODINE SU AMERIKANCI NAPALI jednu siromasnu drzavu na drugom kraju zemljine kugle bez ikakvog razloga [u stvari razlog je bio sto su oni komunisticka drzava] i pobili preko 4 miliona civila i jos je rana otvorena u Vijetnamu i ne zaceljuje a da ne pricam da na bliskom istoku nemogu ocima da vide zapadnjake a ovo kod nas tolika ljubav prema zapadu pa to je kao KADA BI SILOVANU I PRETUCENU DEVOJKU OPTUZIO DA JE ONA KRIVA A DA ONA SLEPO VOLI SILOVATELJA.Mozda su i mediji u velikoj meri napravili ovaj fenomen a i ova kriza i nemastina je sigurno napravila dizbalans i nekada smo imali SISTEM VREDNOSTI a to je se sada TOTALNO POREMETILO .Kako god da je ovi su nas fino zakucali i oporavak ce biti spor i tezak ali valjda dostizan
 
E moj Jefto naivan si kao Francuska sobarica.Javno mnenje se kreira.Sve je to smisljeno u nekoj zapadnoj kuhinji jos odavno isto kao sto je bilo smisljeno i 1941 god.a ovi od 1989 pa na ovamo politicari su samo izvrsioci te ideje.Srpski narod nikad nije bio ni lud,ni blesav pa da ne zna sta je najbolje za njega.Evo ti primer Rusa,cim im je malo krenulo i standard poceo da se popravlja uveli im sankcije.Pa ce reci kako je za to kriv Putin i ako izaberu " demokratsku vladu"skinuce im sankcije.U prevodu:eek:siromasicemo vas,pa ce mo vam zakuvati građanski rat,pa ce mo vas kupiti za tepsiju ribe i ekonomski porobiti.
Scenario vec viđen.
Pa dobro,ali je Srbija trebala 1991 da skine petokraku i otkaze poverenje Slobodanu Milosevicu.A tragedija je da je Djindjic ubijen,a ubijen je uz precutnu saglasnost sluzbi Zapada.

Srbi nisu voleli Djindjca,ali su voleli Milosevica,a vole i Vucica,koji rasprodaje ostatke zemlje dok mu krezubi penzioneri koji su je nekada gradili aplaudiraju.Gore nas te Sluzbe nisu mogle poniziti,da nam postave Slobovog potrcka za vodju koji misli da moze da nadmudri citav svet.A srlja iz greske u gresku....A ne zna da je tu dok ne odigra "poslednji tango"

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Carska Rusija je na dvoru govorila francuski. Rusi su zapad a nisu istok. Tako je govorio Vladeta Jerotić. Mi se borimo za... i busamo se i kunemo u Rusiju a Rusi su carstvo koje nas ne vidi isto kao i ostala carstva, Englesko, Francusko, Nemačko, Tursko... kakva god da su im sada državna uređenja. Mi velikim carstvima služimo samo za potkusurivanje... tako su i Ruje prodali Slobu za šaku dolara (pogledajte St Protića)... Mi smo im dali NIS i izvore nafte u bescenje za nepostojeći gasovod...
Smatram da smo izuzetno hrabar i čestit narod ali i narod koji ima mnogo mana.
Mi smo samo kamenčić u šimiki zapadnjaka koji vlada svetom i stalno se pojavljujemo kad ne trebamo... žuljamo i smetamo.... umesto da se sami Obožimo i opismenimo mi i dalje mislimo da smo neki faktor... mi smo zapad i kad to shvatimo moći ćemo da se primaknemo tom stolu gde su zapadnjaci i da dobijemo koju mrvicu... ali ipak treba i da se ponašamo kao zapadnjaci a ne kao divljaci... jer od divljaka nismo daleko odmakli... pogledajte samo par metara od svojih kuća, samo par minuta razgovora sa svojim najbližima, sa ljudima u okruženju... shvatićete da je sve to nevaspitano i da ne poštuje ni popa ni učitelja ni starijeg ni žene, majke, roditelje... ni Boga...

A što se tiče toga da nas zapad ne voli evo kako su nam napravili granice na Londonskoj konferenciji 1815. u trenutku kada Srbija kao zemlja nije postojala.

Londonski-ugovor-karta.png
 
Nazad
Vrh