Nikad ovako !

Ovde je neko rekao da kradja do 15000 dinraa ne podleze zakonu! GRESKA, PODLEZE! Vi mozete za klip kukuruza lopova da strpate preko 5 godina u zatvor tj. da ga tuzite za tesku kradju. Naime, on je vama ukrao nesto od cega vam zivot zavisi i od cega svojim ukucanima punite tanjir. Samo u tim trenutcima treba naci dobrog advokata koji se razume. Sto se tice video nadzora to se uzima kao dokaz, neko je rekao gore, a ja cu ponoviti da mora biti istaknuto da je objekat pod video nadzorom. Zato na svim prodavnicama i trafikama imate taj natpis.
 
Kod nas je fajront u kafanama u 3 sata posle ponoci.I ja lepo sinoc navijem sat posto sam bio umoran ranije legnem i ustanem u 3 odem u svoju prikolicu gurnutu u jendek(jarak) i ponesem hoklicu znao sam da neko mora proci i prokomentarisati ko je ucinio to.I zamislite docekam prolaze njih nekoliko svi su rodjeni 1995 pa navise balavurdija oko pola 4 i jedan da ispadne frajer vice vidis ovu prikolicu sinoc sam sa tim i tim odgurnuo.I ja lepo sacekam da odmaknu i odem u krevet da nastavim spavanje.Danas odem posle rucka do njegovih roditelja i lepo im objasnim nema nikakve materijalne stete necu im nista ali ako se do sutra ne izvuce prikolica i vrati kako je bila idem policiji da prijavim sa imenom i prezimenom sve do jednog.Nezelim da se zameram puno sa ljudima nisu ni losi dogovor je bio da ce da je izvuku i vrate na mesto da nikako neprijavim.
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Njiva pored moje. Moram sutra poneti džak i pokupiti ili zapaliti . ::samo bes::
 
kod nas je tako na svakih 20 m. ja sam postavio znak da cu da im donesem kuci ako bacaju, preko moje farme. oni otisli 20 m bukvalno i tu sad ima jedno 3-4 prikolice smeca. kad pocne vetar... a imamo deponiju na 100m odatle i glavna deponija na 2 km odatle. ali ljudi su goveda, sladje mu je da donese 15 puta traktorom i da izbaci dzak nego da jednom otera prikolicom. a da ne procam da je tu odmah stadion, kad se zavrsi utakmica ima 100 flasa minimum... 99.9 % ljudi su u srbiji majmuni teski i to se nikad nece promeniti
 
Svaka čast Stevo,vrlo pametno i promišljeno.
Jes da je bilo hladno i maglovito i nije mi prijalo da ustanem iz toplog kreveta,ali sta cu znao sam da ce pijane glave da progovore ili da se naprave vazni u drustvu zato sam ih i sacekao da odslusam razgovor.Na te klince sam najmanje tipovao da su to uradili stvarno su me iznenadili,ima dosta problematicnijih od njih
 
kod nas je tako na svakih 20 m. ja sam postavio znak da cu da im donesem kuci ako bacaju, preko moje farme. oni otisli 20 m bukvalno i tu sad ima jedno 3-4 prikolice smeca. kad pocne vetar... a imamo deponiju na 100m odatle i glavna deponija na 2 km odatle. ali ljudi su goveda, sladje mu je da donese 15 puta traktorom i da izbaci dzak nego da jednom otera prikolicom. a da ne procam da je tu odmah stadion, kad se zavrsi utakmica ima 100 flasa minimum... 99.9 % ljudi su u srbiji majmuni teski i to se nikad nece promeniti

Zamisli da nas ima jedno 40 miliona na sadasnjoj povrsini :haha:...
 
https://www.youtube.com/watch?v=OKlmXh9juyk&feature=youtu.be&a

Ovo se i kod nas desava i to na veliko. Ovo je nista. Kod nas su iz reke Nere vadili vec nekoliko puta i po njivama nastalo jos 5-6 jezera. ko zna koliko je tu miliona eur pokradeno... a selo jedva da ima puteve ko svet, blato do kolena...
Evo posto sam iz tog kraja da se oglasim. Tata mi je u politici (nekad odbornik u opstini a sad predsednik MZ, zan sve u opstini i sta i kako se radi)
Naime, samo jedno preduzece (DVp Vodoprivreda ili Erozija) od Bajine Baste pa do usca Drine u Savu ima dozvolu za vadjene sljunka iz Drine. Samo u Loznici ima preko 10 sljunkara koje rade punom parom, a drzavi nista ne placaju. Kako su Eroziju bezuspesno privatizovali, ona je sad u Restrukturiranju (a ima ogroman kapital) i ostali (jedan je pomenut u snimku) rade sta hoce.
 
danas sam bio u policiju na razgovor... o mojim ovcama puna fioka.... dodje decko iz okoline smedereva da svedoci. zvali su ga iz mog sela taj dan kada su mi ukradene ovce, kazu imaju petnaestak siljezadi i dve ovce. ja sam imao dve ovce jos i 20 siljezadi, toliko mi ostalo, ostalo sam prodao. i decko nije hteo da dodje, rekli su mu obavezno nocu da dodju. sutra je dosao po neke ovce u drugo selo i kad je otisao kod ovog, ovce nema, kazu nisu presvercovali... danas zove taj iz sela caleta i preti da ce da nas zakolju. inace tako je i brat pretio da ce da nas upali prosli put kad smo ga uhvatili da nam je krao. sad ide tuzba, zovem b92, ovo je k od drzave nacisto.
 
danas sam bio u policiju na razgovor... o mojim ovcama puna fioka.... dodje decko iz okoline smedereva da svedoci. zvali su ga iz mog sela taj dan kada su mi ukradene ovce, kazu imaju petnaestak siljezadi i dve ovce. ja sam imao dve ovce jos i 20 siljezadi, toliko mi ostalo, ostalo sam prodao. i decko nije hteo da dodje, rekli su mu obavezno nocu da dodju. sutra je dosao po neke ovce u drugo selo i kad je otisao kod ovog, ovce nema, kazu nisu presvercovali... danas zove taj iz sela caleta i preti da ce da nas zakolju. inace tako je i brat pretio da ce da nas upali prosli put kad smo ga uhvatili da nam je krao. sad ide tuzba, zovem b92, ovo je k od drzave nacisto.


Nije za sve. Za one koji legalno ili ne legalno kradu drzava je raj. Za posten svet drzava je maceha. :zli:
 
Nazad
Vrh