Nikad ovako !

[video=youtube_share;DxThsG8damY]https://youtu.be/DxThsG8damY[/video]


[video=youtube_share;nSmilALfhDo]https://youtu.be/nSmilALfhDo[/video]
 
Poslednja izmena:
Kad se danas nisam slogirao kad sam video.Neko mi bacio puna kolica stakla na njivu.Da znam ko je tacno bi ga zadavio.
E **greška ti ljude,a ja i opuske bacam u traktor pa posle pokupim.
Kakvi smo bre to ljudi.
e993eb9becd432129a52c90f70e70e6c.jpg
cd811bb063f568c6d749483343b96622.jpg


Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Nije ni kod nas ništa bolja situacija.Imamo deponiju za odlaganje smeća koja je očišćena i do koje može da se priđe bez ikakvih problema ali to ne može tako već se smeće baca po ledinama i svim mogućim delovima atara.
 
Problem je što to rade i sami poljoprivrednici. Meni su uz leniju u uvratine bacili džambovku sa crevima posle klanja govečeta. Nisam je dirao do oranja, čak je i kombajn zaobišao. Prosto svaki put umrem kad se približim da je zakačim i odvučem negde u kraj. Evo i sad grcam na samu pomisao...
 
Dukej šta bi radio da imaš njivu pored stočnog groblja kao ja a na njoj lucerka?!Krenem da kosim pa sklanjam leševe životinja ili lete kosti na sve strane a o ostalim stvarima i mio mirisu da ne pričam.
 
Problem je što to rade i sami poljoprivrednici. Meni su uz leniju u uvratine bacili džambovku sa crevima posle klanja govečeta. Nisam je dirao do oranja, čak je i kombajn zaobišao. Prosto svaki put umrem kad se približim da je zakačim i odvučem negde u kraj. Evo i sad grcam na samu pomisao...
Ja nas'o ljudski les u psenici, u stanju 80% raspadnut, otac se valjao po zemlji i povracao, ja nisam nesto gadljiv.
 
Za vrijeme rata, neka budala pokupila nekog cigana, maltretirao ga, vozikao okolo u gepeku cijelo vece, i kad nije znao sta dalje dovezao se do moje njive (kilometar od grada) i tu ga upucao. To bilo pocetkom maja, a mi ga nasli kada smo vrli psenicu. Poslije 16 godina dosao sam u policiju i priznao ubistvo, kaze nije godinama mogao da spava od cigana, kopao mu oci u snu stalno.
 
Moj komsija je pre dve godine isto u zimskom oranju nasao mrtvaca u njivi i najveca odvala njiva mu oko kuce 8kj on poceo da ore i ladno ga nije video dok nije skoro ga zaorao.Kukavac se toliko uplasio iskocio iz traktora i pobegao u kucu odakle je zvao policiju,a mobilni mu bio u dzepu.Na kraju ustanove da je to pacijent iz dusevne bolnice kod nas pobegao pre 7 dana i tu je skoncao.Najvise me nerviraju novopeceni kulaci dodju da prskaju njive zavrse prskanje i svu ambalazu ostave na putu ili kraj njive gde se razvlaci po celome ataru iako imamo poljocuvarsku sluzbu dzabe oni tacno znaju ko je i ne pisu im prijave.
 
Ma pisu ocin znam da oni to resavaju sa dva pica u kaficu i samo kazu bitno je da vas ja nevidim kad bacite smece ili samo ostavi pred tudju njivu.
 
Nazad
Vrh