Nikad ovako !

Dodjes i bijes se sa policijom onda i sve reseno. Ili ides i pobijes celu stanicu i to je to. Ali celu stanicu i problemi reseni. Pa njih ima 50 a u stanici jos toliko koji rade s njima pa sad vidi sta je i kako je. Ko god i da je prebio te dobio bi dobru robiju ili di mu pobili porodicu i niko ne bi odgovarao i gotovo. Zato su ti gosti gledali svoja posla valjda. Ili sto su ucesnici trebali biti na robiji a rade neke poslove sa policijom pa su oslobodjeni, tj. nema dokaza i te price za malu decu. A tuzilac ne sme da im pogleda u oci. Sama cinjenica da se nista ne desava a pokusaj ubistva i to dva za nedelju dana ti sve govori.

- - - - - - - - - -

Evo i za stoku da ti odgovorim kad smo vec kod toga, sve su priznali i onda su otisli na sud i sudija je rekao slobodni ste. Pa su mucili babe po selu pa su dobili po mesec dana robije i kad izadju opet ce da nastave po starom. E sad ko ih je oslobodio i zasto a imaju preko 300 krivicnih prijava ja ne znam.
P.S, priznali su pancevackoj policiji pa su ovi iz bele crkve prepravili izjave pa je i sudija malo ispeglao i pusteni su. Sad ti isteravaj pravdu. Jedino ubistvo i to 10plus ljudi to moze da resi.
 
Друже само ћу ти рећи да сте мекани,и не могу да схватим како нико у тој ОПШТИНИ Бела Црква не може да изађе на крај са неким сецикесама и балванима,који нападају жене и обичне људе..Мислиш да нема таквих свугде,да нема у свакој општини тако..
Ево ти два примера из мог села,први свадба исто,доста велика око 1000 званица шатор,исто тако неки балвани решили да човеку покваре славље и поред тога што је човек унајмио обезбеђење,"профи".Епилог сва 3 су завршили у болници са разним повредама,верујем да их је тукло преко 20 људи.
Други,полицијац у кафани познат по томе да је олош највећи после краткотрајног добацивања са човеком из села завршио на ушивању и потресом мозга ради више удараца пепељаром у чело.
И 3 је завршио смртно по таквог истог олоша као што су ти описани,идентичног,убио га дечко бајонетом због шамара пред девојком из чиста мира.Момак је већ на слободи мислим.
Тако да може да се реши,ал немате кохонес,да се не изражавам другачије и то је то.

Добар пријатељ је имао проблем са наплатом 5 бикова и 2 краве продатих фирми у фердерацији,у хрватски део,човек завлачио годину и јаче,није хтео марке да пусти преко рачуна да бар има основу за тужбу,и кад је видео да неће милом,решило се на други начин наплата.

За време рата рођаку украли новог аудија јаје,он и брат су га нашли код полицајца у гаражи,полицајац је лежао скоро годину на вма.
Мекани сте.
 
Poslednja izmena:
Najveci problem je izgleda sto oni nisu navikli da biju policiju. Jadna im mati da su probali tuci nekoga na svadbi u mom kraju, kod nas u modi sad hladno oruzije, pa probaj da budes faca ako smes.
 
Pre neki dan je bio jedan film u stvari radi se o istinitom dogadjaju,a desilo se 1981god. u Americi.U jednom mestu taman kao ta Bela Crkva i okolna mesta jedan lik je maltretirao celo selo ,krao im stoku,silovao,tukao ma sve prepisano kao u Beloj Crkvi sudije i milicija na njegovoj strani upucao coveka i nikome nista.I jednom posle ko zna koliko odlaganja sudjenja i prebacivanja iz mesta u mesto narodu prekipelo i uzeli stvar u svoje ruke celo selo izaslo na ulicu opkolili lika i neko ga iz mase roknu po istrazi najmanje troje ljudi je pucalo ni do danasnjeg dana nije otkriveno ko je pucao. Privodili sve gradjane ali svaki je rekao da "nista nisu videli" jer su zalegli kada je pucnajva pocela.Posle ubistva ostatak porodice je proteran iz sela,a kuca zapaljena.Na silu se silom odgovara zamerili su se mnogima osumnjicenih jako puno,a mrak nema oci samo guta.E sad cini mi se da se film zvao "Zaseda u podne" ili tako nesto slicno ali ne mogu da ga nadjem na youtube!Valja ga pogledati cak i u bioskopu ga pustiti koji put mozda ljudi i progledaju!A sto se tice tog batinanja na svadbi e jbm ga ne znam jako cudno da celo selo cuti?!
 
Sve zavisi sa kakvim budalasima se ima posla...Ja sam bio jednom u restoranu a drugi put na turniru malog fudbala kad isti cova izguli tetejca i nesmije mrdnut niko...zna se da bi puco.
 
Poslednja izmena:
k0q4c0.jpg
 
Prošle godine na letovanju u Grčkoj smo imali da kažem ,,komšije" iz Šapca. Isti aranžman (broj noćenja, smeštaj) su oni platili 100 e manje. Još ja razmišljam kako je njima naplaćeno manje za istu uslugu, a moja porodica je išla preko agencije organizatora a oni preko subagencije. Na kraju saznam, ali ne od njih, da im je stranka dala vaučere za letovanje u vrednosti 100 e.
 
Nazad
Vrh