Nikad ovako !

То си у праву. Али ниси попио тужбу

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Posla ce mu muriju i zabranice mu prilazak firmi i gazdi firme to vam je sad nova fora kod likova koji duguju nekom pare.Kod nas covek valja robu iz madjarske hrana,hemija,itd,... i neke komsije se zaduzile kod njega onako posteno navukli ga na kvarnjaka kao od plate do plate i on ode kuci kod njih da ih pita kada ce mu platiti sto su duzni oni pozvali miliciju i optuzili ga za uznemiravanje lik dobio zabrana prilaska toj porodici i kuci!Pa tako da dobro pazite sta radite!
 
Ok nisam znao da tako lako dobijes zabranu prilaska ,naravno to sto sam rekao podrazumeva se da je nas kolega probao sve kulturne metode .Nego sad nesto razmisljam a kako je policija sigurna da je to istina da je neko bio da preti ako ga ne zatekne tamo na delu?
 
Kaži šta god hoćeš, udaraj koliko god hoćeš, ali samo da niko ne vidi... I nema da se brineš...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Advokat napravi pred tuzbu i van sudsko poravnanje,ako nece tako onda samo kapuljaca i dobra stangla... :)
 
Stvarno ne znam šta ću da su mi deca malo starija BATINA bi sigurno završila posao...Ovako ako ga sašijem najebaću krivična prijava sud itd...Mada ja imam priznanicu gde je on naveo koliko,za čega,lični poptpis matični itd.
 
Stvarno ne znam šta ću da su mi deca malo starija BATINA bi sigurno završila posao...Ovako ako ga sašijem najebaću krivična prijava sud itd...Mada ja imam priznanicu gde je on naveo koliko,za čega,lični poptpis matični itd.

:haha::haha: JBG, ja svaki problem gledam sa osmehom na licu.....

Šta će ti deca ????? Da te brane ako se zezneš u proceni ?!?! :sta::osmeh:

Izvini, razumem šta si hteo da kažeš, ali pomalo je dvosmisleno.....:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh