Nikad ovako !

Dobro je dok se popa sexa sa zgodnom crnkom...ne moš mu zameriti koliko nekim drugim bolesnicima koji rade stvari koje nisu normalne sa decom itd... a nažalost bilo i takvih slučajeva ..
 
Nema od ovoga nista...o ovom se pricalo na tv svakodnevno pre nekih 10 12 godina,ne znam ni ja vise tacno...moj deda po ocu i jos dvojica iz mog sela sa njuim bili su mobilisani u aprilu 41 ,i posle par dana zarobljeni U kragujevcu,i odvedeni u nemacku,u stalag XIIIa,bili tamo do 43 godine,ne znam tacan datum..jedan unuk od ove dvojice me je nazvao i objasnio o cemu se radi,pa smo se organizovali i otisli do BG,najpre do crvenog krsta na dorcolu,i tamo nam pokazali knjizice,sve na nemackom,kad i gde se kretao deda,lepo uslikan,sve mada malo toga sam razumeo,jer sve pisalo na nemackom,tamo smo sva trojica dobili potvrde overene,da su bili u logoru u trajanju toliko i toliko i otisli smo u neku organizaciju kod kalemegdana i predali te potvrde i uplatili neke sitne takse,cca 500 din,posle nekoliko meseci nam javili da nema nista od ostete,jer dedovi su nam bili u logoru kao zarobljeni vojnici,a ne kao civili da su odneseni na prinudni rad...svako kome pise stalag,ne vredi mu ni da trosi vreme,jer to je naziv za vojni logor...
 
Ovo vezano za nelegalno izgradjen objekat na Kopaoniku je stvarno skandal. Da li se danas uopste zna ko je izgradio onako veliki objekat na Pancicevom vrhu?
 
Bio sam na skijanju pre dva, tri dana i video ga uzivo. Odmah na samom vrhu, u sred srede. To se danima odvozio materijal i gradilo se, bez da je bilo ko rec rekao. Odakle li se samo prikljucivao na struju i vodu kada osim zicare gore nema nicega. Valjda cekaju sada da se primiri i ovo kao i sve drugo, pa da ga posle navodno drzava preuzme kao da je njeno vlasnistvo, a onda da ga kao proda za jedan dinar i to sadasnjem pravom vlasniku.

Evo jos jedne velike nebuloze

https://www.kurir.rs/region/bosna-i...vic-krije-se-u-britanskoj-ambasadi-u-sarajevu
 
Objekat je još na početku gradnje dobio struju i vodu od JP Skijališta Srbije a kanalizacija je rešena izgradnjom ogromne septičke jame u parku prirode sa posebnim prioritetom.
 
Koja je to banda, kako se ne bi setili pisati malo o nesposobnim policajcima, bilo ih je najmanje dvesta na trgu i ovaj im je uspeo pobjeci ispred po nosa
Da stvar bude jos gora kad je redovno stanje vikendom su svi izlazi iz grada pokriveni patrolama, pa ako koju popijes trebas biti pravi maher da ih zaobidjes i izbjegnes alhotest
 
Nazad
Vrh