Nikad ovako !

Toga je uvek bilo i bice jer se ne kontrolise srodstvo pri oplodnji. To su sasvim normale pojave u veterini i nista za alarm. Moj deda je bio veterinar do 90 i neke i dobro se secam sta je sve u formalinu stojalo u veterinarskoj ambulanti.
 
Kod mene je bila slicna slika samo je tele bilo u pitanju i crnje i gore sto je bilo zivo!!!!!!!!!!! KAd su ga izvukli prvo nismo mogli da verujemo i da utvrdimo uopste sta je ( ni nalik teletu) nije imalo dlaku,sav deformisan,stomak otvoren i unutrasnji organi pola napolju pola unutra i na pola njih zarasla koza ma uzas!!!!!!!!! Glava uopste nije ni bila na mestu i kao da nije bila od teleta!!!!!!

I po meni najgore sto je to stvorenje (da tako kezem) bilo zivo!!!!!!!!!! Ma jeziva slika nisu znali sta ce da rade sa njim ali veterinar mu presudio ja mislim,ni nesecam se vise bio sam klinac ali necu to nikad da zaboravim!!!!!!!!!
 
Idi bre Ciro.... Pokajah se sto sam procitao post.

Ma kad se tad nisam ispovracao nikad necu... Mogu misliti veterinaru kako je bilo covek je pola sata pokusavao da veze one kanape ali nikako da shvati sta se desava!!! Mislio je da su dva teleta pa da nije namesteno kako treba kad je na kraju vezao nekako (pojma nemam kako) i kad su vukli ono kad ispalo ja mislim da se covek zgranuo sta je pokusavao da veze jace od pola sata!!!
Uzas blagi!!! Bolje da nisam ni napisao!!!
 
images

 
Ovaj zmaj je zavrsio karijeru kao i istoimena fabrika u Zemunu koja ga je proizvodila.
 
Ovaj zmaj je zavrsio karijeru kao i istoimena fabrika u Zemunu koja ga je proizvodila.
Ma zavrsio je karijeru kao cela drzva ne samo kao Zmaj, bas su nas isto ocupali kao ovog Zmaja na snimku.Nekada IMT, ZMAJ, IMR, FAP, SEVER, EI-NIS, SLOBODA, ZASTAVA, GOSA, PROGRES, SARTID, BOR, FILIP KLJALJIC giganti priznati u svetu.Sta sada imamo?
 
Ajde jedno mozda glupo pitanje za kolege strucnije od mene... Ima li pomoci ovom Claas-u ili to se jednostavno nemoze popraviti ili se recimo ne isplati popraviti..???
 
Nazad
Vrh