Nikad ovako !

Samo da napomenem mozda gresim ALI motori o kojima govorimo (Detroit diesel) su 2-taktni pa uljne pare lakse nadu put do cilindra..

[h=1][/h]
 
koj debil covece ovaj vozac kamiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Debilcina znaci zao mi je neduznih putnika u vozu inace za njega me bas briga kad je magarcina!!!!!!!!!
 
Ma magarcina poludim kad vidim tako nesto!!!!!!!!! Kad neko hoce svesno da napravi zivotnu gresku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Polako Ćiro sa grubim ocenama. Put je bio zaleđen i kamiondžija je kočio ali je imao nesreću da u isto vreme u oba smera idu vozovi. Ako obratiš pažnju, vidi se drugi kamion u daljini koji se nakrivio na putu iako je daleko od prelaza. Sigurno je i on kočio po ledu.
Greške se dešavaju svima i nažalost čovek je poginuo u ovoj strašnoj nesreći.
 
E vidis kolega do nekle opravdavam sad jel sam previse brzo i ja protumacio... ALI... NAjvise mrzim i takve ljude koji do zadnjeg trenutka voze 80-100!!!!!!
Tako ja idem glavnim putem i sa nekog bocnog puta ide lik 100km/h i sad krecem i ja da kocim jel otkud znam ja dal ce taj divljak uspeti da se zaustavi!!!!!! Sta ako je klizavo bas kao na ovom snimku!!!!!!!

Zato usporiti na vreme!!! NA pruznim prelazima gledam 5 puta,ma gledam i na onim pruznim prelazima koji su zarasli u korov!!!!!!!!! :osmeh:
 
Ko je ovde pobednik:sta:

[video=youtube_share;djUT6kIsxpA]http://youtu.be/djUT6kIsxpA[/video]
 
Nazad
Vrh