Nikad ovako !

Kod nas u Surčinu pale već danima oko aerodroma, ali čim plane odmah dolaze vatrogasci da gase... S'obzirom na blizinu aerodroma i da neko uvek nadgleda ovaj kraj, čuo sam da su pisali kazne od 60ak hiljada koga su zatekli na licu mesta. Ovde nema opcija za tu varijantu "poorao sam uz medju" i slično...

Uostalom, zašto se uopšte pale glupave njive!? Moji nikada nisu zapalili naše, šta god da smo imali posejano...
 
Poslednja izmena:
Danju mozete da se cuvate bahatih vozaca zapadnog auto djubreta, motorciklista koji se provlace kroz redove, biciklista koji seku raskrsnice i pesaka koji zure preko puta dok blenu u mobilni.

p.s. komentari su pravi biser ovog teksta, pokazuju pravo lice naroda.
 
Komentari su stvarno dno dna, i zato mozemo da pretpostavimo zasto za poljoprivrednike boli patka i drzavu i narod koji realno hranimo. Posteno stvarno ima neodgovornih ljudi svi mi znamo , ali nazivati sve traktoriste (poljoprivrednike) pogrdnim imenima, uz onakve komentare je stvarno neumesno. Jos lik napise da je izudarao "bilmeza" dva puta i to je izgleda vecini u redu treba izgleda i mi tako da isterujemo pravdu, nego me samo cudi s obzirom da svi uvek imamo razne alate po tim traktorima ubicama kako je tek tako nastavio dalje ali jbg nismo mi huligani. Ali ko zna mozda i treba sprovesti neke mere kao sto doticni koji komentarisu navode u komentarima. Bar da ogole i uniste poljoprivrednike da svi batalimo sve, prijavimo se za socijalu, zaparlozimo njive na par godina pa nek ih hrani Lidl i ostali strani trgovinski lanci koji ce kad uniste konkurenciju svakako podici cene (koje ce se i dalje zvati akcijske ipak je to najbitnije danas). Oni im bar nece smetati.

Realno pored toliko drugih stvari i problema u drzavi, ovakve stvari radi spinovanja prolaze bez problema. Jebi poljoprivrednika ako nema koga drugog.
Licno imam osvetljene i traktore i prikolice, rotacije su na magnet i stavljam samo kad izlazim na asfalt. Jedino nemam na svim masinama obelezeno sve kako treba ali nocu se sa njima i ne krecem po asfaltnim putevima po gradu.
 
Evo jednog komentara:

[FONT=&quot]Gotova kompletna instalacija za imt 533-577 (sve manje tipove) je oko 3500 din, nov set, kablovi, konektori, podnožje osigurača... Za 2500 solidna stop svetla, farovi, rotacija, prednji pokazivači. Ja recimo uzimam 4000 din da sve to povežem. Saberite sve, ispod 100 evra je. I onda stvarno ne razumem ljude koji rizikuju 3 puta veću kaznu izlazeći neispravni i to još po mraku.

[/FONT]
https://www.b92.net/automobili/komentari.php?nav_id=1453371#k28439974
 
Ma bar staviti koji cm one reflektujuće trake pa je opet bolje nego ništa...
Ja sam traktorista,ali sam i vozač i dobro znam šta je naići na traktor bez ikakve signalizacije u mrklom mraku dok sitna kiša rominja a mala deca mi spavaju na zadnjem sedištu....jbo sam mu sve po spisku...
Ne postoji opravdanje sa niskim cenama naših proizvoda(i sam sam u itoj koži) kad su tudji životi u pitanju..
 
Možda nije baš za ovaj forum , ali za ovu rubriku jeste . Pored svih ovih nedaća i životnih problema , kad dodje do običnih izbora , "demokratskih" , koji bi trebali biti obična formalnost , dodje do klasične izborne kradje i za to su najzaslužniji naša "braća" Rusi , ..pa ti izadji i glasaj. Neka stoji bar moj komentar a vrijeme će sve pokazati kao i uvjek . Zato nas ko 50% "glupih" Bosanaca uopšte ne glasa , i ponosan sam na to , glasaću kada bude moderno glasanje i prebrojavanje od npr OSCE , a sa ovim našim "lokalnim" komšijskim brojačima , i listićima štampanim u Laktašima , pod sponzorstvom Rusa koji su , žao mi je što to moram reći jer su nam braća , najveće zlo i mutikaše , niti hoću , a pozivao sam i druge da ne glasaju da bojkotuju . Isto se dešava i vama u Srbiji , džaba glasate na namještenim izborima , probudite se , tražite strano organizovanje izbora i prepoznajte već jednom ko vam je prijatelj a ko neprijatelj dok nije kasno.
 
Momo znam ja dobro ko je prijatelj i ko mutikaša, tj prodana duša, al je još gore da ne izadjem. Kad ne bojkotuju svi izbore.
Doduše sa 40 godina dobro sam opaučen da ipak ne znam sve, al eto me oporavio se od tog udarca. Trebalo je vremena ali sad sam dobro.
 
Samo jedno oću da kažem , da bi mi na ovim prostorima , kad smo već prihvatili demokratiju , trebali organizaciju izbora da povjerimo nekoj stranoj organizaciji , ako treba da im i platimo kad već bacamo pare na svakakve gluposti . Nije to ništa novo , kao npr u sportu što se uzima sudac sa treće strane , ne posmatrač , nego sudac , pa da bude pošteno pa ko pobijedi .
 
Ali to stranim silama nekada ne ide u korist. Uvek neko drugi sve aminuje. Mi smo samo mali pioni. Kraljica je daleko, van domašaja običnog sveta, nedodirljiva.
 
Šta je ovo sa udesima juče, 7 mrtvih u lančanom na autoputu i još četvoro kod Svilajnca...prve magle i odmah 11 poginulih za jedan dan.
 
Samo jedno oću da kažem , da bi mi na ovim prostorima , kad smo već prihvatili demokratiju , trebali organizaciju izbora da povjerimo nekoj stranoj organizaciji , ako treba da im i platimo kad već bacamo pare na svakakve gluposti . Nije to ništa novo , kao npr u sportu što se uzima sudac sa treće strane , ne posmatrač , nego sudac , pa da bude pošteno pa ko pobijedi .

Sutra malo,pa i sudija stranac voli pare:ppozdrav:U koga su novci taj pobeđuje,džabe mi lupetamo.Svi su oni isti ižele samo sebi da udovolje a da bi se nama udovoljilo prvo moraju da skinu sa naše grbače pa nam onda kao daju šakom i kapom ali ne sve jer i odatle treba malo da čvaknu.Zato treba uvesti monarhiju i onda če monarh uvek imati i neće morati da krade jer njegova dinastija ostaje na vlasti (naravno dok ga ne ubiju ).
 
Možda nije baš za ovaj forum , ali za ovu rubriku jeste . Pored svih ovih nedaća i životnih problema , kad dodje do običnih izbora , "demokratskih" , koji bi trebali biti obična formalnost , dodje do klasične izborne kradje i za to su najzaslužniji naša "braća" Rusi , ..pa ti izadji i glasaj. Neka stoji bar moj komentar a vrijeme će sve pokazati kao i uvjek . Zato nas ko 50% "glupih" Bosanaca uopšte ne glasa , i ponosan sam na to , glasaću kada bude moderno glasanje i prebrojavanje od npr OSCE , a sa ovim našim "lokalnim" komšijskim brojačima , i listićima štampanim u Laktašima , pod sponzorstvom Rusa koji su , žao mi je što to moram reći jer su nam braća , najveće zlo i mutikaše , niti hoću , a pozivao sam i druge da ne glasaju da bojkotuju . Isto se dešava i vama u Srbiji , džaba glasate na namještenim izborima , probudite se , tražite strano organizovanje izbora i prepoznajte već jednom ko vam je prijatelj a ko neprijatelj dok nije kasno.
Ti rusi namestaju izbore od amerike do bosne, ne sumnjam da su i nama ovog vucica namestili, a kao braca
svud po svetu prave cudo i propast, namecu svoju volju putem novca i sile
 
Последња демократија је била у старој Атини, пре више од 2300 година....све остало су класичне диктатуре увијене у назив демократија...обични смртници су само то и ништа више, јер коло воде моћници измсенке који планирају како ћемо живети. У неким земљама се лепше живи у неким не, али је систем исти а и циљ тих појединаца....имати што већу моћ по сваку цену...
 
Nazad
Vrh