Tegovi za traktore

Jel pravio neko betonski teg za prednju hidrauliku? Kakva smesa ide za to?

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
sL13.th.jpg
sGFO.th.jpg
 
To je vise estetski stavljeno,a uradili smo i navojne sipke koje nisu jos usrafljene,da stegnu sve tegove za prednjicu traktora...

Sent from mTalk
 
Da li pasuje prvi teg od R65 na Rakovicu 60 bez prepravki. Vidim da na kolevci od R60 postoje 4 rupe.
 
IMT teg novog tipa je oko 27-28kg i cjena je univerzalna za sve tegove 1kg - 1€ Sve manje od toga je povoljno... Za ruske tegove nemam pojma, njih ima na svakom ćošku...
 
Teg je rašalovan i uspravljen. Na moju radost, čitav je nije se raspao. url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_384037817_Message_1455716349114.jpg]
1_tmb_384037817_Message_1455716349114.jpg
[/url]
 
Šljunak sa separacije i cement 2:1, metoda lopatom odokativno. Hteo sam da dodam plastifikator ali nisam našao nigde pak. od 1 lit. samo od 20 lit. a to mi je bilo previše. Pravio sam malo suvlji jer sam pročitao da što manje vode to jači beton, i dobro utapkan letvicom i čekićem. Gladak je zbog dasaka, vodonepropustljivi šper, a gornja strana obrađena gletaricom. Za 1 teg utrošeno tačno 25 kg. cementa. Predstoji mu još malo obrade ivica brusilicom i farbanje ali tek pošto se izlije još jedan.
 
Nazad
Vrh