LTZ

Ja ne znam stvarno kako moze biti jaci,a motor je isti,sa prednjom ima vecu vucnu silu to je sigurno,ali motor i njegova snaga je ista..
Pa sad onda meni objasni,na osnovu cega taj bez prednje ima 45 ks,kad je motor i svi njegovi delovi potpuno identicni?
 
Neko pomenu i nekakve tegove na radilici. A na predhodnim stranicama smo pisali tacnu snagu motora ne iz saobracajne vec sa plocice na motoru. Bila je razlika u snazi motora izmedju DV i obicnog.
 
Razlika je 1000% u snazi izmedju obicnog t40 sa prednjom razgovarao sam sa vise vlasnika i svi mi isto rekli...
 
Dobro,jel onda neko hoce da kaze da je T 40 bez prednje vuce jaci samo 6 ks od fergusona?Nesto mi se ne cini da je tako...
Ja recimo znam da moj sa prednjom ore sa dvobraznim Leopardom,a isto tako u selu jedan bez prednje vuce ore sa istim Leopardom i kaze da ide drugom,e sad ko je onda tu lud...
 
Pa i meni je smesno kad pomislim da je T-40 asmo malo jaci od 539 a moze u kaseti za alat da ponese 539.. :haha:
 
Dobro,jel onda neko hoce da kaze da je T 40 bez prednje vuce jaci samo 6 ks od fergusona?Nesto mi se ne cini da je tako...
Ja recimo znam da moj sa prednjom ore sa dvobraznim Leopardom,a isto tako u selu jedan bez prednje vuce ore sa istim Leopardom i kaze da ide drugom,e sad ko je onda tu lud...


Pa od Fergusona je i vladimirac jaci.:haha:
 
Dobro,jel onda neko hoce da kaze da je T 40 bez prednje vuce jaci samo 6 ks od fergusona?Nesto mi se ne cini da je tako...
Ja recimo znam da moj sa prednjom ore sa dvobraznim Leopardom,a isto tako u selu jedan bez prednje vuce ore sa istim Leopardom i kaze da ide drugom,e sad ko je onda tu lud...
e,pa ovako.. Dw tih trinaest konja sto je jaci,koristi za vecu tezinu traktora,i u lakom oranju ore identicnom brzinom kao i bez prednje..ali ipak mora malo brze...mozda je dubina bila identicna,ali je isao 5cm plice od tebe,a to mnogo olaksava traktoru..Zavisi i do stelovanja plugova..Jedan krug na toplin polugi,moze za 20% da olaksa traktoru..a,idite u njivu gde je teska zemlja,gde dolazi do proklizavanja,ti ces ici prvom,a on 4-om sporom...
 
e,pa ovako.. Dw tih trinaest konja sto je jaci,koristi za vecu tezinu traktora,i u lakom oranju ore identicnom brzinom kao i bez prednje..ali ipak mora malo brze...mozda je dubina bila identicna,ali je isao 5cm plice od tebe,a to mnogo olaksava traktoru..Zavisi i do stelovanja plugova..Jedan krug na toplin polugi,moze za 20% da olaksa traktoru..a,idite u njivu gde je teska zemlja,gde dolazi do proklizavanja,ti ces ici prvom,a on 4-om sporom...

Druze kako je ovo moguce?:haha:
Salu na stranu,kod nas je zemlja laka,tako da ne moze da se isproba u tezoj.
Da ne ofiramo vise,provericu i ja ovo sto kazete,ali znam samo jedno,a to je da kod nas iste poslove rade i obican i dv,da li je oranje,tanjiranje ili bilo kakav rad kardanom,i ne zale se bas nesto na ovaj "slabiji".
 
Druze kako je ovo moguce?:haha:
Salu na stranu,kod nas je zemlja laka,tako da ne moze da se isproba u tezoj.
Da ne ofiramo vise,provericu i ja ovo sto kazete,ali znam samo jedno,a to je da kod nas iste poslove rade i obican i dv,da li je oranje,tanjiranje ili bilo kakav rad kardanom,i ne zale se bas nesto na ovaj "slabiji".
Pa onda zakacite iste tanjirace od 28 diskova,na istoj parceli,pa probajte..tu dolazi do izrazaja snaga motora,jer ne dolazi do proklizavanja,samo snaga motora...a,ja ti garantujem da moras uvek da tanjiras jednom brzinom vise od njega...

- - - - - - - - - -

Ovo je mozak,sa 3x14 plugom je uzeo da ore na strmoj uzbrdici,sa t40..:D pa ovde bi se i ursus 160ks mucio na ovoj uzbrdici..
 
nasao sam neku stariju kantarsku odvagu zmajevka ima 2440 to mu dodje 2460 bez grama tegova i sa X kolicinom goriva u rezervoara.. u pitanju ltz bez prednje vuc...e ovo je onda 1002..:haha:




*** zezno sam se u matematici nije 2360 nego 2460
 
Poslednja izmena:
moj ltz 55 90 godiste sa sirokom kabinom i svim tegovima duplak .ima 3470 kg vagao ga na vagi

- - - - - - - - - -

224844_503889709656412_1153846837_n.jpg


- - - - - - - - - -

kad sam kupio ovog plavog ltz-a kroz godinu sam prodo t-40. velika razlika i u jacini i preglednost ,,i bolje mi se pokazao ltz manje kvarova nego ovaj t-40
 
moj ltz 55 90 godiste sa sirokom kabinom i svim tegovima duplak .ima 3470 kg vagao ga na vagi

- - - - - - - - - -

224844_503889709656412_1153846837_n.jpg


- - - - - - - - - -

kad sam kupio ovog plavog ltz-a kroz godinu sam prodo t-40. velika razlika i u jacini i preglednost ,,i bolje mi se pokazao ltz manje kvarova nego ovaj t-40
Pa kako onda moj t40 oko 3,5t..a,ovaj isto??? u snazi motora,ili u poteznoj moci?
 
na sto mislis u snazi ili u poteznoj moci

- - - - - - - - - -

neee nije 3470 pogrijesio sam 3740 kg zbunio sam se s brojevima ,,
 
Nazad
Vrh