LTZ

popovic je napisao(la):
Ja sam cuo da dosta trose, neznam dali je to istina?

Nebih rekao da su LTZ-ovi potrošači. Čak što više, ljudi kažu da malo troše, a da su dobri radnici. Činjenica je da su neudobni i nekomforni no ljudi ih vole.
 
ma bilo kojeg rusa moras voleti,jbt stric ima 52 ima 35godina,kupio ga pre 15-20g na licitaciji,znaci isteran on radi oko 40jutara zemlje i tek je ovog leta uradio generalku prvi put i kostala ga 2000e sa delovima iz rusije,ko to ne bi pozeleo:haha:
jesu neudobni i bucni,ali se jednostavno ne kidaju,napravljeni su da traju
isto tako komsija ima 82 sa licitacije i ima 35-40g i bez generalke...
 
North ARMY je napisao(la):
ma bilo kojeg rusa moras voleti,jbt stric ima 52 ima 35godina,kupio ga pre 15-20g na licitaciji,znaci isteran on radi oko 40jutara zemlje i tek je ovog leta uradio generalku prvi put i kostala ga 2000e sa delovima iz rusije,ko to ne bi pozeleo:haha:
jesu neudobni i bucni,ali se jednostavno ne kidaju,napravljeni su da traju
isto tako komsija ima 82 sa licitacije i ima 35-40g i bez generalke...

Nemože 82-ka bit toliko stara, nema šanse.
 
Sto bi u prevodu znacilo da su dosta veliki potrosaci!Koliko bi onda trosio da ores na 30cm?
 
Rastislave, nije u pitanju da li mi smeta buka, ili ne, da li je sedište dobro, ili ne, već da jesve to potrebno. Nisam baš voljan da nakon celodnevnog oranja izađem napolje iz traktora "ni za šta..."

Andrej, potpuno si u pravu.
 
Ja sam se opekao o LTZ- AB TORNADO tako da nikad vise u moju avliju :zli: ltz krociti nece!
Motor D-243 od 82-jke a zadnjica od t-40 prejak motor za prenos .... rikavela korpa kvacila ...na svakih 300 sati
 
Dragan18 je napisao(la):
Ja sam se opekao o LTZ- AB TORNADO tako da nikad vise u moju avliju :zli: ltz krociti nece!
Motor D-243 od 82-jke a zadnjica od t-40 prejak motor za prenos .... rikavela korpa kvacila ...na svakih 300 sati

Ma taj LTZ AB TORNADO je promašena serija kako zbog prejakog motora tako i zbog lošeg materijala na cijelom traktoru, a pogotovo u mjenjaču.
 
kombajner je napisao(la):
e ja stvarno nisam cuo za LTZ da ne govorite o vladimircu sta vec:haha: :sta:

Vidi LTZ, VTZ, MTZ, HTZ... su različite tvornice ruskih tratora. Neke stvari dijele (neke dijelove, jel), no ne svi međusobno. Kod nas su svi oni objedinjenji pod jednim imenom: Rusevi. :osmeh:
 
Vladimirec je VTZ.

Vladimirski traktorski zavod - VTZ
Lipitski traktorski zavod - LTZ
Minski traktorski zavod - MTZ
 
zaboravio si ЮМЗ umz Южный машиностроительный завод

images
images
images
images
images
 
Ma im ih ko....Rusa :osmeh:
Harkovski trak. zavod- HTZ Ukrajina
Staljingradski trak. zavod- STZ
Volgogradski trak. zavod- VgTZ
Čeljabinski trakt. zavod- ChTZ
Altaiski trakt. zavod- ATZ
Kolomenski mašinostrojni zavod- KMZ
Južni mašinostrojni zavod Dnjepropetrovsk- JuMZ
Uzbekski trak zavod- UTSZ
 
kapiram kapiram sada hvala vam a cugi tebi za onaj cenovnik nemogu da ga skinem sat i nesto sutra stavljam bezicni pa skidam hvala vam pozz :ppozdrav:
 
Oranje sa LTZ 60AB
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=A2gRlBGdxBU[/youtube]
 
Nazad
Vrh