LTZ

Koji je LTZ u pitanju?

Za delove je najzgodnije na vašaru (recimo u Rumi). Delove za Ruse drže i ovi u Čurugu. Ne znam šta još imaš u tvojoj blizini. Internet je uvek opcija...

LTZ T40 AS. Da li neko ima radioničke kataloge za T40, može i na ruskom?
 
Pa Matkee ti si iz NS a odatle su svi takoreci prodavci delova za ruse i vecina je stacionirana kod najlon pijace. Nesto se moze naci i originalnih sto iz zaliha nadju a mnogo vise je male privrede koja zadaje glavobolje
 
Rekao mi je prijatelj da Rusi donose delove za LTZ na "Najlon" pijacu nedeljom, ali se plašim baš te male privrede pa sam hteo da čujem vaša skorašnja iskustva. Da budem iskren ne znam još ni šta me čeka, ali znam da će mnogo da boli. :osmeh:
 
Postoji neki Rus, čini mi se u NS-u ili Futogu. On kao uvozi delove i dosta je jeftin. Skoro je neki iz mog kraja poručivao od njega krstove kardana prednje vuče i ležajeve prednjih točkova. Zvao je svuda i taj rus mu je bio najjeftiniji. Meša srpski i ruski kad govori. Ako nema niko broj od njega, probaću ja da nađem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vasa RUs 063 1523561,ja sam od njega stalno narucivao delove dok sam se patio sa ltz60.lik je ok.
 
Ja mislim da ima za sve ruske traktore ali ima i ovog i onog kvaliteta. Jednostavno trazis od njega ako ima u kvalitetu i on ako ima dace ti. samo nezaboravite da koliko para toliko i muzike tako da kvalitetniji deo je i dosta skuplji. Ja sam danas narucio lezaj za 10 eur kod Mise a u prodavnici u mitrovici nigde ga nema i ako narucim 9000 din kosta a kvalitet opet upitan jer za INA proizvodjaca nikad nisam cuo.
Ljudmilu -milu ruskinju isto pitaj jer ona radi pretezno sa ruskim delovima sve sto je moguce naci
 
Kolege hitno potrebna pomoc,
da li neko zna ili moze da izmeri kod sebe koji je precnik navoja na 2 zadnje cevi hidraulike na koje se navrcu brze spojke za hidrauliku?
 
Ja mislim da ima za sve ruske traktore ali ima i ovog i onog kvaliteta. Jednostavno trazis od njega ako ima u kvalitetu i on ako ima dace ti. samo nezaboravite da koliko para toliko i muzike tako da kvalitetniji deo je i dosta skuplji. Ja sam danas narucio lezaj za 10 eur kod Mise a u prodavnici u mitrovici nigde ga nema i ako narucim 9000 din kosta a kvalitet opet upitan jer za INA proizvodjaca nikad nisam cuo.
Ljudmilu -milu ruskinju isto pitaj jer ona radi pretezno sa ruskim delovima sve sto je moguce naci
Vico, INA lezajevi ne bi trebalo da su losi. Neki osrednji kvalitet. Mislim da se rade u Slovackoj. Ina spaner PK kaisa na autu gura mi vec skoro 40K km i i dalje je odlican.
 
Valjaju li cemu ove lamele? Navodno su Ukrajinske.



1_59549647_IMG_7828.jpg






1_59549647_IMG_7829.jpg
 
Da li neko zna kolika treba biti udaljenost izmedju vrha sapica od velike i male lamele. Kvacilo je na stolu pa da ne bih naknadno stelovao nakon montaze. Trebalo bi da ima u prirucnicima.
 
Nazad
Vrh