LTZ

Jel vam se tresu tockovi na t40as pri brzem transportu i naletanju na rupu.Na asvaltu mi se to desilo danas u probi.Da li izmedju kolevke prednjeg mosta i sasije idu neke platne,ili samo ona bolcna?I jede mi desnu gumu lepo.Cese kardan o karter a ne baca.Sad sam zatrpao sa pitanjima :)
Gotov krov i struja.
9bac1221c1f9bd44f5228d9466fb8f85.jpg
0beab4f69b1fc114036e6f8f7e0bdb2d.jpg
d002f82c6bda93ae038b637e4b100b9a.jpg


Namerno ostavljeno duze nazad za ukrasnu lajsnu :)

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Agroltz, gde si kupio prednje farove?
takvi su dosli na njem on je 2000 godine uvezen iz njemacke

- - - - - - - - - -

ugradio sam klip i orbitrol, sve sam kupio novo,ali iskreno nisam zadovoljan nije mi volan tako lagan,da se moze prstom u mjestu okretat,na jednom mjestu malo i zapinje,nije ravnomjeran ,ulje sam novo nasuo hidrol 46 10litara .do pumpe nije jer sam mijenjao dvije pumpe isto se ponasa ,kad ide pravo nediram volan ,pa hocu da smotam bilo u koju stranu ,zapinje ako ko zna do cega ,klip je od mtz 82,
sutra ciu slikat i postavit kako sam to odradio,puno ulozeno i truda i novca al nisam dobio sto sam ocekivao[/QUOTE

Jel si resio sta u vezi problema sa volanom, ja sam hteo da radim istu kombinaciju pa sve odlazem.
jesam volan sam rijesio sve novo klip postavio sve ok nije mi orbitrol dobar a nov kupio nemam kad da slikam

- - - - - - - - - -

ugradio sam klip i orbitrol, sve sam kupio novo,ali iskreno nisam zadovoljan nije mi volan tako lagan,da se moze prstom u mjestu okretat,na jednom mjestu malo i zapinje,nije ravnomjeran ,ulje sam novo nasuo hidrol 46 10litara .do pumpe nije jer sam mijenjao dvije pumpe isto se ponasa ,kad ide pravo nediram volan ,pa hocu da smotam bilo u koju stranu ,zapinje ako ko zna do cega ,klip je od mtz 82,
sutra ciu slikat i postavit kako sam to odradio,puno ulozeno i truda i novca al nisam dobio sto sam ocekivao[/QUOTE

Jel si resio sta u vezi problema sa volanom, ja sam hteo da radim istu kombinaciju pa sve odlazem.
jesam volan sam rijesio sve novo klip postavio sve ok nije mi orbitrol dobar a nov kupio nemam kad da slikam
 
ugradio sam klip i orbitrol, sve sam kupio novo,ali iskreno nisam zadovoljan nije mi volan tako lagan,da se moze prstom u mjestu okretat,na jednom mjestu malo i zapinje,nije ravnomjeran ,ulje sam novo nasuo hidrol 46 10litara .do pumpe nije jer sam mijenjao dvije pumpe isto se ponasa ,kad ide pravo nediram volan ,pa hocu da smotam bilo u koju stranu ,zapinje ako ko zna do cega ,klip je od mtz 82,
sutra cu slikat i postavit kako sam to odradio,puno ulozeno i truda i novca al nisam dobio sto sam ocekivao
Nisi slikao kako se nadas da ce neko da ti pomogne.
Koji si iskorostio klip ako sam razumeo od hidraulika mtz traktora.Preveliki to je kapacitet.Druga stvar opet koliko sam razumeo stavio si tj iskorostio pumpu postojecu od t40.Verovatno si skinuo cev fabrickog upravljaca i isti upotrebio za orbitrol.Pojasni slikama malo sta si radio nije to opasno popraviti ali nadaj se prepravci svakako.Koliko kubika orbitrol?
 
Krajisnik jel ti imas hidro volan bese na t40.Jel mozes da uslikas gde si postavio hidro klip?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Gde mogu nabaviti kvalitetnije delove za generalnu motora? Potrebni su mi klipovi, hilzne, karike, ventili, vodjice, leteci lezaji.
 
:sta: Za 40 godina jednom je prekaričen, I to je sve sto je radjeno na motoru. Mogao bi jos ici ali poceo je trositi ulje.
 
Hitno mi je potrebna pomoc, gledao jedan T40 da pazarim falinka jedino izbacuje reduktor iz brzih brzina. Sta moze da bude problem.?
Idem sutra da gledam jos neke traktore a ovaj je od mene 10km pa da ne trazim po temi mozda vec pisano jer sam vec par dana u gledanju traktora.
Hvala unapred.
 
Istrošen onaj mali zubcanik za napred i za rikverc. I kod mene je to bilo, popravka od 10e do 50e zavisi gde nadjes taj zubcanik i koliko traže za njega.
Nek ti stručnije kolege objasne kako se tačno menja. Ali ako je traktor dobar nemoj odustati zbog toga.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
Zavisi koja brazda, plug, dubina, zemlja... Malo je glupo porediti traktor od 60 ks sa traktorom od 35...

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh