LTZ

Odvaja u skroz gornjem polozaju papucice nema mozda 1-2cm praznog hoda.Gde da je nastelujem?
 
T 40 produzeni. :osmeh:




06e6b9a8be2c-800x600.jpg








2ee3678ba247-800x600.jpg
 
Izvuci merac nivoa ulja u motoru pa javi sta si video,koji je nivo ulja u motoru

- - - - - - - - - -


Pa kuciste mora da se pomera ali ne preterano to je pravilo inace nesto bi pokidao kako se menja ugao rukavaca tako kompletan klip ide smerom gore dole.Naravno ne mnogo ali se krece.Mozda je vremenom izluftirao na zadnjem drzacu klipa
Gumica klipa stradala,kada je pod teretom preko 500kg ispusta bas mnogo. pasu li od necega gumice ili da porucim njegove original?

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Pitam se zasto je to odradio koliko vidim motor je njegov..? :sta:

Mozda postolje za akumulator..
 
crko mi lager na zadnjem reduktoru onaj unutrasnji sto drzi osovinu tocka,lager je valjkasti dimenzije spoljasnja 130mm,unutrasnja 60mm i sirina 31mm,ako nekom nedaj boze zatreba da zna dimenzije.Platio sam ga 2200din kod Vasu rusa
 
moguce ali kod mene u krugu od 40km ga nema tako da nisam lutao narucio juce danas stigao kuci.
 
Narode treba mi pomoc.Naime radi se o stelovanju palenja na t40.Skinuo sam onaj dekli gde je pinjon i gde se sipa ulje u motor imaju one dve ploce na jednoj su zazori ili reperi a na drugoj imaju dva slova Vi M.E sada kako reperi treba da se podesvaju u odnose na ta slova.Kod mene je reperi stajali ne pogadjajuci se na na nijedno slovo znaci u odnosu na slova reperi su bili sa unutrasnjih strana slova posto generalno gledajuci reperi su u manjem rastojanju od slova tako da je kod mene bilo tako podeseno da su reperi bili unutar slova.Ako je potrebno tj ako sam nerazumljivo objasnio mogu da slikam da postavim sliku.Sta generalno znace ta slova
 
Pošto je pumpa hidraulike za t40?
Jel ima neko broj tih rusa?Trebalo bi mi par delova..
Hidraulika sporije diže i neće sama da izbaci rucicu??

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Pošto je pumpa hidraulike za t40?
Jel ima neko broj tih rusa?Trebalo bi mi par delova..
Hidraulika sporije diže i neće sama da izbaci rucicu??

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
Oko 50 eura...a sto ne iskljucuje rucicu il je losa pumpa,nema pritiska...ili je neko cackao razvodnik...
 
Nazad
Vrh